RU  UA  EN

Середа, 17 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.80

ТОП-20 найкращих ресторанів Києва: підсумки голосування

Про нас

«Апостроф» стартував в серпні 2014 року. «Апостроф» орієнтований на підготовку інформаційних та аналітичних матеріалів, висвітлення актуальних подій в політиці, економіці, суспільстві і культурі, публікує інтерв'ю, готує огляди преси, а також бере активну участь в комунікації з читачами.

Редакційна політика «Апостроф» базується на принципах неупередженості, точності та достовірності, оперативності, об'єктивності та збалансованості подачі інформації. Також «Апостроф» дотримується етичних стандартів журналістики, матеріали, розміщені на нашому сайті, не повинні пропагувати насильство, жорстокість, розпалювати расову, національну та релігійну ворожнечу.

«Апостроф» виступає за загальні цінності гуманізму, мир, демократію, соціальний прогрес і права людини.

Проект реалізується за безпосередньої участі і з використанням ресурсів Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД) - одного з провідних аналітичних центрів України, ідея «Апострофа» полягає в синергії потенціалу журналістів і аналітиків.

Всі права захищені. Публікація матеріалів «Апострофа» дозволена тільки за умови прямого посилання на сайт. Для інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямим, відкритим для пошукових систем, посилання не нижче другого абзацу на конкретну новину чи статтю.


Редактори: Світлана Шереметьєва (шеф-редактор), Ленис Попович, (заступник головного редактора), Віктор Мосієвич (заступник головного редактора), Леся Наумчук (випускаючий редактор)

Кореспонденти: Юлія Забеліна, Марина Шашкова, Артур Гор, Віктор Авдієнко, Катерина Шумило, Юрій Сомов

Випускові редактори: Сергій Прилуцький, Костянтин Задирака, Дмитро Іванческул, Ірина Каплун, Дмитро Нетета, Тетяна Гайдіна

Відділ реклами: Інна Ракоід

Знайшли помилку - видiлiть та натиснiть Ctrl+Enter