RU  UA  EN

Неділя, 26 січня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.10

Ліга Європи 2019/20: усі новости, результати, відео

Про нас

"Апостроф" стартував в серпні 2014 року. "Апостроф" орієнтований на підготовку інформаційних та аналітичних матеріалів, висвітлення актуальних подій в політиці, економіці, суспільстві і культурі, публікує інтерв'ю, готує огляди преси, а також бере активну участь в комунікації з читачами.

Редакційна політика "Апостроф" базується на принципах неупередженості, точності та достовірності, оперативності, об'єктивності та збалансованості подачі інформації. Також "Апостроф" дотримується етичних стандартів журналістики, матеріали, розміщені на нашому сайті, не повинні пропагувати насильство, жорстокість, розпалювати расову, національну та релігійну ворожнечу.

"Апостроф" виступає за загальні цінності гуманізму, мир, демократію, соціальний прогрес і права людини.

Проект реалізується за безпосередньої участі і з використанням ресурсів Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД) - одного з провідних аналітичних центрів України, ідея "Апострофа" полягає в синергії потенціалу журналістів і аналітиків.

Всі права захищені. Публікація матеріалів "Апострофа" дозволена тільки за умови прямого посилання на сайт. Для інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямим, відкритим для пошукових систем, посилання не нижче другого абзацу на конкретну новину чи статтю.


Редактори: Денис Попович, (головний редактор), Віктор Мосієвич перший (заступник головного редактора), Леся Наумчук (випускаючий редактор)

Кореспонденти: Юлія Забеліна, Максим Мухін, Ксенія Призеглій, Артур Гор, Віктор Авдієнко, В'ячеслав Масний, Дмитро Малишко, Катерина Шумило, Юрій Сомов, Марина Ніжник

Випускові редактори: Ірина Каплун, Сергій Прилуцький, Костянтин Задирака, Іванна Шовкун, Богдан Скаврон, Вікторія Ваноградова, Олександра Василенко, Тетяна Гайдіна

Відділ реклами: Інна Ракоід, Анастасія Гребеннікова

Знайшли помилку - видiлiть та натиснiть Ctrl+Enter