РУС. | УКР.

Вівторок, 20 лютого
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.99

.

Олімпіада 2018: онлайн трансляція 20 лютого

Онлайн трансляція тринадцятого змагального дня на Зимових Олімпійських іграх. 20 лютого у Пхьончхані розігрують п'ять комплектів нагород.

Олімпіада 2018: хроніка і результати 19 лютого

Онлайн трансляція дванадцятого змагального дня на Зимових Олімпійських іграх. 19 лютого у Пхьончхані розіграно 3 комплекти нагород.

Олімпіада 2018: хроніка і результати 18 лютого

Онлайн трансляція одинадцятого змагального дня на Зимових Олімпійських іграх. 18 лютого у Пхьончхані розіграно 6 комплектів нагород.

Олімпіада 2018: хроніка і результати 17 лютого

Онлайн трансляція десятого змагального дня на Зимових Олімпійських іграх. 17 лютого у Пхьончхані розіграно 9 комплектів нагород.

Олімпіада 2018: хроніка і результати 16 лютого

Онлайн трансляція дев'ятого змагального дня на Зимових Олімпійських іграх. 16 лютого у Пхьончхані розіграно 7 комплектів нагород.

Олімпіада 2018: хроніка і результати 15 лютого

Онлайн трансляція восьмого змагального дня на Зимових Олімпійських іграх. 15 лютого у Пхьончхані розіграно 9 комплектів нагород.

Олімпіада 2018: хроніка і результати 14 лютого

Онлайн трансляція сьомого змагального дня на Зимових Олімпійських іграх. 14 лютого у Пхьончхані розіграно 4 комплекти медалей.

Олімпіада 2018: хроніка і результати 13 лютого

Онлайн трансляція шостого змагального дня на Зимових Олімпійських іграх. 13 лютого у Пхьончхані розіграли 8 комплектів медалей.

Олімпіада 2018: хроніка и результати 12 лютого

Онлайн трансляція п'ятого дня змагань на Зимових Олімпійських іграх. 12 лютого в Пхенчхані розіграли 7 комплектів медалей.

Олімпіада 2018: хроніка 11 лютого

Онлайн трансляція четвертого дня змагань на Зимових Олімпійських іграх. 11 лютого в Пхьончхані розіграли 6 комплектів медалей.

Олімпіада 2018: хроніка 10 лютого

Онлайн-трансляція третього дня Олімпіади, під час якого розіграні перші комплекти медалей у п'яти дисциплінах зимового спорту.

Церемонія відкриття Олімпіади 2018: хроніка з Пхьончхану

У Пхьончхані на Олімпійському стадіоні дано офіційний старт Білій Олімпіаді-2018. Організатори провели яскраву церемонію, в якій показали історію корейського народу.

Звик, що вдома готуватися ніде - олімпійська надія України про росіян і шанси на медаль

Пропустивши минулий сезон, український лижний акробат Олександр Абраменко відновився після травми ноги і готовий виконати свій найкращий стрибок в Пхьончхані.

Можемо претендувати на медаль в кожній гонці Олімпіади 2018 – голова Федерації біатлону України

Друга частина інтерв'ю з президентом Федерації біатлону України Володимиром Бринзаком, який розповів про перспективи біатлону в Україні й оцінив імовірність проведення Олімпіади в Карпатах.

У нас все є: капітан збірної України з біатлону про те, чого чекає від Олімпіади

Олена Підгрушна розчарована своїми виступами в першій половині біатлонного сезону. Разом з тим, капітан збірної України задоволена умовами, які створені федерацією.

Відносини з росіянами в нас нормальні, не треба переносити в спорт політику - голова Федерації біатлону України

Глава українського біатлону розповів про підготовку спортсменів до Олімпіади, розвиток біатлону в Україні та ті проблеми, які виникають у ФБУ.

Путін остаточно "всіх переграв": ядерна зброя не допоможе

Рішення про дискваліфікацію олімпійської збірної Росії є покаранням за черговий злочин путінського ОЗУ, а Хоркіна каже відверту маячню