RU  UA  EN

Пʼятниця, 19 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.90

ТОП-20 найкращих ресторанів Києва: підсумки голосування

Новини

21 березня

5 жовтня

24 квітня

10 квітня

21 березня

18 березня

16 березня

13 березня

11 березня

Всі новини олімпіади

Україна - США - 3:1 Перемога українок в заключному матчі шахової Олімпіади-2018

У заключному турі шахової Олімпіади жіноча збірна України зустрічалася з командою США. "Апостроф" провів пряму трансляцію з Батумі.

Олімпійський чемпіон Абраменко: З моїм відходом фрістайл закінчить своє існування в Україні

Олімпійський чемпіон у лижній акробатиці поділився емоціями від перемоги, розповів про плани на майбутнє, назвав тривожний момент в українському фрістайлі та висловив свою точку зору про те, чи потрібно бойкотувати змагання в Росії.

Герої, які прославили Україну на Паралімпіаді 2018

Ігри в Пхенчхані пройшли для нашої команди під девізом "ні дня без медалей". За дев'ять днів наші спортсмени завоювали 22 нагороди - 7 золотих, 7 срібних і 8 бронзових.

Церемонія закриття Паралімпіади 2018: яскраві фото з Пхенчхану

У Пхьончхані офіційно попрощались з Зимовими Паралімпійськими іграми. "Апостроф" провів онлайн-трансляцію церемонії закриття Ігор-2018.

Паралімпіада 2018: всі результати 18 березня

Онлайн трансляція заключного дев'ятого дня змагань на Зимових Паралімпійських іграх у Пхьончхані. 18 березня розіграно 10 комплектів нагород.

Паралімпіада 2018: всі результати 17 березня

Онлайн трансляція восьмого дня змагань на Зимових Паралімпійських іграх у Пхьончхані. 17 березня розіграно 10 комплектів нагород.

Паралімпіада 2018: онлайн трансляція 16 березня

Онлайн трансляція сьомого дня змагань на Зимових Паралімпійських іграх у Пхьончхані. 16 березня розіграно 11 комплектів нагород.

Паралімпіада 2018: всі результати 14 березня

Онлайн трансляція п'ятого дня змагань на Зимових Паралімпійських іграх у Пхьончхані. 14 березня розіграно 12 комплектів нагород.

Паралімпіада 2018: всі результати 13 березня

Онлайн трансляція четвертого змагального дня на Зимових Паралімпійських іграх у Пхьончхані. 13 березня розіграно ще 12 комплектів нагород.

Паралімпіада 2018: всі результати 12 березня

Онлайн трансляція третього змагального дня на Зимових Паралімпійських іграх у Пхьончхані. 12 березня розіграно 9 комплектів нагород.

Паралімпіада 2018: всі результати 11 березня

Онлайн трансляція другого змагального дня на Зимових Паралімпійських іграх у Пхьончхані. 11 березня розіграли 8 комплектів нагород.

Паралімпіада 2018: всі результати 10 березня

Онлайн трансляція першого змагального дня на Зимових Паралімпійських іграх у Пхьончхані. 10 березня розіграли 12 комплектів нагород.

Церемонія відкриття Паралімпіади 2018: хроніка та яскраві фото з Пхьончхану

У Пхьончхані стартували Зимові Паралімпійські ігри-2018. 9 березня увесь світ спостерігав за церемонією відкриття Ігор. "Апостроф" вів онлайн-трансляцію заходу.

Церемонія закриття Олімпіади 2018: хроніка з Пхьончхану

Завершились XXI Зимові Олімпійські ігри 2018. "Апостроф" провів онлайн-трансляцію церемонії закриття з Пхьончхану.

Олімпіада 2018: хроніка і результати 25 лютого

Онлайн трансляція заключного змагального дня на Зимових Олімпійських іграх. 25 лютого у Пхьончхані розіграно чотири комплекти медалей.

Олімпіада 2018: хроніка і результати 24 лютого

Онлайн трансляція сімнадцятого змагального дня на Зимових Олімпійських іграх. 24 лютого у Пхьончхані розіграно вісім комплектів медалей.

Олімпіада 2018: хроніка і результати 23 лютого

Онлайн трансляція шістнадцятого змагального дня на Зимових Олімпійських іграх. 23 лютого у Пхьончхані розіграно чотири комплекти медалей.

Олімпіада 2018: хроніка і результати 22 лютого

Онлайн трансляція п'ятнадцятого змагального дня на Зимових Олімпійських іграх. 22 лютого у Пхьончхані розіграли десять комплектів медалей.

Олімпіада 2018: хроніка і результати 21 лютого

Онлайн трансляція чотирнадцятого змагального дня на Зимових Олімпійських іграх. 21 лютого у Пхьончхані розіграно сім комплектів медалей.

Олімпіада 2018: хроніка і результати 20 лютого

Онлайн трансляція тринадцятого змагального дня на Зимових Олімпійських іграх. 20 лютого у Пхьончхані розіграно п'ять комплектів нагород.

Олімпіада 2018: хроніка і результати 19 лютого

Онлайн трансляція дванадцятого змагального дня на Зимових Олімпійських іграх. 19 лютого у Пхьончхані розіграно 3 комплекти нагород.

Олімпіада 2018: хроніка і результати 18 лютого

Онлайн трансляція одинадцятого змагального дня на Зимових Олімпійських іграх. 18 лютого у Пхьончхані розіграно 6 комплектів нагород.

Олімпіада 2018: хроніка і результати 17 лютого

Онлайн трансляція десятого змагального дня на Зимових Олімпійських іграх. 17 лютого у Пхьончхані розіграно 9 комплектів нагород.

Олімпіада 2018: хроніка і результати 16 лютого

Онлайн трансляція дев'ятого змагального дня на Зимових Олімпійських іграх. 16 лютого у Пхьончхані розіграно 7 комплектів нагород.

Олімпіада 2018: хроніка і результати 15 лютого

Онлайн трансляція восьмого змагального дня на Зимових Олімпійських іграх. 15 лютого у Пхьончхані розіграно 9 комплектів нагород.

Олімпіада 2018: хроніка і результати 14 лютого

Онлайн трансляція сьомого змагального дня на Зимових Олімпійських іграх. 14 лютого у Пхьончхані розіграно 4 комплекти медалей.

Олімпіада 2018: хроніка і результати 13 лютого

Онлайн трансляція шостого змагального дня на Зимових Олімпійських іграх. 13 лютого у Пхьончхані розіграли 8 комплектів медалей.

Олімпіада 2018: хроніка и результати 12 лютого

Онлайн трансляція п'ятого дня змагань на Зимових Олімпійських іграх. 12 лютого в Пхенчхані розіграли 7 комплектів медалей.

Олімпіада 2018: хроніка 11 лютого

Онлайн трансляція четвертого дня змагань на Зимових Олімпійських іграх. 11 лютого в Пхьончхані розіграли 6 комплектів медалей.

Олімпіада 2018: хроніка 10 лютого

Онлайн-трансляція третього дня Олімпіади, під час якого розіграні перші комплекти медалей у п'яти дисциплінах зимового спорту.

Церемонія відкриття Олімпіади 2018: хроніка з Пхьончхану

У Пхьончхані на Олімпійському стадіоні дано офіційний старт Білій Олімпіаді-2018. Організатори провели яскраву церемонію, в якій показали історію корейського народу.

Звик, що вдома готуватися ніде - олімпійська надія України про росіян і шанси на медаль

Пропустивши минулий сезон, український лижний акробат Олександр Абраменко відновився після травми ноги і готовий виконати свій найкращий стрибок в Пхьончхані.

Можемо претендувати на медаль в кожній гонці Олімпіади 2018 – голова Федерації біатлону України

Друга частина інтерв'ю з президентом Федерації біатлону України Володимиром Бринзаком, який розповів про перспективи біатлону в Україні й оцінив імовірність проведення Олімпіади в Карпатах.

У нас все є: капітан збірної України з біатлону про те, чого чекає від Олімпіади

Олена Підгрушна розчарована своїми виступами в першій половині біатлонного сезону. Разом з тим, капітан збірної України задоволена умовами, які створені федерацією.

Відносини з росіянами в нас нормальні, не треба переносити в спорт політику - голова Федерації біатлону України

Глава українського біатлону розповів про підготовку спортсменів до Олімпіади, розвиток біатлону в Україні та ті проблеми, які виникають у ФБУ.

Путін остаточно "всіх переграв": ядерна зброя не допоможе

Рішення про дискваліфікацію олімпійської збірної Росії є покаранням за черговий злочин путінського ОЗУ, а Хоркіна каже відверту маячню