RU   UA   EN  

Вівторок, 21 травня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.00

Ліга чемпіонов 2018/19: новини, результати, відео

Стало відомо ім'я першого хедлайнера Leopolis Jazz Fest 2019

Новости компаний

Напередодні свят нам дуже хочеться поділитися планами на майбутній фестиваль.

Leopolis Jazz 2019 готує багато цікавих концертів і сьогодні ми готові вам оголосити ім'я першого хедлайнера.

Отже, на Leopolis Jazz 2019 виступить всесвітньо відомий піаніст і композитор, володар 22 премій Греммі - Чік Коріа з проектом My Spanish Heart Band. Концерт відбудеться 29 червня 2019 року.

Сама назва нас повертає до легендарного альбому 1976 року My Spanish Heart, вибухової суміші джазового фьюжн і традиційної латинської музики. Новий проект Чіка Коріа об'єднав твори з альбомів My Spanish Heart і Touchstone. Ця програма - данина любові до іспанської та латиноамериканської музики, яка завжди була важливою складовою творчості знаменитого музиканта.

Чік Коріа вирішив подарувати нам рідкісну можливість наживо почути музику, яка вже стала історією, а також відчути майстерність чудових музикантів бенду, в тому числі й прекрасної танцівниці, адже музика і танець - це те, без чого неможливо уявити культуру фламенко.

Довідка:

Leopolis Jazz Fest – міжнародний джазовий фестиваль, який щорічно проходить в Україні в останні вихідні червня. Перший фестиваль відбувся в 2011 році. Щорічно фестиваль відвідує понад 100 тисяч гостей з України та іноземних країн. У 2016 році фестиваль був визнаний поважним британським виданням The Guardian одним з найкращих джазових фестивалів Європи. Трансляцію концертів фестивалю у Європі здійснює всесвітньо відомий телеканал Mezzo.

Знайшли помилку - видiлiть та натиснiть Ctrl+Enter