РУС. | УКР.

Понеділок, 19 лютого
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.99

.

 

Війна Росії та України - лише чверть проблеми, ситуація набагато жорсткіша - Роман Безсмертний

Про Донбас, глобальний конфлікт, який розгоряється в Центральній Європі, й те, скільки років треба, щоб вирішити проблему з окупованими зараз територіями.

Розмова Порошенка і Путіна: в Україні зробили гучне припущення

Представник уповноваженого Ради з прав людини Михайло Чаплига про те, чому можна припускати звільнення Росією Романа Сущенка та Олега Сенцова, і як з цим пов'язані переговори президентів України та РФ.

Якщо Україна відправить війська на Донецьк і Луганськ, Росія відповість по повній - журналіст

Вирішення конфлікту на Донбасі залежить в першу чергу від Росії. Київ ні до чого не може примусити Москву, це можуть зробити Вашингтон чи Брюссель, та й то з великим знаком питання, вважає журналіст Павло Казарін.

Світова війна може початися в Україні, але гарячих точок ще багато - дипломат

Дипломат Богдан Яременко про те, чому не працюють Мінські угоди, чи може світова війна початися в Україні та хто, крім російського агресора, є загрозою для безпеки країни.

Все закінчиться договірняком: сценарій відходу Росії з Донбасу

Хоча на офіційному рівні в Україні продовжують говорити про необхідність дотримання Мінських угод, багато експертів і політиків вже давно в них не вірять. Альтернативним шляхом вирішення конфлікту залишається впровадження миротворців.

Украина затягивает себе на горле петлю, приходится повышать налоги - экономист

Финансовый аналитик Эрик Найман о государственном долге Украины, сотрудничестве с МВФ, развитии цифровой экономики, торговле с Россией, криптовалютах и массовой трудовой миграции.

Силового звільнення Донбасу не буде, ми розуміємо причину - Дмитро Тимчук

Дмитро Тимчук про Мінські угоди, "привидів", із якими їх було укладено, плани Кремля щодо нового проекту "Новоросія" на Донбасі та пенсії українських військових.

Війна на Донбасі припиниться лише за однієї умови - Денис Казанський

"Мінську-2" виповнюється три роки. Незважаючи на те, що Комплекс заходів постійно критикують, поки не з'явилося альтернатив йому. Про значення Мінських угод розповідає блогер Денис Казанський.

В Порошенка є плани щодо людей, які покликали Путіна на Донбас - Єгор Фірсов

Колишній нардеп Єгор Фірсов розповів про стратегію реінтеграції окупованих територій Донбасу, про ставлення до України в американських навколополітичних колах і реформу виборчої системи.

Росія готова воювати до 2030 року, для України все тільки починається - Олексій Арестович

Військовий експерт Олексій Арестович розповів про позиції Росії у переговорах щодо Донбасу, значенні Javelin і так званого "кремлівського списку" в цьому питанні, а також про гру Путіна, яка розрахована до 2030 року.

Росія поверне Україні Крим, є реальний сценарій - Сергій Лойко

Сергій Лойко – журналіст, письменник, фотокореспондент, автор романів "Аеропорт" і "Рейс" про війну на Донбасі. В інтерв'ю "Апострофу" він розповів про сценарії повернення Криму і розпад Росії.

Зброя в Криму не врятує Росію у випадку серйозних бойових дій - військовий експерт

Сергій Згурець про стягування російської техніки до Криму, реформу Укроборонпрому, нову вітчизняну зброю і два роки, що будуть дуже цікавими та важливими для змін в українському ВПК.

Ми ввели жорсткі обмеження проти "зброї" Кремля в Україні - Максим Нефьодов

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов про те, як закон про приватизацію, ухвалений Верховною Радою, змінить процес продажу держмайна в Україні.

Україна - слабке місце Росії, американці в нього б'ють - Олексій Арестович

Військовий експерт Олексій Арестович про значення "кремлівської доповіді" США для України, роль закону щодо Донбасу в боротьбі з російською агресією і утримання окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Польський провал: Україна може отримати нового ворога, не вирішивши проблем з Росією

Про те, як Україні реагувати на "антибандерівський" закон Польщі, щоб не опинитися у "кільці ворогів", і в чому помилка дипломатії Києва відносно найближчих сусідів.

"Кремлівський список" США: що не так і чому зраділи в Путіна

Екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов розповів "Апострофу", що не так із гучним "кремлівським списком", і чому він вірить в те, що в Росії після публікації документа відкорковували шампанське.

В очах бойовиків на Донбасі Захарченко - зовсім не герой - Ігор Козловський

Колишній заручник бойовиків про доноси серед жителів окупованого Донецька, розчарування деяких найманців з Росії та страхи окупаційних адміністрацій.

Путінська Росія завершила цикл підготовки до великої війни - військовий експерт

Глава Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак розповів про переозброєння української армії, головну мету Володимира Путіна в Україні і значення американських Javelin для військового потенціалу країни.

У Кремлі хочуть використати Донбас як троянського коня для України - журналіст

Журналіст Павло Казарін про три моменти переговорів з врегулювання конфлікту на Сході України, а також про те, яку небезпеку несе для країни повернення Донбасу навіть на українських умовах.

2018 рік має стати проривним щодо техніки для Збройних сил України - військовий експерт

Військовий експерт Сергій Згурець вважає, що 2018 рік може стати проривним у забезпеченні української армії технікою та озброєнням. А ось американські Javelin, обіцяні Україні, – не є незамінними.