Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про підозру начальнику продовольчої служби однієї з військових частин у Волинській області, якого викрили у недбалості під час забезпечення харчуванням особового складу.
Про це повідомляє пресслужба ДБР.
За версією слідства, офіцер відповідав за організацію та контроль постачання продуктів харчування. Він, виконуючи договір Міністерства оборони, не забезпечив належної перевірки заявок та супровідних документів.
Це дало змогу включати до замовлень дорожчі несезонні овочі замість дешевших сезонних аналогів, що передбачені каталогом. У результаті продукцію поставили та оплатили за завищеною вартістю.
Результат експертизи засвідчив, що держбюджет зазнав збитків на понад 1,1 млн грн.
Військовослужбовцю оголосили підозру за ч. 4 ст. 425 ККУ "Недбале ставлення до служби, що спричинило тяжкі наслідки в умовах воєнного стану". Санкція статті передбачає до 8 років ув'язнення.
До суду скерували клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Також вживають заходи для відшкодування завданих збитків.
Як розповідав "Апостроф", Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про підозру екскерівнику Державного агентства з управління резервами України.