У Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, що впала прямо поблизу житлової багатоповерхівки.

Про це повідомляє Поліція Києва.

Як зазначили правоохоронці, повідомлення про виявлення небезпечної знахідки до правоохоронців надійшло від мешканців житлового будинку у Дарницькому районі. 

Продовження після реклами
РЕКЛАМА
 

"Фахівці вибухотехнічної служби столичного главку поліції спільно з рятувальниками ДСНС провели роботи з вилучення бойової частини ракети. Небезпечний предмет обережно викопали із землі та транспортували для подальшого знищення в умовах спеціалізованого полігону", - йдеться у повідомленні поліції.

Правоохоронці закликали у разі виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів не наближатися до них, не торкатися та негайно повідомляти про знахідку на спецлінію 102 або 101.

Як повідляв "Апостроф", у неділю, 28 червня вночі, росіяни атакували Київ. У місті виникли пожежі, є постраждалі. 

Продовження після реклами
РЕКЛАМА
Завантаження...