У Києві п'ятеро чоловіків прив’язали до дерева та жорстоко побили 58-річного чоловіка. Від отриманих травм він помер на місці.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.

Як розповіли у поліції, інцидент стався на березі біля річки по вулиці 6-лінія Садова.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Правоохоронці з’ясували, що з чоловіком розправилась компанія з п’яти чоловіків. Молодики відпочивали біля кав’ярні, яка належить одному з фігурантів. Невдовзі між одним із них та перехожим чоловіком виник словесний конфлікт.

 

Нападники почали бити 58-річного чоловіка руками, ногами та дерев’яною палицею. Згодом вони силоміць відтягнули чоловіка  за будівлю кав’ярні, прив’язали мотузкою до дерева та продовжили побиття. Попри численні прохання потерпілого припинити знущання, нападники не реагували.

Через деякий час чоловіку вдалося звільнитися та відійти до берегової лінії річки. Однак зловмисники наздогнали його, повалили на землю та знову жорстоко побили. Від отриманих травм голови та грудної клітки чоловік помер на місці.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

До злочину причетні п’ятеро чоловіків віком від 18 до 34 років. Один із фігурантів переховувався в Одеській області, однак правоохоронці його розшукали та затримали. Крім цього встановлено, що зловмисники намагалися знищити карти пам’яті з камер відеоспостереження встановлених на кав’ярні, аби приховати сліди злочину.

Правоохоронці затримали всіх причетних до злочину.Їм загрожує довічне позбавлення волі.

 

Завантаження...