Том Генкс, який знову озвучив Вуді в мультфільмі "Історія іграшок 5" і все ще шокований, що після 30 років лишається у проєкті, висловився про майбутнє культової франшизи та можливість появи шостої частини.

На тлі рекордного старту нового мультфільму, який зібрав 312 мільйонів доларів у світовому прокаті, дедалі більше глядачів замислюються, чи повернеться історія знову на великі екрани.

В інтерв'ю Entertainment Weekly актор зазначив, що погодився б на продовження лише за однієї умови.

Якщо ви збираєтеся знімати ще одну "Історію іграшок", вона має бути справді вартою цього. Вона має бути чудовою. Потрібно досліджувати тему, а не просто продовжувати історію, тому що людям подобається назва. Так, без сумніву, це величезний корпоративний бізнес. Але якщо це не буде добре, ново й свіжо, то немає жодної причини робити це взагалі.

Читайте також: Тейлор Свіфт підтвердила свою причетність до "Історії іграшок 5" анонсом пісні.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Втім, Генкс визнав, що студія Disney теоретично може повернути Вуді навіть без його безпосередньої участі. За понад 30 років існування франшизи було записано величезну кількість реплік персонажа, які зберігаються в цифровому форматі.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Час непереможний. Питання лише в тому, чи зможуть вони зібрати якусь версію мене. Кожне слово, яке ми коли-небудь записували для "Історії іграшок", десь існує на цифрових носіях, тому вони могли б скласти будь-які репліки, які захочуть.

На думку актора, сучасні технології штучного інтелекту вже дозволяють створювати нові діалоги з використанням раніше записаного голосу. Його багаторічний колега по франшизі Тім Аллен, який озвучує Базза Рятівника, погодився з цією думкою.

Обидва актори назвали таку перспективу "страшною думкою".

Ще у 2023 році Генкс попереджав, що розвиток штучного інтелекту та технологій дипфейку може кардинально змінити кіноіндустрію. За його словами, ще під час роботи над різдвяним фільмом "Полярний експрес" у 2004 році він зрозумів, куди рухаються технології.

Першим фільмом, у якому величезний обсяг наших власних даних був буквально замкнений у комп'ютері, тобто те, який вигляд ми маємо, став "Полярний експрес". Ми вже тоді бачили, що з'явиться можливість брати нулі та одиниці з комп'ютера і перетворювати їх на обличчя та персонажа. Відтоді це зросло в мільярди разів, і ми бачимо це всюди.

Актор зазначив, що сьогодні завдяки ШІ його можна відтворити практично в будь-якому віці.

Тепер будь-хто може відтворити себе в будь-якому віці за допомогою штучного інтелекту або технології дипфейку. Мене завтра може збити автобус – і на цьому все. Але мої виконання можуть продовжуватися знову і знову. Окрім розуміння того, що це ШІ чи дипфейк, не буде нічого, що підкаже вам, що це не я і тільки я. І це матиме певний рівень життєподібності. Це, безумовно, художній виклик, але також і юридичний.

Нагадаємо, Мартін Скорсезе зізнався, що використовує ШІ для підготовки нових фільмів.

Наразі чи стане шоста частина реальністю та чи повернеться до неї Том Генкс особисто, поки що залишається відкритим питанням.

Раніше ми розповідали, що Бед Банні доєднався до касту "Історія іграшок 5" кого озвучив артист.

Цікаві новини для вас:

Завантаження...