RU  UA  EN

понедельник, 19 августа
НБУ:USD
 • НБУ:USD
 • НБУ:EUR
25.10

Читайте нас в Telegram-канале

Геннадій Виходцев: меценатський ритм «Фокстроту»

Новости компаний

  Геннадій Виходцев

  Історія бренду «Фокстрот» розпочалася у 1994 році, коли двоє друзів-бізнесменів Валерій Маковецький і Геннадій Виходцев започаткували фірму з оптової торгівлі електронікою, а згодом відкрили свій перший роздрібний магазин побутової техніки та електроніки у Харкові. Сьогодні мережа магазинів «Фокстрот.Техніка для дому» - найбільш прибутковий український ритейлер у своєму сегменті торгівлі (за даними журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших у 2018 році» видавництва ekonomika+). Під брендом Фокстрот, який розвиває Група компаній «Фокстрот», працюють 162 магазини у 90 населених пунктах України, а загальна кількість співробітників лише мережі Фокстрот складає близько 5000. За 25 років своєї діяльності «Фокстрот» заслужив репутацію відповідального роботодавця (номер 1 в українському ритейлі електроніки за даними рейтингу Державної фіскальної служби) та дисциплінованого платника податків (тільки у 2017 році підприємства мережі Фокстрот сплатили до державного бюджету України понад півмільярда гривень). А завдяки активній громадянській позиції, яку займають Геннадій Виходцев та Валерій Маковецький, «Фокстрот» також став ще й прикладом соціально-відповідального бізнесу в Україіні.

  Коротка біографія Геннадія Виходцева:

   · Геннадій Анатолійович Виходцев народився і виріс в Україні;

   · Середню та вищу освіту отримав у рідному місті Києві;

   · До того, як у 1994 році заснувати власний бізнес, Геннадій Виходцев 7 років пропрацював майстром виробничого навчання у столичному спеціалізованому професійно-технічному училищі будівничого профілю;

   · У 2004 році Виходцев Геннадій Анатолійович стає генеральним директором Групи компаній «Фокстрот»; розвиває бренди разом зі своїм партнером Валерієм Маковецьким.

   · З 2008 року Геннадій Виходцев запроваджує міжнародний фінансовий аудит, яким ГКФ до сьогодні щорічно підтверджує коректність і повноту фінансової документації через проходження без зауважень Міжнародного незалежного фінансового аудиту;

   · Сім’я Геннадія Виходцева: дружина та троє дітей.

  За інтернет-запитом «Геннадій Виходцев досьє» можна знайти інформацію про численні меценатські та благодійні проекти, які заснував або систематично підтримує підприємець та Група компаній «Фокстрот». Одним з таких є «Парад надій» - масштабний міжнародний турнір зі спортивних танців, який за підтримки Геннадія Виходцева та ГКФ проводить Асоціація спортивних танців України та найдавніша в Україні школа танців В. Федорчук. Цьогорічний «Парад танцю 2019» буде ювілейним, тридцятим, й відбудеться з 9 по 10 березня у Києві. Геннадій Виходцев підкреслює, що учасниками конкурсу стануть близько 1 000 танцюристів та суддів зі всього світу. Наймолодшим учасникам турніру виповнилось лише 4-5 років, найстаршим – понад 55. Впродовж двох змагальних днів буде розіграно 6 комплектів нагород та окремо - «Кубок Фокстроту». Цей приз вручають за найвправніше виконання однойменного танцю. У журі «Параду танців 2019» входитимуть визнані майстри спортивного танцю, які представлятимуть:

   1. Італію (Лука Тонелло, Нунсіо Маріано, Емануеле Соллі, Еліза Насато);

   2. Великобританію (Алекс Іванець, Снеголь Вуд, Нікола Нордін);

   3. Сполучені Штати Америки (Джонатан Вілкінс);

   4. Німеччину (Дірк Бастерт);

   5. Росію (Іван Крилов).

   Фотографія Геннадія Виходцева

  Геннадій Виходцев, генеральний директор групи «Фокстрот», пояснює: підтримка «Параду надій» Групою компанією «Фокстрот» є інвестицією в розвиток українського спортивного танцю та дає змогу спортсменам з усього світу отримати гідну оцінку своєї майстерності.

  «А Валентині Федорчук я бажаю тримати український паркет на своїх плечах, зміцнювати власну танцювальну школу й вивести у переможці ще не одну сотню вихованців, - звернувся Геннадій Виходцев до організаторки 30-ого Параду надій, заслуженого тренера України, судді вищої категорії Всесвітньої ради танцю Валентини Федорчук.

  Крім меценатства у галузі спортивно-бальних танців, Геннадій Виходцев має ще один вдалий досвід підтримки талановитих українців, що сприяє розвитку української культури. У 2008 році співзасновник групи компаній «Фокстрот» Геннадій Анатолійович Виходцев став одним з головних меценатів зйомок повнометражного фільму «Маленьке життя» режисера Олександра Жовни. Гроші на виробництво картини про трагічну долю дитини у часи голодомору мала виділити держава, оскільки стрічка отримала гран-прі конкурсу Міністерства культури України за найбільш соціально-важливий сценарій. Тим не менше, з фінансуванням з державного бюджету виникли проблеми, тому Жовна був вимушений звернутися до приватних інвесторів. Одним з них став Геннадій Виходцев, який виділив кошти з власних заощаджень. Фільм «Маленьке життя» у рамках соціального проекту ГК Фокстрот «Народний кінозал» був продемонстрований в Києві, Кіровограді (сьогодні Кропивницький) та Новомиргороді на Кіровоградщині (містечко, де знімали картину). Стрічка посіла третє місце на кінофестивалі «Покров-2008», а в рамках фестивалю «Молодість-2008» стала єдиним повним метром українського виробництва у своїй номінації. Також «Маленьке життя» увійшов до програм російського кінофестивалю «Зустріч» і Днів українського кіно в німецькому Кельні.

  Окрему увагу у своїй меценатській та благодійній діяльності Виходцев Геннадій Анатолійович та група компаній «Фокстрот» приділяють турботі про дітей. У 2006 році Геннадій Виходцев очолив організаційний комітет соціального проекту «Велике серце маленького життя», в рамках якого допомогу у соціалізації отримують талановиті випускники-сироти. Також бізнесмен входить до числа головних ініціаторів проекту «Школа безпеки», який ГКФ у партнерстві з Державною службою з надзвичайних ситуацій України реалізує вже 10 років. Його головна мета – профілактика дитячого травматизму школярів у побуті через спеціальні Уроки безпеки та навчальний мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу». З 2012 року «Фокстрот» спільно зі спеціалістами ДСНС кількох областей України для учнів молодших класів проводять «Уроки безпеки», на яких дітям в ігровій формі нагадують основні правила безпеки життєдіяльності. В 2018 році відбувся поки наймасштабніший відкритий «Урок безпеки», в якому взяли участь майже 5000 вихованців з понад 100 шкіл України та 4 шкіл Польщі.

  З 2009 року Геннадій Виходцев та Валерій Маковецький щорічно проводять «фокстротівські» новорічні свята для дітей співробітників Групи компаній «Фокстрот» з Києва та Київської області, на які запрошують дітей-сиріт від соціальних партнерів ГКФ.

  За свою благодійну та меценатську діяльність Геннадій Виходцев отримав низку нагород. Серед них, зокрема:

   1. Орден Української Православної церкви рівноапостольного князя Володимира (за допомогу дітям, що позбавлені батьківського піклування);

   2. Подяка Міністерства науки та освіти України (за розвиток екологічної культури та побуту у сім’ї);

   3. Подяка заступника голови Національної поліції України за внесок у проведення Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху»;

   4. Подяка за допомогу у розвитку спортивного танцю від президента танцювальної школи «Спорт Данс» (м. Київ, найстарша школа танців в незалежній Україні);

   5. Подяка громадської організації CaseУкраїна за підтримку й участь у просвітницькій кампанії «Ціна держави».

  За 25 років бренд «Фокстрот» перетворився не лише на одного з найбільших платників податків в Україні, а й на один з національних брендів, що успішно розвивається за стандартами соціальної відповідальності та має багатий досвід в меценатстві. Геннадій Виходцев і Валерій Маковецький переконані, що їхній бізнес вносить гідний внесок в розвиток держави.

Нашли ошибку - выделите и нажмите Ctrl+Enter