Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп різко розкритикував Демократичну партію, заявивши, що вона перетворилася на "безбожних комуністів" і становить найбільшу загрозу для країни за останні 250 років.
Про це він повідомив у Truth Social та повторив на виступі на конференції Faith & Freedom Coalition у Вашингтоні.
Як йдеться у дописі, комунізм "легко продати", проте його реалізація швидко призвела б до економічного краху. Він вважає, що безкоштовне житло та харчування зруйнували б державу за кілька років, залишивши населення у злиднях.
"Це не соціал-демократи, це затяті комуністи-безбожники. Це найсерйозніша загроза для нашої країни з моменту її заснування 250 років тому", — написав він.
Приводом для заяви стали результати праймеріз демократів у Нью-Йорку, де перемогли три ліві кандидати, підтримані мером-соціалістом Зораном Мамдані.
Трамп охарактеризував їх "проблемними людьми ", які хочуть знищити традиційний американський спосіб життя, відновити війну проти християн та просувати трансгендерне каліцтво дітей. Також звинуватив їх у насильницьких методах і назвав "тваринами".
Як писав "Апостроф", 20 червня Трамп продовжив конфлікт з Мелоні, заявивши, що та нібито намагається підвищити рейтинг завдяки дружбі з ним, а раніше в інтерв’ю запевняв, що вона настійно просила про спільне фото на саміті лідерів "Групи семи" у Франції.