За останню добу Сили оборони України знешкодили ще 1 250 російських військових. Від початку повномасштабного вторгнення загальні втрати армії РФ, за оцінками Генерального штабу ЗСУ, сягнули близько 1 400 970 осіб.
Звітують дані Генштабу ЗСУ.
Також протягом доби українські захисники знищили значну кількість ворожої техніки, зокрема:
- танків – 3 (усього 12 063);
- бойових броньованих машин – 9 (24 844);
- артилерійських систем – 63 (44 920);
- реактивних систем залпового вогню – 2 (1 901);
- засобів протиповітряної оборони – 7 (1 454);
- наземних робототехнічних комплексів – 14 (1 754);
- безпілотників оперативно-тактичного рівня – 1 889 (377 500);
- автомобільної техніки та автоцистерн – 501 (113 135);
- одиниць спеціальної техніки – 7 (4 360).
У Генеральному штабі зазначають, що наведені показники є орієнтовними та уточнюються в міру надходження інформації.
Увечері 27 червня у Сумах та області пролунали вибухи на тлі повітряної тривоги через загрозу обстрілу керованими авіаційними бомбами.