Протягом минулої доби російські війська здійснили понад 30 ударів по Дніпропетровській області, застосовуючи безпілотники та керовані авіабомби. Внаслідок обстрілів одна людина загинула, ще двоє отримали поранення.
Про це повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександр Ганжа.
Найбільше постраждала Нікопольщина. Під ворожим вогнем опинилися Нікополь, а також Марганецька, Покровська та Червоногригорівська громади.
Внаслідок атак загинула 56-річна жінка. Поранення дістали 13-річна дівчинка та 44-річна жінка.
Обстрілами пошкоджено об'єкти інфраструктури, багатоповерховий житловий будинок, приватні оселі та легковий автомобіль.
Також руйнувань зазнала Васильківська громада Синельниківського району. Там пошкоджено адміністративну будівлю, три багатоквартирні будинки та одинадцять приватних домоволодінь.
Інформація щодо наслідків ворожих атак уточнюється.
У ніч на 27 червня в тимчасово окупованому Криму російська влада тимчасово призупинила рух Керченським мостом на тлі повідомлень про атаку безпілотників. Також окупанти заявили про роботу систем протиповітряної оборони в районі Севастополя.