У лікарні в Херсонській області помер ще один фахівець із розмінування норвезької гуманітарної організації Norwegian People’s Aid (NPA), який раніше отримав тяжкі поранення внаслідок російського обстрілу Високопільської громади.
Про це повідомив голова ОВА Олександр Прокудін.
Посадовець зауважив, що йдеться про 25-річного громадянина. Лікарі доклали усіх зусиль для його порятунку, однак травми були несумісними з життям.
"Медики відчайдушно боролися за життя хлопця, однак поранення виявилися занадто важкими. Мої співчуття рідним та близьким загиблого", — зазначив він.
За його словами, таким чином внаслідок цієї атаки загинули вже двоє співробітників NPA, ще четверо отримали поранення.
24 червня російські окупаційні війська обстріляли Високопільську громаду Херсонської області, унаслідок чого загинув співробітник міжнародної гуманітарної організації Norwegian People's Aid (NPA). Смертельні поранення поблизу населеного пункту Новопетрівка дістав 24-річний фахівець, який займався розмінуванням території.
Norwegian People’s Aid (NPA) — ц незалежна, міжнародна неурядова гуманітарна організація. Вона базується в Норвегії, об’єднує понад 30 країн присутності та активно працює в Україні, підтримуючи цивільне населення та постраждалі громади.
Як розповідав "Апостроф", через ворожу атаку постраждали ще четверо представників цієї ж гуманітарної організації. Усіх поранених працівників доправили до лікарні для надання необхідної медичної допомоги.