У четвер, 25 червня, на території Хмельницької атомної електростанції правоохоронці проводять слідчі дії. Перевірка стосується закупівель, які проводили на підприємстві у попередні роки. Попри роботу правоохоронців, станція продовжує працювати у звичайному режимі, а виробництво електроенергії не зупинялося.

Про це повідомляє Енергоатом в Телеграм, передає "Апостроф".

Деталі перевірки

В Енергоатомі зазначають, що повністю сприяють розслідуванню та надають усі необхідні документи. 

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

"Енергоатом забезпечує повне сприяння роботі правоохоронних органів, надає всю необхідну документацію та інформацію відповідно до вимог законодавства України та зацікавлений у всебічному, об’єктивному й неупередженому встановленні всіх обставин справи", – йдеться в офіційній заяві компанії.

У товаристві також наголосили на важливості прозорості в управлінні та готовності до правової оцінки дій минулих років.

Робота станції

У компанії запевняють, що слідчі дії жодним чином не впливають на безпеку об'єкта. Енергоблоки Хмельницької АЕС працюють штатно, забезпечуючи стабільну роботу енергосистеми країни. 

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

"Хмельницька АЕС працює у штатному режимі, забезпечуючи надійну та безпечну експлуатацію енергоблоків і стабільне виробництво електроенергії для потреб держави", – повідомили в Енергоатомі.

Читайте також в "Апострофі", як 20 червня тимчасово окупована Запорізька атомна електростанція в 20-ий раз за час війни втратила зовнішнє електропостачання, що вкотре підкреслює нестабільну ситуацію з ядерною безпекою на об'єкті. 

Завантаження...