Протягом 21 червня та в ніч на 22 червня українські військові завдали серії успішних ударів по важливих об’єктах російської армії. Серед уражених цілей – центр космічного зв’язку в Московській області, полігони, командні пункти та портова інфраструктура, що забезпечувала російські війська.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передає "Апостроф".

Деталі масштабної операції

Згідно з даними Генштабу, однією з цілей став центр космічного зв’язку "Дубна" у Підмосков'ї, де після удару зафіксували "масштабне задимлення". Також українські захисники уразили:

Продовження після реклами
РЕКЛАМА
  • Полігон для підготовки операторів безпілотників поблизу Дебальцевого (Луганська область).

  • Пункти управління БпЛА в районах Мирнограда та Перебудови (Донецька область).

  • Командно-спостережні пункти окупантів в Ільок-Пеньковці (Бєлгородська область) та Покровську (Донецька область).

    Продовження після реклами
    РЕКЛАМА
  • Автомобільний міст у Василівці (Запорізька область), який ворог використовував для логістики своїх підрозділів.

Окрім цього, підтверджено ураження інфраструктури порту "Кавказ" у Краснодарському краї, а також двох автомобільних поромів, які застосовувалися для забезпечення російської армії у південних регіонах України.

У Генштабі наголосили, що українські воїни "продовжать системно знижувати спроможності російського агресора щодо ведення війни проти України".

Як повідомляв раніше "Апостроф", у ніч на 22 червня Москву та область атакували безпілотні літальні апарати. Місцеві жителі масово фіксували прольоти дронів у напрямку російської столиці, після чого у місті та регіоні почала працювати протиповітряна оборона. Інформація про наслідки наразі уточнюється.

Завантаження...