Росіяни атакували Миколаївську область "шахедами". Внаслідок атак пошкоджено склад та будівлі.

Про це повідомив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім.

 

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

"Учора ворог атакував область БпЛА типу «Shahed». Внаслідок чого у Миколаївському районі пошкоджено склад та декілька будівель у рекреаційній зоні. Постраждалих немає", - повідомив він.

 

За словами Кіма, у Миколаївському районі ворог двічі атакував FPV-дронами Куцурубську та Галицинівську громади. Внаслідок чого у с. Лупареве пошкоджено приватний будинок. Постраждалих немає.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Як повідомлялося, у неділю, 28 червня вночі, росіяни атакували Київ балістикою. У місті виникли пожежі, є постраждалі.

 
Завантаження...