Росіяни атакували Миколаївську область "шахедами". Внаслідок атак пошкоджено склад та будівлі.
Про це повідомив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім.
"Учора ворог атакував область БпЛА типу «Shahed». Внаслідок чого у Миколаївському районі пошкоджено склад та декілька будівель у рекреаційній зоні. Постраждалих немає", - повідомив він.
За словами Кіма, у Миколаївському районі ворог двічі атакував FPV-дронами Куцурубську та Галицинівську громади. Внаслідок чого у с. Лупареве пошкоджено приватний будинок. Постраждалих немає.
Як повідомлялося, у неділю, 28 червня вночі, росіяни атакували Київ балістикою. У місті виникли пожежі, є постраждалі.