23 червня російська армія атакувала об’єкти інфраструктури Сумської громади.
Про це повідомив керівник міської військової адміністрації Сергій Кривошеєнко.
За його словами, через влучання дрона типу "Молнія" по одному з інфраструктурних об’єктів постраждали двоє громадян.
"Два чоловіки отримали поранення внаслідок влучання російської "Молнії" по обʼєкту інфраструктури в одному із старостатів Сумської громади. Стан одного з постраждалих — важкий", — йдеться у повідомленні.
Крім того, зафіксували удари по прибудинковій території в місті та приватній садибі у Стецьківському старостаті. Там пошкоджено віконне скління та припаркований транспорт.
На цих локаціях обійшлося без жертв і постраждалих.
Нагадаємо, ввечері 22 червня армія РФ атакувала околиці Сумської громади, скинувши шість керованих авіаційних бомб. Внаслідок обстрілу було зафіксовано влучання у промисловій зоні, де повністю згорів громадський транспорт. Поранення отримали троє людей, один із постраждалих перебуває у критичному стані.