У лікарні помер 57-річний чоловік, який отримав надважкі травми внаслідок російського удару КАБ по околицях Сум.

Про це повідомив очільник ОВА Олег Григоров.

 

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

"На превеликий жаль, у лікарні помер 57-річний чоловік, який отримав надважкі травми внаслідок російського удару КАБ по околицях Сум. Це водій тролейбуса, який у момент атаки ввечері в понеділок перебував поблизу епіцентру удару", - повідомив він.

 

За словами Григорова, увесь цей час лікарі боролися за життя чоловіка, але поранення були надзвичайно важкими.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Як повідомляв "Апостроф", у Глухові, на Сумщині, росіяни атакували дронами хлібокомбінат. Є пошкодження будівлі та транспорту.

Завантаження...