У середу, 24 червня, російські війська атакували чотири райони Дніпропетровської області дронами та артилерією. Загало було здійснено атак майже 50 разів.
Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа.
За його інформацією, у Нікопольському та Синельниківському районах загинуло двоє людей.
"Унаслідок обстрілів загинули двоє людей, ще троє отримали поранення", — йдеться у повідомленні.
У Нікопольському районі під ударами опинилися Нікополь, Покровська, Червоногригорівська, Марганецька та Мирівська громади. Там пошкоджено приватні будинки та авто. Загинув 60-річний чоловік, ще одного 64-річного постраждалого шпиталізували до лікарні у стані середньої тяжкості. 79-річна жінка та 17-річний хлопець лікуватимуться вдома.
У Солонянській громаді Дніпровського району та в Павлограді через удари виникли пожежі.
У Синельниківському районі росіяни атакували Покровську громаду. Там загинула людина. Даних про неї нема.
Рятувальні служби продовжують ліквідацію наслідків атак, додав керівник ОВА.
Як розповідав "Апостроф", 23 червня російська окупаційна армія здійснила масовані удари по Дніпропетровській області, застосувавши дрони, ракети та артилерію. Заголом було 50 атак: 6 людей загинули, ще 32 дістали поранень.