Протягом останньої доби українські захисники завдали чергових втрат російській армії. Згідно з оновленими даними Генштабу, ворог втратив понад 1300 військовослужбовців, а також нову порцію артилерії, бронетехніки та безпілотників.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ, передає "Апостроф".

Втрати особового складу та техніки

Загальні бойові втрати російських окупантів за час повномасштабного вторгнення станом на 26 червня 2026 року орієнтовно склали близько 1 398 370 осіб. Лише за останню добу лави ворога скоротилися на 1310 військових.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Окрім живої сили, українські військові знищили багато одиниць російської техніки. За даними Генштабу, за добу було знищено:

  • 68 артилерійських систем;

  • 5 бойових броньованих машин;

    Продовження після реклами
    РЕКЛАМА
  • 2 танки;

  • 3 РСЗВ;

  • 4 засоби ППО;

  • 1 наземний роботизований комплекс;

  • 1778 безпілотників оперативно-тактичного рівня;

  • 439 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн;

  • 9 одиниць спеціальної техніки.

Загалом з початку широкомасштабної війни Сили оборони знищили тисячі одиниць ворожої техніки. Дані щодо втрат російської армії уточнюються.

Читайте в "Апострофі" про те, як у ніч на 26 червня в російському місті Новомосковськ Тульської області пролунала серія вибухів. Внаслідок масованої атаки безпілотників зафіксовано пошкодження на промисловому підприємстві "Азот", а також виникла пожежа на території Новомосковської ГРЕС, яка входить до складу компанії.

Тимчасово окупований Крим також зазнав атаки безпілотників. У низці районів півострова чули вибухи та стрілянину, а після атаки супутникові системи зафіксували осередки пожеж у місцях розташування російських військових об’єктів.

Завантаження...