За два тижні червня Укрзалізниця перевезла понад мільйон пасажирів.
Про це компанія повідомляє на своєму телеграм-каналі.
"Продовжуємо ділитися результатами пасажирських перевезень у найгарячіший сезон. На цей раз розповідаємо одразу про два тижні червня, оскільки тенденції для них спільні. Топовіший напрямок — Київ – Львів і зворотно. Тут попит на квитки перевищує пропозицію в 3 рази. Щоб більше людей мали можливість здійснити подорож, ми призначали додаткові поїзди", - йдеться у повідомленні.
В Укрзалізниці зазначили, що значна частина пасажирів зараз — дитячі групи. Серед них юні спортсмени, діти діючих та загиблих військових.
Раніше "Апостроф" повідомляв, що київська міська електричка відновлює рух повним залізничним кільцем навколо столиці.