RU  UA  EN

Неділя, 19 січня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.05
Бізнес

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини розділу

10 січня

19 грудня

5 грудня

2 грудня

1 листопада

31 жовтня

28 жовтня

25 жовтня

23 жовтня

14 жовтня

Актуально

Напівмертвий автопром в Україні: чи є шанс на відродження

Виробництво автомобілів в Україні скорочується, оскільки на сьогодні зовнішні ринки для вітчизняних авто закриті, а держава не проводить належної політики для залучення інвесторів.

Інтерв'ю

Страх Польщі перед українською курятиною та ядерні реактори з Росії: з ким і чим торгує Україна

Що дало Україні підписання угоди з Ізраїлем про зону вільної торгівлі, про проблеми українських підприємців на європейському ринку і чому наша країна досі найбільше торгує з Росією - "Апострофу" розповіла Роксолана Підласа.

Інтерв'ю

Українську армію можна було повністю переозброїти за 5 років – військовий експерт

Військовий експерт Валентин Бадрак розповів про проблеми реформи військової промисловості в Україні, контролі за виконанням державного оборонного замовлення і скандальної закупівлі французьких вертольотів для МВС.

Броня міцна і танки наші швидкі: як озброювали армію в 2016 році

За даними "Укроборонпрому", в 2016 році, в силові структури України було передано понад 6,2 тис одиниць різної військової техніки і обладнання. Втім, абсолютно нових систем в розпорядження українських військових надійшло вкрай мало.

М16 made in Ukraine: навіщо Україні випускати американські гвинтівки

"Укроборонпром" анонсував виробництво знаменитої американської гвинтівки М16. У державному концерні впевнені, що заокеанські стволи українського виробництва витіснять з армії автомати Калашникова і допоможуть ВСУ перейти на стандарти НАТО. Однак, експерти не поспішають розділяти захоплення з приводу виробництва М16 в Україні.

Останні публікації