RU  UA  EN

Понеділок, 24 лютого
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.20
Політика

Ліга Європи 2019/20: усі новості, результати, відео

Любов пройшла, пішла епоха: яким українці запам'ятають Богдана - найкращі цитати і фотожаби

Чим запам'ятається один з найближчих соратників Зеленського: цитати і фотожаби

Чим запам'ятається один з найближчих соратників Зеленського: цитати і фотожаби

Юрист Андрій Богдан після тривалих чуток про відставку 11 лютого був звільнений Володимиром Зеленським з посади голови Офісу президента України. Його місце зайняв Андрій Єрмак, колишній помічник президента, Богдан з 21 травня по 24 червня 2019 року очолював Адміністрацію президента, а з 25 червня - Офіс президента. Про його звільнення в соцмережах з іронією пишуть: "закінчилась епоха".

"Апостроф" зібрав найкращі цитати Богдана, а також фотожаби з колишнім главою ОПУ.

ЦИТАТИ

Скандал з журналістами

"Це мій крок по відношенню до мого керівництва, до президента України, до суспільства, а не до журналістів. Класичні журналісти звикли самі себе усвідомлювати як суспільство. Але як показала наша виборча кампанія, ми спілкуємося з суспільством без посередників, без журналістів", - коментар Богдана з приводу оприлюднення в серпні 2019 року його "жартівливої" заяви про відставку.

Чому АП перетворилася в ОП

"Офіс - це правильна європейська традиція, яку ми підтримуємо".

"Адміністрація - це совкова назва, що передбачає центр управління".

Загроза замаху або чому Зеленський не їздить на ровері

"Керівники відповідних відомств йому безпосередньо доповідають (про загрозу замаху - ред)".

"Існують два протилежних за ідеологією, але загальні за програмними цілями, крила українського політикуму, які намагаються дестабілізувати ситуацію в країні і дуже мріють про погіршення положення чинної влади".

"Ми всією командою іноді виходимо просто пообідати в ресторани, які поруч, і це теж є з одного боку є демонстрацією відкритості та близькості до народу, з іншого - це ризики безпеки".

Робота з президентом

"Я не можу диктувати кадрові, тактичні, стратегічні рішення. Цілі ставить президент. Я контролюю, щоб вони синхронно рухалися до досягнення цієї мети".

Що шепоче на вухо Зеленському

"Поради та ідеї, які виникають. Якщо це зараз не сказати, а потім сказати, то буде втрачено момент... Він мене постійно заспокоює, мене це переслідує ще з дитячого садка, коли мої батьки мене постійно заспокоювали".

Про випадок в ході робочої поїздки в Дніпро. "Тоді виникла ідея: давай озвучимо парі - або ти до такого числа зробиш, або звільняйся. Якби я це сказав через годину, було б не актуально".

"Ви недооцінюєте президента. Усі рішення приймає він. У нас домовленість - ми всі визнаємо право Зеленського приймати рішення, він визнає наше право на думку".

про мову

"Особисто моя думка: я б дозволив Донецьку і Луганську державну мову - українську, регіональну - російську, і за умови, що після цього вони - територія України".

Про нічні розваги

"Це ж правда: я адвокат Коломойського, я люблю вечірки, я постійно ходжу в якісь клуби, ресторани і нічні заклади. І веду відкритий спосіб життя".

Про дипломатів

"Дуже не люблю дипломатів. Я така людина, якій треба говорити те, що думаєш, і чути у відповідь те, що людина думає. Вони можуть говорити 5 годин ні про що. Тому я намагаюся не займатися міжнародними відносинами".

Про "Слуг народу" в Раді

"Частина людей у фракцію прийшла з Фейсбуку, частина знайшли в інтернеті, є журналісти, яких рекомендував прес-центр, є люди, яких привів Олексій Гончарук. Є люди, які раніше на ринку продавали фрукти, весільні фотографи. Є божевільні люди, психічно хворі. Зріз суспільства. Наука не встановила, хто така психічно здорова людина".

"Хтось себе почуває твариною - що ми можемо зробити".

Про Порошенко

"Петро Олексійович Порошенко в моєму особистому рейтингу в глибокому негативі. Знаєте чому? Тому, що він прос..в п'ять років нашої держави. Як, маючи повноту влади, абсолютну концентрацію влади в 2014 році, так її прос..ти за пів року - я не розумію".

Про мера Кличко

"Ми зобов'язані звільнити його відповідно до Конституції, але поки дивимося за ним (сміється). Нам подобається, як він поводиться... (сміється). Не знаю, як переформулювати цю нецензурну фразу... "Краще жахливий кінець, ніж жах без кінця "(сміється). Готового кандидата на заміну немає, є багато неготових (сміється). Кандидатур багато. Може, я піду".

Про переговори в Нормандські форматі

"Все, що я там можу зробити, - це як ведмідь в посудній лавці".

Про розпуск ЦВК

"Шлях до прекрасного нескінченний. Кожна наступна ЦВК має бути все краще і краще... Це дійсно, напевно, найкращий склад ЦВК, який був, проте, вони приймали політичні рішення... Не треба мені філософія про те, який нескінченно хороший пітон. Я говорю про факт - це контроль тими, хто втратив довіру народу, одного з центральних пультів управління державою".

фотожаби

Богдан став героєм безлічі фотоколажів через скандальні заяви, а також через кумедні спільні фотографії з президентом. Наводимо в галереї добірку одних з найкращих жартів про колишнього главу ОПУ.

1 / 1
1 / 1
1 / 1
1 / 1
1 / 1
1 / 1
1 / 1
1 / 1
1 / 1
1 / 1
1 / 1
1 / 1
1 / 1
1 / 1
1 / 1
1 / 1

Новости партнеров

Читайте також

Мультфільми Путіна: хроніка провалів російської "оборонки"

Росія не має реального потенціалу для розробки нових систем озброєнь та допустила ряд гучних провалів в цьому напрямку

Загравання із Путіним призведе до повної втрати суб’єктності України - Дмитро Снєгирьов

План Зеленського провести вибори на Донбасі восени виглядає сумнівно, а хорватський сценарій спільного патрулювання кордону неможливий в Україні

Середньовіччя або провокація ворогів України: хто організував "Уханьську ганьбу"

Масові заворушення в Нових Санжарах, а також істерія в зв'язку із загрозою поширення коронавируса, схожі на штучний процес, запущений ворогами України або діючої влади

Новости партнеров

Загрузка...