Пʼятниця, 19 квітня

"Барселона" - ПСЖ 6:1: хроніка матчу, відео голів

Каталонський клуб зумів відігратися після 0:4 в Парижі

Каталонський клуб зумів відігратися після 0:4 в Парижі Фото: FC Barcelona

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Барселона" грала з ПСЖ. "Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Барселона" - ПСЖ, який завершився з рахунком 6:1.

У домашній грі "Барселона" зуміла зробити подвиг і відігратися після 0:4 в першому матчі. Каталонці забили два голи в першому таймі, потім ще один у другому, після чого Кавані, здавалося, вбив інтригу в протистоянні. Однак в останні сім хвилин гри господарі відзначилися тричі і вийшли в чвертьфінал.

"Барселона" стала першою командою в історії Ліги чемпіонів, якій вдалося пройти далі після поразки в першому матчі з різницею в чотири голи.

"Барселона" - ПСЖ - 6:1
Голи: Суарес, 3, Кюрзава, 40 (автогол), Мессі, 50 (пенальті), Неймар, 88, Неймар, 90 (пенальті), Серхі Роберто, 90+5 - Кавані, 62

Довбик знову забив на Жирону, яка зіграла драматичний матч проти Атлетіко у Мадриді