Субота, 27 квітня

Олімпіада 2018: хроніка 10 лютого

10 лютого в Пхьончхані розіграні перші медалі

10 лютого в Пхьончхані розіграні перші медалі Фото: EPA/UPG

10 лютого на Зимових Олімпійських іграх в корейському Пхьончхані розіграно п'ять комплектів медалей.

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію з усіх олімпійських об'єктів, на яких проходять змагання.

Перші медалі були розіграні в жіночому скіатлоні. Гонку виграла шведка Шарлотта Калла. Це третя золота медаль у кар'єрі скандинавської лижниці. "Срібло" завоювала легендарна норвежка Бйорген, яка встановила новий олімпійський рекорд.

Потім відбулася спринтерська гонка у біатлоні, на яку у нас були свої надії. На жаль, українські спортсменки медаль не завоювали, а найкраща з українок - Віта Семеренко - фінішувала лише 14-ю. Перемогла ж німкеня Лаура Дальмаєр.

У ковзанярському спорті весь подіум завоювали нідерландки в забігу на 3000 метрів. При цьому легендарна Ірен Вюст програла Карлейн Ахтеректе всього 8 сотих секунди.

Перше "золото" до скарбнички господарів приніс шорт-трекіст Лім Хе Джун, вигравши фінал на дистанції 1500 метрів з новим олімпійським рекордом.

Вже пізно ввечері по Пхьончхану були розіграні медалі в секторі для стрибків з трампліну. Сенсаційну перемогу здобув німець Андреас Веллінгер. А дворазовий олімпійський чемпіон поляк Каміль Стох посів лише четверте місце.

Всі результати дня дивіться в онлайн-хроніці.

Чоловіки. 1500 м. Фінал

1. Лім Хе Джун (Республіка Корея) - 2:10.485 хв (OR)

Жінки. Спринт 7,5 км

1. Лаура Дальмайер (Німеччина) - 21:06.2 хв (0+0)
2. Марте Олсбю (Норвегія) +24.21 с (1+0)
3. Вероніка Віткова (Чехія) +25.81 с (0+1)

Стрибки з трампліну

Чоловіки. Трамплін HS-109. фінал

1. Андреас Веллінгер (Німеччина) - 259.3 балів
2. Йоханн Андре Форфанг (Норвегія) - 250.9 балів
3. Роберт Йоханссон (Норвегія) - 249.7 балів

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії