Пʼятниця, 19 квітня

Олімпіада 2018: хроніка 11 лютого

11 лютого в Пхьончхані розіграли 6 комплектів медалей

У неділю, 11 лютого, на Зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані спортсмени розіграли 6 комплектів медалей.

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію четвертого змагального дня Олімпіади.

ОЛІМПІАДА-2018: ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ 10 ЛЮТОГО

У неділю було розіграно медалі у сноуборді, лижних гонках, ковзанярському спорті, біатлоні, санному спорті і фрістайлі.

Змагання в слоупстайлі серед сноубордистів сенсаційно виграв американець Джеррард, який блискуче виконав свій останній заїзд у фіналі.

Сенсацією завершився чоловічий скіатлон, в якому переміг норвежець Крюгер. Весь подіум дістався норвежцям, але саме перемога Крюгера виявилася сюрпризом.

Зате цілком прогнозовано завершився розіграш медалей на дистанції 5000 метрів серед ковзанярів. Знаменитий нідерландець Свен Крамер завоював свою четверту золоту і восьму олімпійську медаль. Крамер виграв забіг з новим олімпійським рекордом. У боротьбі за "срібло" колишній співвітчизник Свена Тед-Ян Блумен випередив норвежця Педерсена на 2 тисячні секунди.

Шанувальників біатлону здивували результати і в чоловічому спринті. Мартен Фуркад і Йоханнес Бьо настріляли на двох аж 7 кіл штрафу. А переміг німець Арнд Пайффер, для якого це перша особиста медаль на Олімпіадах. Це друге німецьке "золото" в біатлоні.

Десь німці отримують, а десь і втрачають. Так, легендарний саночник Фелікс Лох випустив з рук "золото" на останніх метрах фінального заїзду. Олімпійським чемпіоном став австрієць Девід Гляйршер.

Нарешті, сенсацією завершився і розіграш медалей у могулі серед дівчат. Перемогу здобула 19-річна француженка Перрін Лаффон, на яку ніхто не ставив перед Олімпіадою. Українка Тетяна Петрова фінішувала останньою в кваліфікації.

Зазначимо, що в медальному заліку Олімпіади лідирує команда Німеччини.

Ковзанярський спорт. Чоловіки. 5000 м

1. Свен Крамер (Нідерланди) - 6:09.76 хв (OR)
2. Тед-Ян Блумен (Канада) +1.86 с (6:11.616)
3. Сверре Лунде Педерсен (Норвегія) +1.86 c (6:11.618)

Біатлон. Чоловіки. Спринт 10 км

1. Арнд Пайффер (Німеччина) - 23:38.8 хв (0+0)

3. Юлія Галишева (Казахстан) - 77.40 балів

Довбик знову забив на Жирону, яка зіграла драматичний матч проти Атлетіко у Мадриді