Пʼятниця, 19 квітня

Барселона - Челсі - 3:0 Хроніка матчу, відео голів

"Барселона" і "Челсі" вирішили долю путівки до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

"Барселона" і "Челсі" вирішили долю путівки до чвертьфіналу Ліги чемпіонів Фото: Chelsea FC

14 березня на "Камп Ноу" відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між "Барселоною" і "Челсі".

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію матчу "Барселона" - "Челсі".

Нагадаємо, в першому поєдинку 1/8 фіналу, який відбувся в Лондоні 20 лютого, команди розійшлися миром - 1:1. У "Челсі" в тій зустрічі відзначився Вілліан, а у "Барселони" гол забив Лео Мессі.

Перед матчем-відповіддю "Барселона" в чемпіонаті Іспанії на виїзді здолала "Малагу" з рахунком 2:0. "Челсі" в уїк-енд також відсвяткував перемогу в національній першості - "сині" вдома переграли "Кристал Пелас" (2:1).

"Барселона" - "Челсі" - 3:0 (перший матч - 1:1)

Голи: Мессі, 3, 63, Дембеле, 20.

"Барселона": тер Штеген, Роберто, Піке, Умтіті, Альба, Дембеле (Відаль, 67), Ракітіч, Бускетс (Гомеш, 62), Іньєста (Пауліньо, 56), Мессі, Л. Суарес.

"Челсі": Куртуа, Аспілікуета, Крістенсен, Рюдігер, Мозес (Дзаппакоста, 67), Фабрегас, Канте, Алонсо, Вілліан, Жиру (Мората, 66), Азар (Педро, 82).

Довбик знову забив на Жирону, яка зіграла драматичний матч проти Атлетіко у Мадриді