Четвер, 25 квітня

Паралімпіада 2018: онлайн трансляція 16 березня

Дивіться всі результати сьомого дня Паралімпійських ігор-2018

Дивіться всі результати сьомого дня Паралімпійських ігор-2018 Максим Яровий Фото: facebook/Валерий Сушкевич

Зимові Паралімпійські ігри в корейському Пхьончхані вийшли на фінішну пряму. У п'ятницю, 16 березня розіграно 11 комплектів медалей - 6 біатлоні і 5 в пара-сноуборді (слалом).

"Апостроф" веде онлайн трансляцію сьомого змагального дня Паралімпіади-2018.

ПАРАЛІМПІАДА 2018: ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ 12 БЕРЕЗНЯ

ПАРАЛІМПІАДА 2018: ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ 13 БЕРЕЗНЯ

ПАРАЛІМПІАДА 2018: ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ 14 БЕРЕЗНЯ

УКРАЇНА

Тарас Радь фінішував четвертим в індивідуальній гонці на 15 км сидячи. Українець лідирував до третього вогневого рубежу, але два промахи, які додали часу до Тараса дві штрафних хвилини, не дозволили йому поборотися за перемогу. Ходом Тарас був найкращим. А зроби Тарас хоч б на один промах менше, він був би як мінімум другим.

Максим Яровий посів 15-те місце, заробивши на вогневих рубежах аж 9 штрафних хвилин. Ходом він також був одним з кращих.

Не змогли українці завоювати медалі і у двох гонках в категорії "стоячи".

У жіночій індивідуальній гонці на 12.5 км Ірина Буй фінішувала четвертою, програвши канадці Гудак 3,7 секунди, а Богдана Конашук посіла п'яте місце.

Людмила Ляшенко ходом була однією з найкращих, але припустилась одразу 6 промахів. Не пішла гонка і у нашої титулованої Юлії Батенкової-Бауман.

У чоловічій гонці знову українців підвела стрільба. Ігор Рептюх впевнено лідирував аж до третього вогневого рубежу, де він зробив два промахи. А ще один невлучний постріл на четвертому рубежі позбавив його всіх шансів на медаль. У підсумку, Ігор тільки п'ятий. Вище нього фінішував Григорій Вовчинський, але він був значно повільнішим. Без промахів завершив гонку Віталій Ситник, але він йшов дуже повільно. А Сергій Романюк настріляв шість хвилин штрафу.

Першу медаль дня завоювала Оксана Шишкова (лідер Віталій Казаков) в гонці на 12.5 км серед спортсменок з вадами зору. Нав'язати боротьбу росіянці Лисовій вона не змогла, але й срібну медаль нікому не віддала.

Ольга Прилуцька (лідер Борис Бабар) цілком могла скласти компанію Оксані на п'єдесталі, але три промахи не дозволили їй випередити німкеню Клуг, яка вибила усі 20 мішеней.

У заключній гонці дня Україна повинна була робити хет-трик, але промахи Анатолія Ковалевського та Юрія Уткіна дозволили завоювати "бронзу" французу Чаленсону. Той ходом програвав нашим біатлоністам, але компенсував це точною стрільбою, випередивши Анатолія і Юрія на 7.5 секунд. А за "золото" розгорнулася боротьба між п'ятиразовим паралімпійським чемпіоном Віталієм Лук'яненком та 21-річним дебютантом Ігор Олександром Казіком. Віталій випередив Олександра на 23 секунди. Але й тут свою роль зіграла стрільба. Казик припустився на один промах більше.

Проте, після гонки Казик заявив, що радий своєму другому "сріблу" в Пхенчхані, а "золото" по праву дісталося Лук'яненку.

МЕДАЛІ

У медальному заліку лідирують США. У скарбничці американців вже 11 золотих нагород. Друге місце посідають Нейтральні паралімпійські спортсмени (під цим прапором виступають росіяни), які завоювали 8 золотих медалей.

Україна посідає четверте місце. Наші паралімпійці завоювали 19 нагород - 6 золотих, 6 срібних і 7 бронзових. Наша команда програє Німеччині одну срібну медаль.

МЕДАЛЬНИЙ ЗАЛІК ПАРАЛІМПІАДИ 2018: АКТУАЛЬНА ТАБЛИЦЯ

УСІ ФІНАЛИ ДНЯ

Гірськолижний спорт

Біатлон

Жінки, гонка на 12.5 км, сидячи

1. Андреа Ескау (LW11) (Німеччина) - 49:41.2 хв (0+0+0+0)
2. Оксана Мастерс (LW12) (США) +18.8 с (0+0+0+0)
3. Лідія Графєєва (LW12) (Білорусь) +1:15.8 хв (0+1+0+0)

Чоловіки, гонка на 15 км, сидячи

1. Мартін Фляйг (LW11.5) (Німеччина) - 49:57.2 хв (0+0+0+0)
2. Даніель Кноссен (LW12) (США) +45.5 c (0+0+0+1)
3. Коллін Кемерон (LW11.5) (Канада) +1:01.9 хв (0+1+0+0)
4. Тарас Радь (LW12) (Україна) +1:06.4 хв (0+0+1+1)
...15. Максим Яровий (LW10) (Україна) +9:49.4 хв (3+1+2+3)

Максим Яровий, Тарас Радь

05:00 Жінки, гонка на 12.5 км, стоячи

Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман, Ірина Буй, Богдана Конашук

06:00 Чоловіки, гонка на 15 км, стоячи

Ігор Рептюх, Григорій Вовчинський, Віталій Ситник, Сергій Романюк

07:40 Жінки, гонка на 12.5 км, з вадами зору

Оксана Шишкова (лідер Віталій Казаков), Ольга Прилуцька (лідер Борис Бабар)

07:50 Чоловіки, гонка на 15 км, з вадами зору

Юрій Уткін (лідер Руслан Перехода), Анатолій Ковалевський (лідер Олександр Мукшин), Віталій Лук'яненко (лідер Іван Марчишак), Ярослав Решетинський (лідер Назар Стефурак), Дмитро Суярко (лідер Василь Потапенко), Олександр Казік (лідер Сергій Кучерявий), Олександр Махоткін (лідер Денис Нікулін)

Пара-сноуборд

03:30 Жінки, Слалом, категорія LL1, три спроби

Жінки, Слалом, категорія LL2, три спроби

Чоловіки, Слалом, категорія UL, три спроби

Чоловіки, Слалом, категорія LL1, три спроби

Чоловіки, Слалом, категорія LL2, три спроби

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії