• НБУ:EUR 41.85

Паралімпіада 2018: всі результати 18 березня

Дивіться всі результати дев'ятого дня Паралімпійських ігор-2018

Дивіться всі результати дев'ятого дня Паралімпійських ігор-2018 Фото: facebook/Валерий Сушкевич

У неділю, 17 березня, завершились Зимові Паралімпійські ігри-2018 в корейському Пхьончхані. В останній день розіграно 6 комплектів медалей - 2 в лижних гонках (естафети), 3 у гірськолижному спорті (слалом) і 1 в следж-хокеї.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію дев'ятого змагального дня Паралімпіади-2018.

ПАРАЛІМПІАДА 2018: ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ 14 БЕРЕЗНЯ

ПАРАЛІМПІАДА 2018: ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ 16 БЕРЕЗНЯ

ПАРАЛІМПІАДА 2018: ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ 17 БЕРЕЗНЯ

УКРАЇНА

Збірна України завоювала золоту медаль у змішаній естафеті 4х2.5 км. Паралімпійськими чемпіонами в останній день Ігор стали Юрій Уткін (лідер Руслан Перехода), Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман і Оксана Шишкова (лідер Віталій Казаков).

У відкритій естафеті 4х2.5 км збірна України (Ярослав Решетинський (лідер Назар Стефурак), Ольга Прилуцька (лідер Борис Бабар), Ігор Рептюх і Анатолій Ковалевський (лідер Олександр Мукшин)) посіла п'яте місце.

МЕДАЛІ

Медальний залік виграла збірна США, завоювавши 13 золотих нагород. Друге місце посіли Нейтральні паралімпійські спортсмени (під цим прапором віступають Російські), які завоювали 8 золотих медалей.

Україна посіла шосте місце, поступившись командам Франції і Німеччини за кількістю срібних нагород. Наші паралімпійці завоювали 22 медалі - 7 золотих, 7 срібних і 8 бронзових..

МЕДАЛЬНИЙ ЗАЛІК ПАРАЛІМПІАДИ 2018: АКТУАЛЬНА ТАБЛИЦЯ

УСІ ФІНАЛИ ДНЯ

Лижні гонки

Змішана естафета, 4х2.5 км

1. Україна (Юрій Уткін (лідер Руслан Перехода), Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман, Оксана Шишкова (лідер Віталій Казаков)) - 24:31.9 хв
2. Канада (Наталі Вілкі, Емілі Янг, Кріс Клебль, Марк Арендц) +50.0 с
3. Німеччина (Андреа Ескау, Штеффен Лемкер, Андреа Ескау, Александер Елєр) +53.4 с

Відкрита естафета, 4х2.5 км

1. Франція (Бенджамін Дав'є, Антоні Чаленсон (лідер Сімон Вальверде), Бенджамін Дав'є, Томас Кларйон (лідер Антуан Боллє)) - 22:46.6 хв
2. Норвегія (Нільс-Ерік Ульсет, Хакон Олсруд, Нільс-Ерік Ульсет, Ерік Біє (лідер Арвід Нельсон)) +22.5 с
3. Канада (Колін Кемерон, Браян МакКівер (лідер Грем Нішикава), Колін Кемерон, Браян МакКівер (лідер Грем Нішикава)) +1:05.8 хв
5. Україна (Ярослав Решетинський (лідер Назар Стефурак), Ольга Прилуцька (лідер Борис Бабар), Ігор Рептюх, Анатолий Ковалевський (лідер Олександр Мукшин)) +1:26.3 хв

Жінки, слалом черед спортсменок з вадами зору, 2-й спуск

1. Менна Фітцпатрік (B2) Дженніфер Кехо (Великобританія) - 1:51.80 хв (57.56 с)
2. Хенрієта Фаркасова (B3) Наталія Субртова (Словаччина) +0.66 c (58.88 c)
3. Міллі Найт (B2) Бретт Вайлд (Великобританія) +1.59 с (59.11 с)

Жінки, слалом, стоячи, 2-й спуск

1. Марі Боше (LW6/8-2) (Франція) - 1:55.46 хв (1:00.28 хв)
2. Моллі Джепсен (LW6/8-2) (Канада) +4.13 с (1:01.23 хв)
3. Андреа Ротфусс (LW6/8-2) (Німеччина) +4.62 с (1:01.55 хв)

Жінки, слалом, сидячи, 2-й спуск

1. Анна-Лєна Форстер (LW12-1) (Німеччина) - 1:55.82 хв (1:00.46 хв)
2. Момока Мураока (LW10-2) (Японія) +5.37 с (1:03.97 хв)
3. Хайке Едер (LW12-1) (Австрія) +9.03 с (1:03.50 хв)

Следж-хокей

Фінал

Канада - США - 1:2 ОТ

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії