Пʼятниця, 19 квітня

Минай - Динамо - 1:3 Відео матчу

Київське "Динамо" та закарпатський "Минай" визначили чвертьфіналіста Кубка України Фото: fcdynamo.kiev.ua

31 жовтня у Закарпатській області відбувся матч 1/8 фіналу Кубка України між місцевим "Минаєм" та столичним "Динамо". Кияни здобули вольову перемогу і пробилися в чвертьфінал.

МИНАЙ - ДИНАМО - 1:3

ГОЛИ: Гегедош, 21 - Шапаренко, 50, 54, Гармаш, 58

"Минай": Мелащенко, Беца, Ощипко, Кобін, Стасюк, Гавриленко, Лобода, Микуляк (Федак, 71), Пиняшко (Шпак, 83), Смокоровський (Нурієв, 62), Гегедош

"Динамо": Бущан, Морозюк, Бурда, Шабанов, Піваріч, Андрієвський (Че Че, 68), Шапаренко, Дуелунд (Буяльский, 46), Смирний, Буено (Гармаш, 46), Супряга

Попередження: Гегедош, 32, Гавриленко, 38, Микуляк, 42, Беца, 55, Пиняшко, 82, Лобода, 90 - Андрієвський, 31

На 21-й хвилині матчу "Минай" відкрив рахунок в матчі - Смокоровскій віддав на хід Гегедошу, той втік від захисників і перекинув Бущана.

На 50-й хвилині матчу гості відігралися - після пасу Піваріча з лівого флангу точний удар у верхній кут воріт завдав Шапаренко.

Ще через чотири хвилини Шапаренко оформив дубль - після пасу від Буяльського півзахисник прийняв м'яч на груди і в падінні відправив м'яч у сітку.

На 58-й хвилині Гармаш майже з лінії воротарського замкнув простріл Піваріча і збільшив перевагу "Динамо".

ВІДЕО ПЕРШОГО ТАЙМУ

ВІДЕО ДРУГОГО ТАЙМУ

ВІДЕО ГОЛІВ

Довбик знову забив на Жирону, яка зіграла драматичний матч проти Атлетіко у Мадриді