Субота, 27 квітня

Динамо - Штурм - 1:0 важлива перемога у кваліфікації Ліги чемпіонів

У Лодзі Динамо перемогло віце-чемпіона Австрії

У Лодзі Динамо перемогло віце-чемпіона Австрії Фото: fcdynamo.com

Київське "Динамо" перемогло віце-чемпіона Австрії "Штурм" у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію зі стадіону "Мейскі" у Лодзі.

Друга гра відбудеться 9 серпня у Граці.

Нагадаємо, у попередньому раунді "Динамо" пройшло турецький "Фенербахче", тоді як австрійський клуб стартував у турнірі.

Зазначимо, що раніше "Динамо" зі "Штурмом" не грало у єврокубках. У січні 2018 року "Динамо" провело контрольний матч із командою з Граца, поступившись з рахунком 0:2.

А ось в офіційних матчах з австрійськими командами у "Динамо", скажімо, непогана статистика - 9 перемог, 2 нічиї та 3 поразки (від "Рапіду").

"Штурм" у 2009 році зустрічався з "Металістом" і пройшов тоді команду з Харкова у Лізі Європи (1:1, 1:0).

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Третій кваліфікаційний раунд

Лодзь. "Мейськи"
Головний арбітр: Франсуа Летесьє (Франція)

ДИНАМО Київ - ШТУРМ Грац - 1:0

1:0 Олександр Караваєв, 28'

Динамо: 1. Бущан – 94. Кендзьора, 25. Забарний, 4. Попов, 44. Дубінчак (2. Вівчаренко, 71') – 5. Сидорчук (к), 10. Шапаренко, 8. Шепелєв (19. Гармаш, 71'), 15. Циганков, 29. Буяльський – 41. Бєсєдін (11. Ванат, 83')

Запасні: 35. Нещерет, 71. Бойко, 3. Боль, 14. Яцик, 18. Андрієвський, 21. Кравченко, 24. Тимчик, 34. Сирота

Штурм: 27.Зібенхандль – 22. Газібегович, 42. Аффенгрубер, 5. Вютріх, 44. Данте (28. Шнегг, 67') – 4. Станкович, 25. Гірлендер (к) (30. Любич, 67'), 8. Прасс (17. Демаку, 78') – 19. Хорват – 11. Саркарія, 9. Хойлунн (26. Ланг, 89')

Запасні: 32. Шютценауер, 41. Джуліані, 6. Боркович, 18. Ороц, 23. Кронбергер, 24. Інголич, 29. Фусейні, 37. Вельс

____________________________________________________________________

23:05. і до вашої уваги всі результати третього кваліфікаційного раунду (перші матчі):

Црвена Звезда Сербія - Пюнік Вірменія - 3:0

90+3 хв. все! Перемога киян. Наступного вівторка команди зустрінуться у Граці

90 хв. ще три хвилини компенсував Летесьє

89 хв. Ланг вийшов замість Хойлунна

88 хв. після подачі з кутового Буяльський пробив з лінії карного майданчика - м'яч приземлився зверху на сітку воріт

88 хв. Ванат зліва гостро прострелив, але ніхто не побіг замикати дальню стійку

87 хв. динамівці сьогодні завдають дуже багато ударів. Але переважна більшість - повз ворота

84 хв. і ще момент у киян. Обрізка австрійців у центрі. М'яч доставлений Караваєву, і Сашко пробив з 20-ти метрів. Намагався поцілити у ліву дев'ятку, але схибив

83 хв. Луческу міняє форварда. Замість Бєсєдіна вийшов Ванат

83 хв. міг забивати другий гол Буяльський. Але дуже неточно пробив з 18-ти метрів

78 хв. Демаку вийшов замість Прасса

77 хв. Буяльський класно віддавав на Кендзьору у карному майданчику гостей, але польський вінгер до м'яча не дістав

76 хв. небезпечно було біля наших воріт, але до акцентованого удару справа не дійшла

73 хв. Шапаренко справа подав на Бєсєдіна, але Артем головою пробив вище воріт

71 хв. подвійна заміна і у киян. Замість Дубінчака вийшов Вівчаренко, а Гармаш з'явився замість Шепелєва

69 хв. Бєсєдін справа виконав непогану подачу, але Шапаренко з Буяльським м'яч не дістали. Зліва підхопив Дубінчак, але невдало прострілив

67 хв. одразу дві заміни у гостей. Замість Гірлендера і Данте вийшли Любич і Шнегг

64 хв. Дубінчак віддав на Шапаренка, а той з лівого кута карного майданчика пробив вище воріт

63 хв. Саркарія б'є метрів з 35 зі штрафного. В руки Бущану

60 хв. зліва Дубінчак віддав пас Сидорчуку, той з лінії штрафного намагався поцілити у дальню дев'ятку - не влучив

58 хв. збивають Буяльського на підступах до карного майданчика гостей, та Летесьє фол не фіксує

54 хв. ех Бєсєдін. Караваєв виклав форварду м'яч як на блюдечку, але Артем з 10 метрів пробив бездарно - у ногу суперника

52 хв. Шепелєв віддав занадто сильний пас на Бєсєдіна - м'яч полетів в руки Зібенхандлю

48 хв. Шепелєв штовхнув Газібеговича, який вже відпускав м'яч в аут. За це суддя показав йому жовту. Це був зайвий і непотрібний фол

46 хв. в центрі Гірлендер грубо зіграв проти Попова. Жовта капітану гостей

22:03. повертаємося на "Мейськи", де починається другий тайм

45+1 хв. перерва

45 хв. хвилину компенсував Летесьє до першого тайму

41 хв. і тут же знову боляче по ногах отримав Буяльський від Станковича в центрі поля. Попередження сербу

41 хв. отримавши допомогу від лікарів, Буяльський повернувся на поле

39 хв. Буяльський на газоні після зіткнення з Хорватом. Втратити ще й Буяльського - це буде дуже погано

36 хв. два кутових розіграли кияни, після другого довели м'яч до ... Бущана

35 хв. класна атака киян. Кендзьора гостро прострілив зліва, та м'яч вибив захисник, здорово зігравши на перехопленні

32 хв. два кутових у австрійців - теж суто для статистики

31 хв. кутовий кияни розіграли невдало і втратили м'яч

30 хв. ледь другий кияни не забили. Знову атака лівим флангом, знову на вістрі Караваєв, але цього разу удар заблокував захисник

28 хв. Шепелєв вирізав злів гостру подачу, Бєсєдін головою скинув на Караваєва, а той у дотик направив м'яч у лівий кут воріт Зібенхандля

28 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Караваєв

26 хв. граючи другим номером, австрійці створили вже два гострі моменти, а от кияни біля володінь гостей і два паси зв'язати не можуть

24 хв. тепер кутовий у гостей - кияни двічі м'яч винесли, але гості знову завантажили м'яч у володіння Бущана. Прострільна передача у воротарський на Хойлунна і той пробив у дотик - м'яч просвистів над поперечиною

22 хв. кутовий у киян. Шапаренко подав точно на голову Бєсєдіну, але у форварда удар не вийшов

21 хв. в центрі поля Попов змушений збивати Хойлунна після того, як кияни обрізалися біля карного майданчика "Штурма"

20 хв. гостра відповідь гостей. Хойлунн продавив захисника і потужно пробив з 10-ти метрів. Бузан рятує

19 хв. могла бути непогана атака у киян, але Караваєв віддав пас на суперника

17 хв. бездарно пробив зі штрафного Шапаренко. Перший удар у стінку, а другим він парашутиком відправив м'яча у руки Зібенхандлю

16 хв. а тепер Вютріх збиває Буяльського - жовта і небезпечний штрафний у киян

16 хв. перший удар по воротах. Прасс пробив метрів з 25 - м'яч відбив Бущан. Добивав Хірлендер - знову Бущан

8 хв. гра проходить переважно на половині поля австрійців. Але кияни до воріт поки не доходять

5 хв. грубо в центрі поля зіграв Газібегович проти Шапаренка. Арбітр обмежився усним попередженням

1 хв. уточнення по стартовому складу киян. Віктор Циганков отримав травму на передматчевій розминці, тож він сьогодні дивиться гру з лави запасних, а гру на його фланзі у старті почав Караваєв

21:01. розпочалася гра. Гості розіграли м'яч у центрі поля

20:58. але якщо австрійський просто грала мелодія, то наш гімн виконує співачка Еріка акапелло

20:57. команди вже на полі. Слухаємо національні гімни

20:48. зазначу, що вперше на матчах третього кваліфікаційного раунду ЛЧ працює система VAR. Тож, якщо будуть суперечливі моменти при голах, або епізоди у карному майданчику, Фрасуа Летесьє зможе скористатися допомогою відео асистента

20:47. трибуни сьогодні не будуть заповнені, але кілька десятків тисяч глядачів на грі присутні

18:01. доброго вечора усім футбольним вболівальникам, ми з України! Але сьогодні у польському місті Лодзь, де київське "Динамо" грає матч кваліфікації Ліги чемпіонів проти австрійського "Штурма".

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії