• НБУ:EUR 42.15
НБУ:USD  39.40

Аполлон - Дніпро-1 - 1:3 історична перемога дніпрян у єврокубках

У другому турі Ліги конференцій "Дніпро" переміг "Аполлон"

У другому турі Ліги конференцій "Дніпро" переміг "Аполлон" 19:45 Аполлон - Дніпро-1 Фото: scdnipro1.com.ua

Бронзовий призер чемпіонату України "Дніпро-1" здобув першу перемогу у Лізі конференцій. У другому турі дніпряни перемогли на виїзді "Аполлон".

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Нікосії.

У першому турі "Дніпро-1" зазнав поразки від АЗ (0:1), а "Аполлон" зіграв по нулях із люксембурзьким "Вадуцом".

Нагадаємо, у плей-офф Ліги Європи "Дніпро-1" поступився кіпрському АЕКу.

1:3 Янніс Піттас, 58'

Аполлон: 26. Александар Йованович - 5. Матьє Пебернес, 22. Валентін Роберж, 29. Хайтам Алеесамі, 25. Хараламбос Кіріаку - 77. Ісраель Коль, 36. Ідо Шахар, 8. Ель-Хаджи Ба, 24. Амін Хаммас - 30. Андреас Панайоту, 9. Янніс Піттас

Запасні: 99. Деметріс Деметріу, 78. Георгіс Лоїзоу - 19. Еуклідеш Кабрал, 6. Панайотіс Артіматас, 4. Вукашин Йованович, 20. Даніло Шполярич, 65. Патрік Йоостен, 10. Ервін Онженда

Дніпро-1: 93. Макс Валеф - 3. Володимир Адамюк, 39. Олександр Сваток, 6. Габріел Бузанелло - 18. Руслан Бабенко, 22. Валентин Рубчинський, 8. Олександр Піхальонок - 9. Олексій Гуцуляк, 13. Яніс Амаш, 7. Артем Довбик

Запасні: 1. Владислав Рибак, 33. Валерій Юрчук - 2. Микита Кононов, 15. Сергій Логінов, 34. Володимир Танчик, 10.Фарес Балулі, 20. Сергій Горбунов, 25. Ігор Когут, 29. Олександр Назаренко

_________________________________________________________

21:46. а тепер перемикаємося на Краків, де "Динамо" грає з кіпрським АЕКом

21:41. додамо, що це перша історична перемога "Дніпра-1" у єврокубках

21:38. отже, "Дніпро-1" здобуває перемогу на Кіпрі і виходить на друге місце у групі. А перше у АЗ, яке сьогодні розбило вдома "Вадуц" з рахунком 4:1

90+3 хв. лунає фінальний свисток

90+2 хв. Кіріаку потужно б'є зі штрафного - м'яч потрапляє у стійку. Добиває Шполярич - в руки Валефу

90+1 хв. Сарапій збив Піттаса і у господарів дуже небезпечний стандарт

89 хв. ще дві заміни у дніпрян

86 хв. Довбик вискочив сам на сам, але удар у форварда не вийшов - коряво пробив в ногу голкіперу

85 хв. Балулі потужно б'є зі штрафного - рикошет і кутовий

84 хв. одразу потрійна заміна у дніпрян

76 хв. супермомент губить Гуцуляк. Після подачі з кутового Олексій отримав м'яч у воротарському майданчику і пробив на силу - влучив у голкіпера, а треба було бити на точність у кут

75 хв. Бузанелло зліва намагався віддати точний пас на Довбика, але захисник "Аполлона" вибив м'яч на кутовий

73 хв. Адамюк справа віддав на Амаша, а той з 16-ти метрів пробив у дотик - у ворота не влучив

68 хв. тепер вже Піттас пробачив дніпрян. Кабрал віддав класну передачу на форварда "Аполлона", але той занадто далеко відпустив м'яч

67 хв. якимось дивом Довбик не забив третій гол. З меж воротарського не зміг Артем завдати удар. Його на мить випередив захисник

66 хв. дуже вже дніпряни притислися до воріт. Так можна і догратися

64 хв. кіпріоти за хвилину виконали три кутових і кожен раз дніпряни м'яч вибивали

63 хв. Бабенко грубо зіграв проти Йоостена

59 хв. до слова, кіпріот забив з очевидного офсайду, але на матчах Ліги конференцій немає VAR

58 хв. відквитали один м'яч господарі. Справа Кіріаку видав класну подачу на лінію воротарського майданчика, а Піттас, випередивши захисників, у дотик в падінні відправив м'яч у сітку

53 хв. намагалися кіпріоти поатакувати, але, схоже, закінчилося пальне у баках футболістів "Аполлону". А от дніпряни поступово перехопили ініціативу

48 хв. за неспортивну поведінку попереджений Піттас. Надто емоційно відреагував Іоанніс на незгоду з рішенням бокового арбітра про офсайд

46 хв. ще дві заміни у кіпріотів. Цього разу планові

20:50. відновилась гра

45+4 хв. перерва

45+3 хв. Хараламбос Кіріаку грубо в'їхав у ноги Бузанелло, Арбітр, не вагаючись, дістав з кишені "гірчичник"

45 хв. дубль оформив Довбик. На правому фланзі Бузанелло обігрався з Довбиком, потім отримав пас на хід у карний майданчик, дійшов майже до лицьової і прострілив на Артема, а той ударом в дотик переправив м'яч у сітку

45 хв. ГОООООООООООООООООООООООЛ - Довбик

37 хв. після подачі з кутового зліва Сарапій головою скинув м'яч на Довбика, але Артем не зміг переправити м'яч у сітку

34 хв. ех Довбик. Аби вчасно справа віддав на двох вільних гравців у центр, був би третій гол. Але Артем дочекався, поки його накриє захисник і згубив епізод

33 хв. здалеку пробив Хаммас - м'яч впевнено ловить Макс Валеф

32 хв. Гуцуляк з правого кута карного майданчика подавав/крутив у ворота - м'яч забирає сербський голкіпер "Аполлона"

27 хв. зі штрафного метрів з 30-ти б'є Онженда - вище воріт

26 хв. голеадор подвоює перевагу дніпрян. Тепер йому асистував Рубчинський

26 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Довбик

20 хв. ще одна вимушена заміна у "Аполлона"

17 хв. грубо Володимир Адамюк зіграв проти Хаммаса

11 хв. Гуцуляк віддав класну передачу в карний майданчик на Довбика, а той котив м'яча у порожні ворота, але міг вибити захисник. Та Рубчинський йому завадив, добивши м'яча у порожні ворота

11 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Рубчинський

10 хв. гра не викликала інтересу серед кіпрських вболівальників. Окрім фан-сектору вболівальників дуже мало

10 хв. вимушена заміна у господарів

9 хв. про якісь моменти поки говорити не доводиться

3 хв. господарі заволоділи територіальною перевагою, але тримають м'яч здебільшого на своїй половині поля

19:45. гра почалась

19:32. зовсім трошки до початку гри. У Нікосії зараз +28. Це вам не київські +14

14:14. Вітаємо з сонячного Кіпру, де сьогодні "Дніпро-1" вдруге за місяць грає проти кіпріотів.

Шахтар - Динамо - 1:0 дострокове чемпіонство "гірників"

У Львові відбувся золотий матч чемпіонату України між Шахтарем та Динамо

Реал - Баварія - 2:1 фантастичний камбек Королівського клубу у півфіналі Ліги чемпіонів

Реал та Баварія у фантастичному матчі визначили другого фіналіста Ліги чемпіонів

ПСЖ - Боруссія - 0:1 "шершні" у фіналі Ліги чемпіонів

Відбувся півфінальний матч у відповідь Ліги чемпіонів ПСЖ - БОРУСІЯ Дортмунд - дивитися live з Парижу