Неділя, 28 квітня

Динамо - АЕК - 0:1 кіпріотам ми ще не програвали

У Кракові "Динамо" програло кіпріотам

У Кракові "Динамо" програло кіпріотам 22:00 Динамо - АЕК Фото:

А ось і друга частина українсько-кіпрського протистояння. У другому турі Ліги Європи київське "Динамо" зазнало прикрої поразки від кіпрського АЕКа із Ларнаки.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію із польського Кракова.

У першому турі "Динамо" втратило нічию у матчі з "Фенербахче" (1:2), а АЕК програв французькому "Ренну" (1:2).

Для кіпріотів це друге протистояння із українськими клубами. У плей-офф раунді Ліги Європи кіпріоти обіграли "Дніпро-1".

ЛІГА ЄВРОПИ. Група В. 2 тур

Краків. "Краковія"
Головний арбітр: Якоб Кехлет (Данія)

ДИНАМО Київ - АЕК Ларнака - 0:1 * другий тайм

0:1 Адам Дьюрчо, 8'

Динамо: 71. Денис Бойко - 94. Томаш Кендзьора, 25. Ілля Забарний, 34. Олександр Сирота, 44. Владислав Дубінчак - 15. Віктор Циганков, 5. Сергій Сидорчук, 18. Олександр Андрієвський, 7. Владислав Кабаєв - 29. Віталій Буяльський, 19. Денис Гармаш

Запасні: 74. Денис Ігнатенко - 6. Микита Бурда, 20. Олександр Караваєв, 24. Олександр Тимчик, 21. Микита Кравченко, 2. Костянтин Вівчаренко, 14. Олександр Яцик, 37. Антон Царенко, 8. Володимир Шепелєв, 41. Артем Бєсєдін, 9. Кахім Перріс, 11. Владислав Ванат

АЕК: 1. Кенан Піріч - 24. Кіпрос Христофору, 4. Ненад Томович, 14. Анхель Гарсія - 15. Хрвоє Мілічевич, 17. Пере Понс, 66. Рафаіл Мамас, 45.Адам Дьюрчо, 51. Омрі Альтман - 10. Іван Трічковськи, 19. Віктор Олатунджи

Запасні: 38. Йоакім Тумбас, 25. Мілош Гордіч - 16. Роберто Росалес, 3. Мікель Гонсалес, 6. Ойєр, 30. Генрі Андреу, 29. Гіоргос Наум, 7. Луїш Густаву, 21. Нікос Енглезу, 12. Рафаел Лопеш, 11. Імад Фарадж

_______________________________________________

23:51. попереду у "Динамо" дві гри з французьким "Ренном", який сьогодні зіграв у нічию з "Фенербахче", виграючи 2:0.

90+4 хв. ВСЕ! ДРУГА ПОСПІЛЬ ПОРАЗКА ДИНАМО У ЛІЗІ ЄВРОПИ. ТЕПЕР ВІД КІПРІОТІВ

90+3 хв. серія кутових - купа рикошетів, єдиноборств, але до удару справа так і не дійшла

90 хв. ще чотири хвилини у киян, щоби врятувати гру і заробити хоча б очко

84 хв. заключну заміну провів Луческу. Замість Кабаєва вийшов Ванат

84 хв. голкіпер АЕКа побачив перед собою жовте світло за затримку гри

83 хв. хльостко здалеку пробив Ойєр - на щастя, повз ворота

78 хв. справа Караваєв двічі подавав у воротарський майданчик - обидва рази на суперників

77 хв. заключна заміна у кіпріотів: замість Дьюрчо вийшов Нікос Енглезу

76 хв. у центрі поля Сидорчук грубо зіграв проти Луїша Густаву

75 хв. ще дві заміни у гостей: замість Олатунджи і Понса вийшли Рафаел Лопеш і Гіоргос Наум

70 хв. Буяльський гостро подавав на Бєсєдіна, але Піріч у котячому стрибку дотягнувся до м'яча

68 хв. а тепер подвійна заміна у киян. Замість Кендзьори і Андрієвського вийшли Караваєв і Шепелєв

64 хв. подвійна заміна у кіпріотів. Замість Трічковськи і Мамаса вийшли Луїс Густаву і Ойєр

63 хв. Понс попереджений за удар по ногах Кендзьори ззаду

57 хв. Сирота приклався до м'яча здалеку - шкіряна куля просвистіла над лівою дев'яткою

56 хв. динамівці атакують і атакують - але всі ці потуги киян виглядають, як лупання головою о бетонну стіну

49 хв. Сирота б'є головою після подачі з кутового - м'яч летить вище воріт

48 хв. Сидорчук б'є здалеку - м'яч від захисника кіпріотів летить на кутовий

47 хв. що Гармаш, що Бєсєдін - чесно кажучи, різниця не велика

46 хв. у киян у перерві одна заміна. Замість Гармаша вийшов номінальний форвард Артем Бєсєдін. Пригадаймо, коли він востаннє забивав...........ммммммммм........... не можемо пригадати

23:03. розпочався другий тайм

45+3 хв. перерва

45+2 хв. Циганков подає справа, Дубінчак скидає головою на форвардів, але Буяльський з Гармашем проскочили повз м'яч. Немає гольового чуття ні у Віталія, ні у Дениса

45 хв. метрів з 30-ти б'є Сидорчук низом. Піріч спокійно ловить м'яч

44 хв. грубо проти Дубінчака зіграв Мамас

43 хв. б'є Циганков і потрапляє у стінку

42 хв. Анхель Гарсія збив Буяльського перед карним майданчиком. Небезпечний стандарт у киян

40 хв. Альтман отримав пас зліва, на замаху прибрав Кендзьору і пробив - Забарний ногою заблокував удар

39 хв. Гармаш пробив в дотик зльоту після розіграшу кутового - повз ворота

35 хв. Андрієвський руками притримав Дьюрчо, заблокувавши атаку кіпріотів

30 хв. арбітр слухає підказку відео асистента - і скасовує гол. У Дубінчака в момент передачі був невеличкий офсайд. Плечем він був ближче до воріт за захисників суперника. Отакої (

29 хв. Дубінчак зліва відкрився на передачу з глибини, увірвався до штрафного майданчика і віддав передачу на Буяльського, а Віталій в дотик пробив точнісінько у правий кут

24 хв. у киян була можливість втекти у контратаку 3 в 2, але неточна передача на Кабаєва і захисники АЕКа встигли повернутися на свою половину поля

18 хв. ледь другий гол кіпріоти не забили. Зліва Гарсія прострілив на Олатунджи, той пробив, але на шляху м'яча у ворота опинився Андрієвський

15 хв. Дубінчак завадив Дьюрчо втекти сам на сам з Бойком - Владислав вибив м'яч з-під ніг угорця

14 хв. Циганков прострілює справа - до рук Піріча

11 хв. динамівці провели атаку великими силами, але навіть натяку на удар не було, а кілька верхових подач були на захисників АЕКа

8 хв. бездоганно зі штрафного пробив угорець Адам Дьюрчо - м'яч влетів у ліву дев'ятку - 0:1

7 хв. Забарний схопив за футболку Олатунджи - небезпечний штрафний у гостей

3 хв. відповідь киян - здалеку б'є Сидорчук. Невеличкий рикошет і м'яч летить в руки Пірічу

2 хв. перша атака у гостей. Зліва Гарсія прострілив в карний майданчик - захисники зіграли на перехопленні

22:00. гра почалася

21:58. слухаємо гімн Ліги Європи. На трибунах сьогодні вболівальників як кіт наплакав

21:48. завершився матч на Кіпрі - дніпряни так і перемогли з рахунком 3:1. Кияни, перехоплюйте естафету

21:02. гарні новини з Нікосії, де "Дніпро-1" впевнено перемагає "Аполлон" з рахунком 3:1

21:01. година до гри. За лічені хвилини команди почнуть передматчеву розминку

14:31. сьогодні віце-чемпіон України київське "Динамо" зустрічається з бронзовим призером чемпіонату Кіпру у матчі другого туру Ліги Європи

14:31. Доброго вечора, ми з України!

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії