Неділя, 5 травня

Франція - Австралія - 4:1 феєричний початок чемпіонів

Чинні чемпіони світу починають з впевненої перемоги

Чинні чемпіони світу починають з впевненої перемоги Олів'є Жиру забив два м'ячі Фото: fifa.com

Третій ігровий день чемпіонату світу-2022 завершився матчем збірних Франції та Австралії у групі D.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Катару.

Чинні чемпіони світу впевнено перемогли з рахунком 4:1.

Дивіться: Календар чемпіонату світу з футболу 2022 – розклад та результати всіх матчів

4:1 Олів'є Жиру, 71'

Франція: 1. Уго Льоріс - 2. Бенжамен Павар, 18. Деотшанкюль Юпамекано, 24. Ібраїма Конате, 21. Лукас Ернандес - 14. Адріен Рабьо, 8. Орельєн Тчуамені - 11. Усман Дембеле, 7. Антуан Грізманн, 10. Кіліан Мбаппе, 9. Олів'є Жиру

Запасні: 23. Альфонс Ареола, 16. Стів Манданда, 4. Рафаель Варан, 5. Жюль Кунде, 3. Аксель Дісасі, 17. Уільям Саліба, 13. Юссуф Фофана, 22. Тео Ернандес, 15. Жордан Верету, 25. Едуарду Камавінга, 6. Маттео Гендузі, 20. Кінгслі Коман, 26. Маркус Тюрам

Австралія: 1. Метью Раян - 3. Натаніель Аткінсон, 19. Гаррі Суттар, 4. Кай Роулес,16. Азіз Бехіч - 13. Аарон Муй, 14. Райлі Макгрі, 22. Джексон Ірвайн - 23. Крейг Гудвін, 7. Метью Лекі, 15. Мітчелл Дюк

Запасні: 12. Рандаль Коло Муані, 18. Даніель Вукович, 12. Ендрю Редмейн, 8. Бейлі Райт, 20. Томас Денг, 24. Джоел Кінг, 5. Фран Карачіч, 2. Мілош Дегенек, 10. Айдін Хрустіч, 26. Кіану Баккус, 17. Кемерон Девлін, 11. Авер Мабіль, 21. Гаранг Куол, 6. Марко Тіліо, 25. Джейсон Каммінгс, 9. Джеймі Макларен

______________________________________________________________

23:01. на цьому третій ігровий день завершується. До зустрічі на полях Катару завтра

90+8 хв. ВСЕ! Впевнена перемога чемпіонів

90+4 хв. Муй врізав по ногах Тео Ернандеса, за що одразу побачив перед собою жовту картку

90+3 хв. французи знущаються з суперника, перепасовуючись на чужій половині поля

90+1 хв. Тео Ернандес виграв повітря у Суттара і пробив головою після подачі з флангу - Раян ловить м'яч

90 хв. Раян рятує австралійців після удару Конате головою

89 хв. також замість Павара вийшов Кунде

89 хв. під овації трибун з поля йде Жиру. Замість нього вийшов Маркус Тюрам. Син легендарного захисника Ліліана Тюрама

85 хв. ще дві заміни у австралійців. Замість Ірвайна і Аткінсона виходять Дегенек і Баккус

83 хв. Грізманн з глибини віддав пас-цукерочку на Мбаппе. Але Кіліан не зміг приборкати м'яч і голкіпер австралійців забрав його до рук

81 хв. не вистачає австралійцям на полі кенгуру))

80 хв. за грубий підкат проти Комана попередження отримав Джексон Ірвайн

79 хв. Бехіч виконує подачу - другий поверх виграють французи і виносять м'яч подалі від воріт

78 хв. Жиру штовхнув у спину Лекі. Небезпечний штрафний у австралійців

77 хв. кілька замін робить Дешам. Замість Дембеле і Тчуамені вийшли Фофана і Кінгслі Коман

76 хв. а французи продовжують тероризувати оборону "соккеруз". Австралійці після перерви зовсім не мають моментів біля воріт Льоріса

74 хв. заміни у австралійців: Мабіль і Куол вийшли замість Макгрі і Гудвіна

71 хв. Мбаппе здійснив класний ривок лівим флангом і виконав дуже м'яку і точну подачу на Жиру. Олів'є головою з п'яти метрів переправив м'яч у ворота. Дубль ветерана збірної Франції

71 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Жиру

68 хв. нарешті забиває Кіліан. Справа Дембеле виконав м'яку подачу на лінію воротарського майданчика, а Мбаппе головою відправив м'яча у сітку

68 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Мбаппе

67 хв. зліва Мбаппе гостро прострілив, а от Жиру не пішов на м'яч

67 хв. з воріт виносить м'яч хтось з захисників після удару Грізманна з 10-ти метрів

63 хв. Конате відгукнувся на подачу Грізманна з кутового. Захисник пробив головою - повз ворота

63 хв. захисники завадили Мбаппе виконати прицільний удар

60 хв. Грізманн віддав класний пас на хід Мбаппе. Той увірвався в карний майданчик і щосили пробив - м'яч рикошетом від ноги захисника полетів за межі поля

56 хв. невдалі дві хвилини для форварда "соккеруз". Спершу картку отримав. а тоді взагалі покинув поле

56 хв. перша заміна у австралійців. Каммінгс вийшов замість Дюка

55 хв. а от і перший "гірчичник". Дюк грубо зіграв на половині поля суперника, за що й отримав жовту

55 хв. австралійці не встигають за прудкими французами і починають фолити

50 хв. знову зліва Тео класно подав. Цього разу Жиру пробив ножицями. Міг бути супергол, та м'яч пройшов поруч зі стійкою

49 хв. Тео Ернандес зліва увірвався в карний майданчик і прострілив. М'яч від захисника відлетів до Тчуамені. Той пробив сходу, але м'яч прийняв на себе захисник

48 хв. кутовий у австралійців. Ірвайн подає на ближню стійку - Грізманн головою виносить м'яч

46 хв. починаємо другий тайм

46 хв. у перерві без замін

22:06. повертаємося на поле. За мить розпочнеться другий тайм

21:52. швидкий гол вдався австралійцям, та французи ще до перерви змогли відповісти двома голами

45+7 хв. перерва

45+2 хв. ледь не зрівняли австралійці. Після удару Ірвайна м'яч пройшов в сантиметрах від лівої стійки

45 хв. ще 6 хвилин грати у першому таймі

45 хв. контратака французів. Грізманн справа прострілив на Мбаппе, а той пробив в дотик з лінії воротарського майданчика - м'яч просвистів над поперечиною

43 хв. про своє існування нагадав і Грізманн. Та удар у форварда не вийшов

37 хв. третій м'яч мали забивати французи. Спершу Раян потягнув удар Мбаппе, а на добиванні був Жиру. Та цього разу форвард "Мілана" схибив

35 хв. і продовжують чемпіони тиснути на ворота Раяна

33 хв. швидко французи оговталися після пропущеного м'яча

32 хв. помилка австралійців в центрі. Французи швидко доставили м'яч у карний майданчик суперника, Рабьо віддав передачу на Жиру і той не схибив

32 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Жиру

30 хв. Жиру класно пробив головою після подачі з кутового - але не влучив у ворота

27 хв. реалізовують чемпіони перший же момент біля воріт Раяна. Ернандес виконав подачу з глибини, Рабьо виграв повітря у захисників і головою відправив м'яч у сітку

27 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Рабьо

25 хв. французи поки не можуть нічогісінького створити біля воріт суперника

22 хв. могли австралійці й другий забивати, але Дюк не зумів як слід приборкати м'яч, тож удар у форварда "соккеруз" не вийшов

13 хв. і тут же Тео виконує дальній удар - повз ворота

13 хв. замість одного Ернандеса виходить інший, Тео

12 хв. Лукас Ернандес в гольовій атаці, схоже. травмувався. Не може продовжити гру

9 хв. Лекі справа прострілив, а Гудвін, відірвавшись від захисника, ударом в дотик відправив м'яча у сітку

9 хв. маємо швидкий гол, але забивають ... австралійці

9 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Гудвін

3 хв. здалеку б'є Макгрі - по горобцях, а може по гелікоптерах окупанта, що теж непогано

21:00. лунає стартовий свисток. Починаємо

20:57. прослухали національні гімни. чекаємо початку гри

20:53. сподіваємося, що у грі французів з австралійцями таки будуть голи. Хоч французи грають і без володаря золотого м'яча Бензема, та у складі чемпіонів світу є Мбаппе

20:49. спершу Данія і Туніс зіграли по нулях, хоча обидві команди мали чимало можливостей забити. А потім у грі Мексика - Польща глядачі також не побачили забитих м'ячів. Ця гра була, відверто кажучи, нецікавою, без великої кількості гольових моментів. Поляки могли вирвати перемогу, та Роберт Левандовськи не реалізував пенальті

20:49. після фантастичного результату у грі Аргентина - Саудівська Аравія на чемпіонаті світу зіграли перші матчі без голів

20:48. Доброго вечора, ми з України!

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів