Субота, 27 квітня

Аргентина - Австралія - 2:1 і знову геній Мессі

Дворазові чемпіони світу вийшли до чвертьфіналу

Дворазові чемпіони світу вийшли до чвертьфіналу Мессі зробив результат Фото: fifa.com

Дворазові чемпіони світу, збірна Аргентини, у 1/8 фіналу обіграли Австралію, для якої вихід у плей-офф – це вже свято.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Ар-Райяну.

У чвертьфіналі "небесно-блакитні" гратимуть з Нідерландами.

Дивіться: Календар чемпіонату світу з футболу 2022 - розклад і результати усіх матчів

Збірні Аргентини та Австралії вперше перетинаються на чемпіонаті світу. Але не вперше грають між собою.

В офіційних матчах Аргентина пройшла Австралію у міжконтинентальному плей-офф на ЧС-1994 – 1:1 та 1:0. А у Кубку конфедерацій "небесно-блакитні" обіграли австралійців з рахунком 4:2 у 2005 році.

Крім того, команди чотири рази зустрічалися у товариських матчах – один виграли австралійці, три перемоги у Аргентини.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2022

1/8 фіналу

Ар-Райян. Ahmad Bin Ali Stadium
Головний арбітр: Шимон Марчиняк (Польща)

АРГЕНТИНА - АВСТРАЛІЯ - 2:1

1:0 Лео Мессі, 35'
2:0 Хуліан Альварес, 57'
2:1 Крейг Гудвін, 77'

Аргентина: 23. Еміліано Мартінес - 26. Науель Моліна, 13. Крістіан Ромеро, 19. Ніколас Отаменді, 8. Маркос Акунья - 7. Родріго Де Пауль, 24. Енцо Фернандес, 20. Алексіс Мак Аллістер - 17. Алехандро Гомес, 10. Ліонель Мессі, 9. Хуліан Альварес

Австралія: 1. Метью Раян - 2. Мілош Дегенек, 19. Гаррі Суттар, 4. Кай Роулес, 16. Азіз Бехіч - 13. Аарон Муй, 22. Джексон Ірвайн, 26. Кіану Баккус, 14. Райлі Макгрі - 7. Метью Лекі, 15. Мітчелл Дюк

______________________________________________________________

23:04. завтра відбудуться матчі Франція - Польща і Англія - Сенегал. Перша гра почнеться о 17:00

90+8 хв. все! Аргентина виходить у чвертьфінал Мундіалю, де зіграє з Нідерландами

90+7 хв. кілька хвилин австралійці штурмували ворота і дочекалися свого шансу. Куол розстрілював Еміліано з кількох метрів, але воротар взяв цей удар

90+3 хв. Лаутаро, Мессі, Паласіос, знову Мессі і Лаутаро. За дві хвилини аргентинці завдали більше ударів, ніж за весь матч. Але Раян піймав кураж

90 хв. 7 хвилин додав Марчиняк

88 хв. контра аргентинців. Лаутаро має відмінну нагоду забити, але хибить

85 хв. розриваються австралійці і великими силами йдуть в атаку

81 хв. після кутового Хрустіч пробив головою - вище

80 хв. і ще дві заміни від Скалоні: Мак Аллістер і Моліна йдуть. Вийшли Гонсало Монтьєль і Езек'єль Паласіос

79 хв. ледь Бехіч не зрівняв. Не влучив у площину воріт

77 хв. а ось і інтрига - дальній удар Гудвіна, рикошет від Енцо і м'яч у сітці

77 хв. ГОООООООООООООООООООЛ - Гудвін

71 хв. і аж три заміни у "соккеруз": йдуть Дегенек, Дюк і Лекі, вийшли Фран Карачіч, Джеймі МакЛарен і Гаранг Куол

71 хв. ще дві заміни робить Скалоні: Акунья і Альварес йдуть з поля, вийшли Ніколас Тальяфіко і Лаутаро Мартінес

68 хв. Мессі б'є з лівої з-за меж карного майданчика - вище

65 хв. перший кутовий у аргентинців. Мессі подає, повітря виграють "небесно-блакитні", та м'яч летить у протилежну сторону від воріт

58 хв. тут же коуч "кенгуру" робить дві заміни. Макгрі і Баккус йдуть з поля, вийшли Крейг Гудвін і Айдін Хрустіч

57 хв. яка ж помилка воротаря "соккеруз". Спочатку втратив м'яч під пресингом, потім простий удар від форварда "МанСіті", а Раян піймав облизня, а м'яч пропустив

57 хв. ГОООООООООООООООООООЛ - Альварес

50 хв. перша заміна у аргентинців. Замість Гомеса вийшов Лісандро Мартінес. Укріпляє захист Ліонель Скалоні

49 хв. ігрова картинка ніяк не змінилась. Правда, більше м'яч тримають австралійці, простір їм віддали аргентинці. Та поки у "соккеруз" комбінаційний футбол не виходить

46 хв. у перерві без замін

22:05. поновлюється гра

22:02. повертаються команди на поле і за мить почнеться другий тайм

21:52. статистика ударів красномовна - 2 - 1, у площину 1 - 0. Якби не гол Мессі, то все би так і закінчилося

45+3 хв. Марчиняк дає свисток на перерву

45 хв. аргентинці як удав. Поласували обідом, і відпочивати. Самі не біжать, але й супернику нічого не дають зробити.

40 хв. аргентинські фанати після голу Лео почали співати ще гучніше

39 хв. Дегенек грубо грає проти Альвареса

36 хв. з нічого забили аргентинці, ну але це клас Ліонеля Мессі. Це був перший удар "небесно-блакитних" у рамку австралійських воріт

35 хв. Лео з улюбленої лівої кладе м'яч у куточок. Відчайдушний стрибок Раяна ніяк не допоміг "соккеруз"

35 хв. ГОООООООООООООООООООЛ - Мессі

35 хв. найактивніші зараз аргентинці на трибунах

30 хв. Мессі хотів пробити здалеку з улюбленої лівої, але захисники йому завадили і гуртом накрили легенду

29 хв. на вістрі у австралійців опинився центрбек Суттар. Його удар відбив Еміліано. А це - до слова, перший удар в матчі у площину воріт

27 хв. ще одна спроба Бехіча прорвати оборону суперника, але тільки Азіз забіг до карного майданчика, як на нього налетіли чотири захисники у "біло-блакитних" футболках

26 хв. аргентинці продовжують шукати якісь шпаринки в обороні "кенгуру"

23 хв. Муй подає кутовий - захисники вибивають м'яч

23 хв. перший кутовий у матчі виконають австралійці

19 хв. австралійці спробували втекти у швидку атаку, але у карному майданчику Бегіча ефектно зупинив Акунья, відтіснивши від м'яча

17 хв. Гомес вирішив "розмочити" лік ударів. Після його дальнього пострілу м'яч полетів до фанатів "соккеруз"

16 хв. чверть години позаду. Аргентинці спробують намацати слабкі міста в обороні і поки їх не знаходять

15 хв. на ногу Акуньї наступив Ірвайн

10 хв. швидка атака аргентинців - у карному майданчику м'яч отримав Мессі, але задалеко відпустив

8 хв. аргентинці заволоділи м'ячем на правах фаворитів. Австралійці ж формують місці оборонні редути

4 хв. зліва гостро прострілював Гомес - м'яч у карному майданчику потрапив у руку комусь з захисників. Але Марчиняк все бачив і не знайшов приводу для 11-метрового

21:00. починається гра

20:56. виходять гравці на поле. Зараз будемо слухати національні гімни

20:43. у груповому турнірі обидві команди почали з поразок, після чого виграли по дві гри

20:33. та не треба заздалегідь ховати "соккеруз"

20:32. на трибунах сьогодні буде тотальна перевага у дворазових чемпіонів світу. Так само очікується і на футбольному полі

20:28. капітан аргентинців Лео Мессі сьогодні зіграє 1000-ну гру в кар'єрі

19:02. вже відомо, з ким зіграє переможець цього матчу - це збірна Нідерландів, яка з рахунком 3:1 перемогла США

14:11. сьогодні збірна Аргентини, яка ганебно почала турнір, але вчасно оговталась і виграла дві гри, зустрічається з австралійцями у чвертьфіналі Мундіалю.

14:11. Доброго дня, ми з України!

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії