Неділя, 28 квітня

Нідерланди - США - 3:1 "помаранчеві" у чвертьфіналі Мундіалю

"Помаранчеві" грають з останнім представником Північної Америки на Мундіалі

"Помаранчеві" грають з останнім представником Північної Америки на Мундіалі Дензел Думфріс забив гол і віддав два класні паси Фото: fifa.com

Збірна Нідерландів стала першим чвертьфіналістом чемпіонату світу-2022.

У матчі 1/8 фіналу "помаранчеві" з рахунком 3:1 перемогли збірну США,

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Ар-Райяну.

Дивіться: Календар чемпіонату світу з футболу 2022 - розклад і результати усіх матчів

Раніше збірні Нідерландів та США зустрічалися 6 разів. Велика перевага у "помаранчевих" - 5 перемог та 1 поразка.

Але це були товариські матчі, а на офіційному рівні команди зустрічаються вперше. У крайньому товарняку США обіграли нідерландців із рахунком 4:3 у 2015 році на "Амстердам-Арені".

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2022

1/8 фіналу

Ар-Райян. Khalifa International Stadium
Головний арбітр: Вілтон Перейра Сампайо (Бразилія)

НІДЕРЛАНДИ - США - 3:1

1:0 Мемфис Депай, 10'
2:0 Дейлі Блінд, 45+1'
2:1 Хаджи Райт, 77'
3:1 Дензел Думфріс, 81'

Нідерланди: 23. Андріс Нопперт - 2. Юррієн Тімбер, 4. Вірджил ван Дейк, 5. Натан Аке, 22. Дензел Думфріс, 17. Дейлі Блінд - 15. Мартен де Рон, 21. Френкі де Йонг, 14. Даві Классен - 8. Коді Гакпо, 10. Мемфіс Депай

США: 1. Метт Тернер - 2. Серджиньо Дест, 3. Вокер Циммерман, 13. Тім Рім, 5. Ентоні Робінсон - 6. Юнус Муса, 4. Тайлер Адамс, 8. Вестон Маккенні, 10. Крістіан Пулішич - 21. Тімоті Веа, 9. Хесус Феррейра

______________________________________________________________

18:55. наша ж трансляція на цьому завершується. Зустрінемося за кілька годин на матчі Аргентина - Австралія

18:54. за чотири години дізнаємося, з ким гратимуть "помаранчеві" - Аргентиною чи Австралією

90+7 хв. фінальний свисток! Нідерланди у чвертьфіналі

90+4 хв. американці затисли суперника до воріт, але чисельні навіси не призвели до гостроти

90+3 хв. і ще дві заміни у "помаранчевих": замість Аке і Гакпо вийшли Вут Вегхорст і Маттійс де Лігт

90+2 хв. замість Робінсона вийшов Джордан Морріс

90 хв. ще 6 хвилин у американців, щоби спробувати врятувати гру

87 хв. проти Рейни в центрі грубо зіграв Френкі де Йонг

86 хв. Циммерман пробив через себе після скидки Райта - повз ворота

82 хв. замість Депая вийшов Ксаві Сімонс. Це дебют юного форварда за "помаранчевих"

81 хв. і пропускають американці втретє. Блінд зліва подав на дальню стійку, а Думфріс ударом зльоту розстріляв Тернера. Захист США забув про 22-го номера "помаранчевих"

81 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ - Думфріс

79 хв. Пулішич б'є з 20-ти метрів - м'яч летить в руки Нопперту

78 хв. могли зрівнювати американці. Пас з глибини на Райта, Нопперт випередив форварда, але вибив м'яча на Пулішича. Та лідеру американців не дали пробити по порожніх воротах

77 хв. американці плели мережива атак і зрештою забили. Пулішич з правого флангу прострілював в центр карного майданчика, та м'яч зачепив ногу Райта і по високій траєкторії залетів у дальній кут

77 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ - Райт

75 хв. замість Сержиньо Деста вийшов ДеАндре Єдлін

75 хв. Депай зробив розкішний подарунок американцям. Віддавав пас воротарю, а вийшло на Райта, але форвард США задалеко відпустив м'яч і пробивав вже з гострого кута. Думфріс встиг добігти до воріт і вибити м'яч

74 хв. Рейна змістився справа і пробив. Дуже невдало. М'яч полетів до кутового прапорця

71 хв. Тернер рятує американців від третього голу. Спершу потягнув дальній удар Копмейнера, а потім впорався і з добиванням Депая. Мемфіс намагався піймати голкіпера на протиході, але Метт і тут врятував команду

70 хв. Ван Дейк замикає подачу з корнера - та після його удару м'яч летить вище воріт

67 хв. дві заміни у США: замість Маккені і Веа вийшли Хаджи Райт і Бренден Ааронсон

63 хв. Думфріс увірвався в карний майданчик, але вдарити не встиг. Робінсон вибив м'яча з-під ніг

61 хв. Гакпо спершу намагався пробити сам, та влучив у захисника. М'яч знову відскочив до Коді і він відкотив Депаю. Мемфіс щічкою крутив під поперечину - Тернер в ефектному стрибку відбив складний удар

60 хв. довелося Сампайо діставати жовту картку з кишені. Копмейнерс скосив Пулішича

54 хв. тепер Крістіан відкотив під удар Маккені. Вестон зарядив з 18-ти метрів - м'яч просвистів над поперечиною

53 хв. Пулішич б'є зліва з 20-ти метрів у ближній кут. Ловить Нопперт

50 хв. Думфріс знову класно прострілив справа. Цього разу у воротарський майданчик на Депая. Його випередив захисник, та після його зрізу м'яч летів у ворота. Врятував Тернер

49 хв. ох! Який момент у Штатів. Маккені коряво пробив по воротах, але м'яч летів у площину і з лінії його вибив Блінд

46 хв. у американців Джованні Рейна змінив Феррейру

46 хв. у "помаранчевих" замість де Рона і Классена вийшли Стівен Бергвін і Тен Копмейнерс

46 хв. у перерві Грегг Берхалтер зробив одну заміну, тоді як Луї ван Гаал одразу дві

46 хв. американці розіграли м'яч в центрі

18:02. повертаємося на Khalifa International Stadium, де за мить розпочнеться другий тайм

17:49. намагаючись відігратися, американці перед самою перервою пропускають другий м'яч. Штати тепер у важкому становищі

45+2 хв. на цьому перший тайм завершується

45+1 хв. знову шикарна прострільна передача Думфріса, а Блінд, відірвавшись від Деста, пробив в дотик у той же лівий кут, що й Депай. Не допрацював у цьому епізоді Дест

45+1 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ - Блинд

45 хв. лиш одну хвилину компенсував Сампайо

44 хв. Дест увірвався в карний майданчик, проскочивши на ходу трьох захисників, а от на удар забракло сил. А міг віддати як направо, так і наліво

43 хв. Веа потужно пробив з-за меж карного майданчика у ближній кут - Нолперт відбив удар перед собою, а на добивання ніхто не пішов

42 хв. багато боротьби в центрі поля

33 хв. американці дуже грішать неточними передачами на половині поля суперника

30 хв. Думфріс справа знову вирізав передачу під удар. Цього разу намагався пробити Гакпо, але захисник випередив найкращого бомбардира "помаранчевих"

29 хв. цього разу Циммерман головою виносить м'яч

28 хв. подача зліва у воротарський майданчик - захисники виносять м'яч за межі поля. Ще один корнер

28 хв. Депай увірвався у карний майданчик зліва, але не зміг обіграти Циммермана. Все що добився - кутовий

27 хв. атакувальний пил американців остаточно загас, а "помаранчеві" тепер подовгу катають м'яч

21 хв. Депай пробив зльоту з правого кута карного майданчика - м'яч летить повз ворота

18 хв. простріл Деста справа - на Нопперта

17 хв. Гакпо з центру поля протягнув м'яч до карного майданчика і віддав наліво під удар Блінду. Дайлі запустив м'яч на трибуну

12 хв. гострий простріл Пулішича - Веа і Маккенні не дотягнулися до м'яча

10 хв. перша ж нормальна атака нідерландців завершилась взяттям воріт. Гакпо віддав направо на Думфріса, а той класно прострілив в центр карного майданчика. Депай сходу поклав м'яч у ворота Штатів

10 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ - Депай

7 хв. американці проводять атаку за атакою, а "помаранчеві" до воріт Тернера ще не доходили

3 хв. супермомент у Штатів. Муса закинув м'яч за спини захисникам на Пулішича, а Крістіан пробив з 10-ти метрів. Нопперт потягнув удар

17:00. зворотній відлік - і гра починається

16:56. тепер гімн США

16:55. слухаємо національні гімни. Спершу гімн Нідерландів

16:48. лічені хвилини до початку гри. Чекаємо виходу команд на поле

14:16. а хто не матиме змоги дивитися відео, можна послухати і аудіокоментар. Трансляція розпочнеться рівно о 17:00

14:15. о 15-й розпочнеться передматчева студія

13:31. першими розпочинають збірні Нідерландів та Сполучених Штатів. До речі, сьогодні буде відомий і суперник переможця цієї пари у чвертьфіналі. Це буде переможець матчу Аргентина - Австралія. Ми також проведемо трансляцію тієї гри

13:31. Вітаємо на "Апострофі". Сьогодні на чемпіонаті світу розпочинається найцікавіше - стадія матчів на вибування, в кінці якої залишиться лише переможець!

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії