Неділя, 28 квітня

Мілан - Інтер - 0:2 гра в одні ворота

Втретє в історії "Мілан" та "Інтер" зустрічаються у Лізі чемпіонів

Втретє в історії "Мілан" та "Інтер" зустрічаються у Лізі чемпіонів Едін Джеко забив перший гол Фото: uefa.com

Третє в історії Ліги чемпіонів Дербі делла Мадонніна близьке до того, що "Інтер" вперше пройде "Мілан". У першому півфінальному матчі номінальні гості перемогли з рахунком 2:0.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з "Сан-Сіро".

"Інтер" дуже потужно почав гру і вже до 11-ї хвилини вигравав 2:0. До кінця першого тайму рахунок міг бути вдвічі більшим. Та й у другому таймі "нерадзуррі" мали 2-3 гольових моменти.

А як же "Мілан". Перший удар "россонері" у площину воріт стався на 92-й хвилині.

Гра у відповідь відбудеться 17 травня.

Нагадаємо, два попередні міланські дербі в Лізі чемпіонів виграв "Мілан". Це було за часів, коли у складі "росонері" творив дива Андрій Шевченко. У 2003 році "Мілан" переміг у півфіналі завдяки виїзному голу (0:0, 1:1). А у 2005-му "росонері" обіграли "нерадзуррі" у чвертьфіналі - 2:0 вдома та "технічні" 3:0 на виїзді. Тоді у матчі-відповіді при рахунку 0:1 хтось із уболівальників "Інтера" запустив піротехнічною ракетою в Діду. Арбітр тоді матч зупинив, а невдовзі "Інтеру" дали технічну поразку.

Загалом же статистика міланського дербі на користь "Інтера" - 72 перемоги, 58 нічиїх та 60 поразок. У нинішньому чемпіонаті команди обмінялися домашніми перемогами – 3:2 та 1:0.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/2 фіналу. Перший матч

Мілан. "Сан-Сіро"
‚Головний арбітр: Хесус Хіль Мансано (Іспанія)

МІЛАН – ІНТЕР - 0:2 * другий тайм

0:1 Едін Джеко, 8'

0:2 Генріх Мхітарян, 11'

Мілан: 16. Майк Меньян - 2. Давіде Калабрія, 24. Сімон К'єр, 23. Фікайо Томорі, 19. Тео Ернандес - 33. Раде Круніч, 8. Сандро Тоналі - 56. Алексіс Салемакерс, 4. Ісмаель Беннасе, 10. Браїм Діас - 9. Олів'є Жиру

Інтер: 24. Андре Онана - 95. Алессандро Бастоні, 15. Франческо Ачербі, 36. Маттео Дарміан - 23. Ніколо Барелла, 20. Хакан Чалханоглу, 22. Генріх Мхітарян - 32. Федеріко Дімарко, 2. Дензел Думфріс - 9. Едін Джеко, 10. Лаутаро Мартінес

_______________________________________________________________

23:57. друга гра відбудеться за шість днів на цьому ж стадіоні. До зустрічі на "Джузеппе Меацца"

90+5 хв. фінальний свисток! "Інтер" впевнено перемагає і робить вагому заявку на вихід у фінал

90+2 хв. до речі, це був перший удар господарів у площину воріт

90+2 хв. Побега з лінії карного майданчика б'є зльоту - Онана на місці

86 хв. режисери трансляції показали розчарованого Ібрагімовича. Не такої гри він чекав від своїх одноклубників

85 хв. Тео Ернандес б'є - вище воріт

85 хв. небезпечний штрафний у "Мілану". 27 метрів до воріт

83 хв. Гальярдіні замешкався з ударом і втратив гольову нагоду. Лукаку, що стояв поруч, схопився за голову

82 хв. і заключні заміни у господарів: Калабрію і Діаса міняють П'єр Калюлю і Томмазо Побега

78 хв. ще дві заміни від Індзагі: замість Хакана Чалханоглу і Лаутаро Мартінеса вийшли Роберто Гальярдіні і Хоакін Корреа

77 хв. після дальнього удару Чалханоглу м'яч від грудей Тьяу потрапив йому в руку. VAR підказав Мансано, що немає пенальті

75 хв. під час розіграшу кутового Круніч кулаком вдарив у живіт Лаутаро. Мансано цей епізод не бачив, а от VAR не підказав іспанцю

74 хв. Лукаку як танк протягнув м'яч лівим флангом і віддав на Лаутаро. У аргентинця удар не вийшов, але він зміг перевести м'яч на Дарміана, Удар Маттео заблокував захисник

70 хв. подвійна заміна від Індзагі - замість Джеко і Дімарко вийшли Ромелу Лукаку і Стефан де Врей

69 хв. Жуніор Мессіас справа відкотив під удар Тьяу, але той пробив несильно. та й неточно

68 хв. здалеку пробив Ачербі - Меньян ловить м'яч

67 хв. Джеко ідеально відпрацював у захисті, зігравши головою після подачі Тоналі з кутового

65 хв. Орігі здійснив слаломний прохід лівим флагом. Увірвався до карного майданчика, а от прострілив паскудно - на суперника

64 хв. Томорі бійцівським прийомом завалив Джеко - це жовта

63 хв. самий реальний шанс у "Мілану". Тоналі потужно б'є з лінії карного майданчика - м'яч стусонув ліву стійку воріт Онани і вилетів за лінію поля

63 хв. першу заміну робить Сімоне Індзагі. Замість Мхітаряна вийшов Марсело Брозович

59 хв. подвійна заміна від Стефано Пйолі - Салемакерс і К'єр йдуть з поля. Вийшли Дівок Орігі і Малік Тьяу

56 хв. Тоналі б'є здалеку - дуже неточно

53 хв. і тут же ледь "Інтер" третій м'яч не забиває. Дімарко вивів Джеко сам на сам. Едін розстрілював Меньяна з 10-ти метрів - але голкіпер правильно склався і відбив удар впритул

52 хв. Жуніор Мессіас виходить фактично сам на сам. Б'є у дальній кут - повз ворота

49 хв. здалеку з лівої пробив Діас - м'яч просвистів поруч зі стійкою

23:05. поновлюється гра

45+4 хв. завершується перший тайм

45+1 хв. таки отримав Мхітарян попередження

45+1 хв. Мхітарян грубо зіграв проти Діаса. Мансано не дав жовту вірменину і Круніч дуже емоційно висловив претензії арбітру. За що отримав "гірчичник"

45 хв. сумне обличчя у Златана Ібрагімовича. Не може легенда допомогти "Мілану", хоча якби міг, то точно би не завадив сьогодні "россонері"

44 хв. Салемакерс у карному майданчику пройшов двох захисників, але на третьому втратив м'яч

42 хв. Мессіас справа класно накинув на Жиру, Олів'є пробивав у дотик - але на шляху м'яча опинився захисник

35 хв. Думфріс замикав прострільну передачу Дімарко - але у ворота не влучив

34 хв. Лаутаро з льоту б'є з-за меж карного майданчика - м'яч просвистів над поперечиною

33 хв. і не дарма дивився відео. Як показали повтори, К'єр не фолив проти аргентинця. Той сам завалився на газон. І жовта картка скасовується

32 хв. чекаємо. Мансано побіг дивитися VAR

31 хв. ще й жовта картка данському оборонцю

31 хв. пенальті!!! К'єр у карному майданчику завалив Лаутаро Мартінеса

30 хв. Жуніор Мессіас справа прострілив на ближню стійку на Калабрію, а той пробив п'ятою - м'яч просвистів поруч зі стійкою

30 хв. Жиру поки на голодному пайку

29 хв. дуже бракує господарям Леао

28 хв. Браїм Діас подає - м'яч не без зусиль виносить оборона. Всі спроби повторно доставити м'яч у карний майданчик успіхом нет увінчалися

27 хв. шанс для господарів зі штрафного - Барелла на лівому фланзі завалив Салемакерса

24 хв. Джеко сильно б'є з 15-ти метрів - м'яч просвистів над правою дев'яткою

23 хв. Джеко з Матрінесом виходив на 5-х захисників. Едін вирішив самотужки пройти оборону і втратив м'яч

21 хв. у господарів поки нічого не виходить в атаці

18 хв. заміною реагує Стефано Пьйолі - замість Ісмаеля Беннасе вийшов Жуніор Мессіас

16 хв. пішла атака другим темпом - Мхітарян отримав пас від Барелли і пробив в дотик з десяти метрів - рятує Меньян. Добиває Барелла - вище воріт

15 хв. потужно б'є здалеку Чалханоглу і м'яч стусонув праву стійку

13 хв. легенда Мілану Андрій Шевченко на трибуні поруч з легендою тенісу Новаком Джоковичем

12 хв. оце так початок від "Інтера" - "россонері" у глибокому нокауті

11 хв. Мхітарян отримав м'яч у карному майданчику і спокійно ударом з 13-ти метрів пробив над Меньяном у сітку

11 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ - Мхітарян

9 хв. швидкий гол внесе свої корективи у гру

8 хв. подача з кутового зліва на дальню стійку і Джеко ногою з-під Калабрії ударом з лінії воротарського майданчика відправляє м'яч у правий верхній кут

8 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ - Джеко

5 хв. поки гра у спокійному темпі

22:00. гра почалась - номінальні гості розіграли м'яч у центрі поля

21:57. слухаємо гімн Ліги чемпіонів

21:56. нагадаємо, що "Мілан" 11 разів грав у фіналах Ліги чемпіонів і є семиразовим переможцем КЧ. У "Інтера" було 5 фіналів і 3 Кубка чемпіонів

21:55. за іменами "Інтер" виглядає грізніше. "Мілан" взагалі вважався одним з аутсайдерів плей-офф, але, як бачимо, команда вже у півфіналі

21:51. на "Сан-Сіро" сьогодні аншлаг

21:37. і стартовий склад "Інтера"

21:35. стартова 11-ка "Мілану"

21:34. завершується передматчева розминка. А поки ми розповідаємо про стартові склади команд

17:01. сьогодні боротьбу у півфіналі розпочинають дві міланські команди, шляхи яких втретє перетинаються у Лізі чемпіонів

Аудіотрансляція

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії