Четвер, 2 травня

Північна Македонія - Україна - 2:3 фантастичний камбек і перші очки в євровідборі

Збірна України перемагає у надважкій грі в Скоп'є

Збірна України перемагає у надважкій грі в Скоп'є Циганков блискуче зіграв із німцями Фото: uefa.com

Збірна України здобула перші очки у відбірковому турнірі на чемпіонат Європи-2024. У своєму другому матчі "синьо-жовті" на виїзді здолали Північну Македонію з рахунком 3:2.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію із Скоп'є.

Українці катастрофічно провели перший тайм. Без ударів, без моментів. Натомість господарі фактично увесь тайм провели в атаках і двічі зуміли засмутити Трубіна. Особливо красивим вийшов гол Ельмаса.

Та й стартовий відрізок другого тайму нічого доброго не віщував. Лише з 60-ї хвилини "синьо-жовті" почали грати. І до середини другого тайму на табло горіли вже дві двійки.

Переможну масну крапку поставив Віктор Циганков. Відмітимо і блискучий асистентський дубль Михайла Мудрика.

Наступну гру у євровідборі Україна зіграє 19 червня. У словацькій Трнаві відбудеться домашня гра з Мальтою.

Нагадаємо, у першому матчі "синьо-жовті" зазнали поразки від Англії. А кілька днів тому українці зіграли у феєричну гру з Німеччиною в Бремені.

Відбірковий турнір на Євро-2024

Група С. 3 тур

Скоп'є. "Тоше Проєскі"
Головний арбітр: Лукас Фендріх (Швейцарія)

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ - УКРАЇНА - 2:3

1:0 Еніс Барді, 31'

2:0 Ельїф Ельмас, 39'

2:1 Ілля Забарний, 62'

2:2 Юхим Конопля, 67'

2:3 Віктор Циганков, 83'

Македонія: 1. Столе Дімітрієвскі - 13. Стефан Рістовскі (к), 4. Джоко Зайков, 6. Вісар Мусліу, 8. Егзіян Аліоскі - 10. Еніс Барді, 5. Аріян Адемі, 3. Стефан Ашковскі - 9. Александар Трайковскі, 22. Ілія Несторовскі, 7. Ельїф Ільмас

Україна: 12. Анатолій Трубін - 16. Віталій Миколенко, 22. Микола Матвієнко, 13. Ілья Забарний, 18. Олександр Тимчик - 21. Георгій Судаков, 6. Тарас Степаненко - 10. Михайло Мудрик, 7. Андрій Ярмоленко, 15. Віктор Циганков - 11. Артем Довбик

_______________________________________________________________

23:41. Україна здобуває перші очки у відборі, а за три дні зіграємо з Мальтою у Трнаві

90+5 хв. фінальний свисток!

90+4 хв. супермомент не реалізували наші. Атака два в один, але Конопля віддав занадто сильний пас на Ваната

90+3 хв. і заключна заміна у наших: Олександр Зубков міняє Циганкова

90+3 хв. Маліновський дотепно черпачком закинув м'яч на хід Миколенку, але Віталій не зміг дістати м'яч

90+1 хв. чотири хвилини компенсував арбітр

90+1 хв. і п'ята заміна у господарів: Доріан Бабунскі вийшов замість Брдаровскі

90 хв. четверта заміна від Реброва. Замість Мудрика вийшов Сергій Сидорчук

89 хв. наші взяли м'яч під свій контроль

85 хв. тепер господарі великими силами в атаці. Треба їх ловити в контратаці і забивати четвертий

83 хв. класний пас-цукерочка від Мудрика, Циганков відірвався від двох захисників і головою розстріляв Дімітрієвські

83 хв. ГООООООООООООООООООООЛ - Циганков

78 хв. який же момент марнує Циганков. Судаков віддав класний пас на Віктора, той випередив захисника, але з лінії воротарського майданчика пробив вище воріт. А міг прострілити на Ваната на порожні ворота

76 хв. ще одна заміна у господарів. Замість Трайковскі вийшов Люпче Дорієв

73 хв. Циганков класно пробив зі штрафного. Здавалося гол, але м'яч просвистів над поперечиною

73 хв. ще й друга жовта у захисника. Господарі залишаються у меншості

72 хв. Мусліу збив Ваната на підступах до карного майданчика. Небезпечний штрафний у наших

67 хв. Мудрик на швидкості проскочив кількох захисників і прострілив в карний майданчик - Ванат і Циганков м'яча пропустили, а Конопля більярдним ударом відправив його у сітку

67 хв. ГООООООООООООООООООООЛ - Конопля

66 хв. і у нас заміна. Замість Ярмоленко вийшов Руслан Маліновський

66 хв. відбилися наші після кутового. А от контратаки не вийшло

65 хв. і одразу потрійна заміна у господарів: пішли Ашковскі, Адемі і Несторовскі, вийшли Владіца Брдаровскі, Яні Атанасов і Мілан Рістовскі

62 хв. Циганков з кутового подав у воротарський майданчик, де найспритнішим виявився Забарний і головою відправив м'яча у сітку

62 хв. ГООООООООООООООООООООЛ - Забарний

58 хв. Циганков з кутового зліва подає в центр карного майданчика - Аліоскі головою вибиває м'яч

57 хв. Ярмоленко впав у карному майданчику господарів у боротьбі з Аліоскі. Суддя угледів фол зі сторони Андрія

55 хв. надто неточна подача Циганкова зліва на Ваната

55 хв. за неспортивну поведінку попереджений Вісар Мусліу

54 хв. після розіграшу кутового здалеку пробив Ельмас - м'яч летить в руки Трубіну

51 хв. Конопля справа вирізав на голову Ванату, але Дімітрієвскі вийшов з воріт і випередив нашого форварда

50 хв. подача Миколенка зліва в сторону Ваната і Циганкова - зависоко

50 хв. наші хоч бігати почали. Вже прогрес

48 хв. Трайковскі гостро прострілив справа, але наші захисники добре відіграли епізод і перехопили м'яч

46 хв. Сергій Ребров робить подвійну заміну в перерві: замість Тимчика і Довбика вийшли Юхим Конопля і Владислав Ванат

46 хв. поновлюється гра

22:50. повертаємося в Скоп'є, де за мить почнеться другий тайм

45+3 хв. завершується цей жахливий тайм для нас. У Сергія Реброва є 15 хвилин, щоби якось налаштувати нашу збірну. Бо перший тайм - це катастрофа. Нуль моментів. Відсутня гра в атаці як така

45+1 хв. Барді вирішив пробити зі стандарта з 35 метрів. М'яч летить у ворота, але Трубін ловить

45+1 хв. Довбик грубо зіграв проти Барді

45 хв. Аліоскі б'є у ближню дев'ятку - Трубін відбиває дуже важкий удар. Добиває Трайковскі - м'яч летить у ворота, але Степаненко встиг підстрахувати одноклубника і заблокувати м'яч

44 хв. Степаненко збив Адемі біля лінії карного майданчика. Небезпечний штрафний у господарів

41 хв. і македонці продовжують шукати щастя біля наших воріт. А от у Сергія Реброва просто чорне обличчя від сорому за "синьо-жовтих"

39 хв. Божечки, шо сі коїться. Ельмас фантастичним ударом з 25 метрів увігнав м'яча у праву дев'ятку. Диво-гол. І тепер рахунок 2:0

36 хв. таке враження, що це ми - відвертий андердог

35 хв. дальній кручений удар Трайковскі у правий нижній кут - Трубін рятує

35 хв. Мудрик намагався здійснити ривок лівим флангом, але випустив м'яча за межі поля

33 хв. ще одна потужна атака господарів. Удар Трайковскі блокують. Атака другим темпом і Барді б'є здалеку - повз ворота

31 хв. Барді б'є у правий кут, а Трубін стрибає у лівий - 1:0 попереду господарі

29 хв. все логічно - пенальті ставить Фендріх. Там була чиста гра рукою. Та й м'яч летів у ворота

29 хв. суддя побіг дивитися VAR

28 хв. після подачі зліва і удару головою Аліоскі м'яч потрапив у руку Матвієнка

28 хв. тиснуть македонці

24 хв. кілька кутових біля наших воріт - без ударів і без моментів

21 хв. наші втекли в контратаку. Циганков міг віддати на Ярмоленка чи Довбика, але вирішив догравати епізод самотужки, і не зміг пройти захисника

15 хв. Барді зі штрафного з 35 метрів пробив значно вище

14 хв. Барді з кутового подав в центр карного майданчика - головою зіграв капітан "синьо-жовтих" Ярмоленко

14 хв. перший кутовий заробили господарі

13 хв. Трайковскі намагався пробити з-за меж карного майданчика, але його удар заблокували

10 хв. продовжують домінувати господарі. Все намагаються підібрати ключі до наших воріт. А наші ніби сплять на полі

6 хв. небезпечний стандарт у господарів. Барді виконує подачу в центр карного майданчика - наші головою виносять м'яч

3 хв. поки господарі більше тримають м'яч

21:46. аудіо трансляція матчу

21:45. гра почалась - "синьо-жовті" розіграли м'яч у центрі

21:43. а тепер гімн Північної Македонії. Ви спитаєте, а де ж Південна? Справа у тому, що і в Греції є історичний регіон під назвою Македонія. І греки відстояли право називати регіон Македонією. Тож Македонія як країна стала Північною Македонією

21:40. команди виходять на поле. Слухаємо національні гімни і починаємо з "Ще не вмерла України"

21:37. попередня гра між командами відбулась на Євро-2020. Тоді "синьо-жовті" обіграли македонців з рахунком 2:1

21:33. сьогодні вже шоста гра між командами. Тричі виграла Україна (в офіційних матчах), один раз Македонія (у товариській грі). І найперша гра, яка також була товариською, відбулася у листопаді 2003 року і завершилась у нічию (0:0)

21:24. до вашої уваги передматчева студія

21:21. Доброго вечора, ми з України!

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів