Четвер, 2 травня

Україна - Мальта - 1:0 страждання у муках

Україна перемагає аутсайдера завдяки пенальті

Україна перемагає аутсайдера завдяки пенальті Циганков знову забиває Фото: uefa.com

У четвертому турі відбіркового турніру на чемпіонат Європи-2024 збірна України здобула дуже важку перемогу над командою Мальти.

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію зі словацької Трнави. Матч закінчився із рахунком 1:0.

Єдиний гол із пенальті забив Віктор Циганков на 72-й хвилині. А на 52-й хвилині пенальті не реалізував Андрій Ярмоленко, пробивши у поперечину.

Зазначимо, що це був дуже важкий матч нашої збірної. У першому таймі наша команда нічого не створила біля воріт суперника, а ось мальтійці двічі мали забивати, проте не реалізували чудові моменти.

У другому таймі була дуже в'язка гра. Із гри у наших шансів було мінімум. Суперник у другому таймі зосередився в обороні, але глибоко до воріт не сідав. І хто зна, як би закінчився матч, якби не пенальті.

Нагадаємо, у п'ятницю Україна у феєричному матчі обіграла Північну Македонію, програючи 0:2.

У турнірній таблиці групи С наша команда займає друге проміжне місце, набравши 6 очок у трьох матчах. Але це ще ні про що не говорить – головні ігри на "синьо-жовтих" чекають восени.

Відбірковий турнір на Євро-2024

Група С. 4 тур

Трнава. "Антон Малатинськи"
Головний арбітр: Рюдді Бюке (Франція)

УКРАЇНА - МАЛЬТА - 1:0

1:0 Віктор Циганков, 72'

Україна: 12. Анатолій Трубін - 17. Юхим Конопля, 4. Сергій Кривцов, 13. Ілля Забарний, 22. Микола Матвієнко - 7. Андрій Ярмоленко (к), 6. Тарас Степаненко, 8. Руслан Маліновський, 21. Георгій Судаков - 15. Віктор Циганков, 9. Владислав Ванат

Мальта: 1. Анрі Бонелло - 23. Жан Борг, 4. Стів Борг (к), 22. Зак Мускат - 3. Раян Камендзулі, 10. Тедді Теума, 6. Метью Гійом'є, 20. Яннік Янкам, 7. Джозеф Мбонг - 9. Кіріан Нвоко, 11. Джоді Джонс

_______________________________________________________________

21:13. післяматчевий аналіз і коментарі

90+6 хв. Миколенко опинився на вістрі, але з 15-ти метрів пробив дуже високо

90+5 хв. і крайня заміна у нас. Замість Циганкова вийшов Олександр Сваток

90+4 хв. Циганков підступно б'є з лінії карного майданчика - тягне Грек

90+2 хв. наші не дають супернику розігнати контратаки. Правда, і зі своїми атаками у "синьо-жовтих" сьогодні кепсько

90 хв. шість хвилин компенсовано до другого тайму

90 хв. Циганков з кутового подав точнісінько на Кривцова, але удар у захисника "Інтер" Маямі не вийшов

89 хв. Буяльський віддав пас на хід Довбику, але Грек вчасно вискочив з воріт і нейтралізував загрозу

88 хв. підсилює атаку Мікеле Марколіні в надії здобути нічию

87 хв. подвійна заміна у мальтійців: замість Мбонга і Теуми вийшли Юрген Дегабріеле і Джейк Грек

81 хв. замість Ярмоленка вийшов Сергій Сидорчук

80 хв. пожежа біля наших воріт, але зрештою винесли м'яч українці

78 хв. Забарний пробив головою після подачі кутового справа - м'яч розминувся з дальнім кутом. Міг Ілля забити другий гол у другому матчі

76 хв. тепер головне питання, чи підуть мальтійці великими силами в атаку

73 хв. а от і справедливість. Чистий пенальті і Віктор забиває м'яч у ворота суперника

72 хв. Віктор б'є у лівий кут, а Грек стрибає у правий

72 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ - Циганков

70 хв. мальтійці сперечаються з Бюке, але це чистий пенальті. Цього разу битиме Циганков

69 хв. і жовта Стіву Боргу

69 хв. Довбик головою скинув м'яч Буяльському, а той в дотик віддав Ярмоленку. Андрія чіпляє за ногу Стів Борг - пенальті

64 хв. подача справа і удар Буяльського головою. Грек відбив м'яча перед собою, але тут же накрив його

64 хв. дотепно розіграли наші стандарт. Циганков замість подачі віддав пас низом на Ярмоленка. А той намагався прострілити в центр, але Грек читає епізод і грає на виході

63 хв. подвійна заміна у наших: замість Ваната і Маліновського вийшли Артем Довбик і Віталій Буяльський

62 хв. третя заміна у гостей. Замість центрфорварда Джонса вийшов інший нападник - Шон Дімек

60 хв. класно зльоту з 11-ти метрів пробив Янкам - Трубін хоч і був прикритий захисниками, але зреагував на удар

58 хв. атака наших справа. Ванат віддав пас Ярмоленку, а той замість зрячої передачі на дальню стійку вирішив пробити з гострого кута. Пошкодував Андрій м'яча

56 хв. дуже грубо зіграв Маліновський проти Сатаріано. Це жовта

52 хв. будемо відверті, ну дуже сумнівний пенальті

52 хв. Ярмоленко б'є - стусонув поперечину, від якої м'яч полетів аж за межі карного майданчика

51 хв. і жовта Жану Боргу

51 хв. пенальті ставить Бюке. Скажемо відверто, дуже сумнівний пенальті

50 хв. побіг дивитися кіно Рюдді Боке. Після удару Ваната з кількох метрів м'яч задів лікоть Жана Борга

46 хв. по одній заміні у перерві. У нас замість Матвієнка вийшов Віталій Миколенко. У мальтійців замість Нвоко на полі з'явився Александер Сатаріано

20:10. поновлюється гра

19:57. Влад Ванат своїми напівмоментами не скористався

19:56. як і чотири дні тому, дуже слабкий перший тайм. Статистика говорить сама за себе

90+8 хв. на цьому перший тайм завершується. Перерва. Повернемося за 15 хвилин

45+5 хв. забивають наші, але з офсайду. Грек потягнув дальній удар Маліновського. На добиванні спершу Ванат (він і заліз в офсайд), на його удар знову реагує Грек, а вже Циганков забиває з метра. Ну але боковий вже підняв прапорець

45+3 хв. таки заміна. Замість Бонелло виходить Метью Грек

45+1 хв. нарешті Бонелло готовий продовжити гру. Бюке компенсував до першого тайму 7 хвилин

45+1 хв. перебинтовують кисть руки Анрі. Пауза в грі триває

45 хв. охх і жорстко зіграв Ванат проти Бонелло. Дивом не травмував голкіперу ще й обличчя

44 хв. кисть правої руки травмував Бонелло. Лікарі досі біля нього

43 хв. Ванат ще й попереджений за небезпечну гру проти голкіпера

42 хв. над мальтійським голкіпером чаклують лікарі, а розминатися почав другий мальтійський воротар Метью Грек

40 хв. Циганков зліва прострілює на Ваната, але Владислав до м'яча не дотягнувся. До того ж, ногами влетів у Бонелло, що був першим на м'ячі

38 хв. Циганков непогано пробив здалеку. Намагався поцілити у ліву дев'ятку - але трохи вище

37 хв. подача Ярмоленка справа - на захисників. Це вся гострота "синьо-жовтих" за останні 10 хвилин

34 хв. а де ж наша атака?!

33 хв. Трубін спокійно ловить м'яч після подачі з лівого флангу

30 хв. вболівальники скандують "ЗСУ, ЗСУ", дякуючи нашим хлопцям та дівчатам, які боронять країну від навали московитів

28 хв. наразі перший тайм у нашому виконанні такий же, як і в Скоп'є. Єдина різниця, що македоняни все ж більш технічні, а тому на табло поки нулі. Так би вже програвали мальтійцям парочку м'ячів

25 хв. у нас перерва на хвилину, щоби попити водички. Все ж, грають команди у 30-градусну спеку

24 хв. о Боже! Дивом не забили мальтійці. Джонс метрів з 10-ти розстрілював ворота - м'яч пройшов в сантиметрах від правої стійки. Схопився за голову форвард збірної Мальти

24 хв. два кутових подали гості. Після другого Ярмоленко вибив м'яча з карного майданчика

23 хв. дальній удар Теуми і м'яч від захисника йде на кутовий

22 хв. небезпечна атака на наші ворота. Гостра прострільна передача справа - на щастя, Маліновський блокує м'яч

21 хв. найактивніші поки вболівальники - "Хто не скаче, той москаль". І застрибали трибуни у Трнаві

20 хв. забагато браку на половині поля суперника. Часом надто поспішають наші, що й зумовлює неточні передачі

16 хв. Циганков зліва вирізав ідеальну подачу на Ваната. Владислав з шести метрів пробив у дотик - м'яч просвистів поруч зі стійкою

12 хв. вболівальники співають всесвітній хіт "Путін - *****, ла ла ла ла"

11 хв. а ось і атака мальтійців. Дальній удар Джонса - м'яч повільно котиться в руки Трубіну

10 хв. у наших сьогодні потужна підтримка - на грі близько 5-6 тисяч вболівальників "синьо-жовтих"

8 хв. Циганков добряче отримав по ногах при зіткненні з Мускатом. Але фолу нема - то був ігровий стик

5 хв. Судаков виконав кутовий справа - захисники мальтійців виносять м'яч

4 хв. перший момент у наших. Дальній удар Ярмоленка. Захисники блокують. М'яч відскочив до Ваната, той бив впритул - але з гострого кута в площину воріт не влучив

19:00. гра почалась

18:57. прослухали національні гімни

17:47. отже, стартовий склад від Сергія Реброва

17:21. хвилин за 30-40 дізнаємося, кого Сергій Ребров поставить у стартову 11-ку на гру

17:18. а вже біля готелю наші гравці і тренери фотографувалися з вболівальниками, які на них чекали, та роздали їм автографи

17:17. удень синьо-жовті здійснили прогулянку вулицями містечка Трнава

17:15. передматчева студія Live

17:10. вітаємо! Сьогодні збірна України грає вже третій матч у відборі на Євро-2024

Аудіо трансляція матчу

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів