Четвер, 2 травня

Іспанія - Україна - 2:2 феєрична нічия у битві за перше місце

Іспанія виграла групу B, а Україна - друга

Іспанія виграла групу B, а Україна - друга 21:45 Іспанія - Україна Фото: УАФ

У третьому турі молодіжного Євро-2023 збірна України втратила перемогу у матчі з Іспанією.

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію із Бухареста.

Дивіться: Календар Євро-2023: розклад та результати всіх матчів

"Синьо-жовті" двічі по ходу матчу були попереду, але не змогли втримати переможний рахунок, пропустивши другий гол на 90-й хвилині.

У підсумку, 2:2 – Україна посідає друге місце у групі, а Іспанія – перше.

У чвертьфіналі Україна зіграє із переможцем групи D.

Зазначимо, що до сьогоднішнього матчу на молодіжному рівні команди перетиналися тричі – два матчі виграли іспанці та одна гра завершилася внічию. Різниця м'ячів була 5:0.

Нагадаємо, у першому турі Україна обіграла Хорватію, а у другому вирвала перемогу у Румунії.

2:2 Абель Руїс, 90'

Іспанія: 13. Юлен Агірресабала - 12. Арнау Мартінес Лопес, 4. Уго Гільямон (к), 15. Маріо Хіла, 20. Мануель Санчес - 22. Адріан Бернабе, 8. Оян Сансет - 11. Андер Барренечеа, 19. Аймар Орос Хуарте, 7. Родріго Рікельме - 21. Серхіо Камельо

Україна: 1. Руслан Нещерет - 2. Костянтин Вівчаренко, 3. Олександр Сирота (к), 8. Володимир Салюк, 13. Ростислав Лях - 5. Іван Желізко, 19. Олег Очеретько - 15. Максим Брагару, 18. Дмитро Криськів, 14. Олександр Назаренко - 7. Богдан В'юнник

_______________________________________________________________

23:40. чвертьфінальний матч "синьо-жовті" зіграють у неділю, 2 липня, у Клуж-Напоці. Гра почнеться о 22:00

23:39. отже, Україна посідає друге місце у групі В. Завтра ввечері ми дізнаємося свого суперника у чвертьфіналі

90+3 хв. навіть штрафний не дає розіграти Румшас. Лунає фінальний свисток

90+3 хв. жовта Салюку за фол проти Рікельме

90+2 хв. Бражко перехопив м'яч у центрі і віддав пас Кащуку. А той з 18-ти метрів пробив точнісінько в руки Роману

90+1 хв. три хвилини мають наші хлопці, щоби вирвати перемогу

90 хв. і знову зрівнюють іспанці. Передача справа у карний майданчик. Руїс прийняв м'яч, на замаху прибрав Сироту і відправив м'яч у дальній кут

87 хв. наші втекли у контратаку. Сич вирішив самотужки вирішувати епізод і його удар заблокували захисники

85 хв. Криськів з кута виконав класну подачу на Сікана. Данило пробив у дотик - повз ворота

85 хв. наші відібрали м'яч у іспанців. Пішов пас на В'юнника. Той пробив з-під захисника - рикошет і кутовий

83 хв. тепер вже іспанцям треба забивати вдруге, щоби повернути собі перше місце, яке наразі посідає наша збірна

82 хв. і тут же заміна у іспанців. Габріель Вейга Новас міняє Бернабе

81 хв. Судаков б'є у правий кут, а Роман стрибає у лівий

81 хв. ГООООООООООООООООООООООООООЛ - Судаков

80 хв. Сирота видав шикарний крос на Сікана і того збив у карному майданчику Лео Роман - пенальті

77 хв. фантастичний момент у іспанців. Бернабе віддав класний пас на Рікельме, а той з метра не влучив у порожні ворота. Але якби й забив, не зарахували б. Лайнсмен зафіксував офсайд

76 хв. після кутового наші ледь не заштовхали м'яча, та захисникам вдалося винести його подалі від воріт

75 хв. Сич справа прострілював на Сікана, та м'яч вибиває захисник

73 хв. у іспанців автор Родрі вийшов замість Барренечеа

73 хв. Руслан Ротань використав ліміт замін. Тобто Мудрика на полі сьогодні ми вже не побачимо

73 хв. і ще дві заміни у нас: Данило Сікан і Георгій Судаков міняють Очеретька і Назаренка

73 хв. вболівальники женуть команду вперед: "Україна, Україна"

72 хв. могла вийти хороша контратака наших, але Кащук випустив м'яча за межі поля

63 хв. іспанці також проводять дві заміни: на лаву запасних сідають Сансет і Камельо, виходять Абель Руїс і Антоніо Бланко

63 хв. подвійна заміна у нас: замість Брагару і Криськіва вийшли Олексій Кащук і Володимир Бражко

62 хв. б'є Рікельме - м'яч летить над поперечиною

61 хв. небезпечний штрафний у іспанців. 20 метрів до воріт

53 хв. перша акцентована атака наших, але у Желізка не вийшов пас на Назаренка

50 хв. тепер ми знову другі, і щоби піднятися на перше місце, треба знову забивати іспанцям

49 хв. Рікельме обігрався з Хуарте, і прострілив на ближню стійку. Сирота, вибиваючи м'яча, влучив у ногу Желізку, від якого м'яч влетів у ворота

49 хв. зрівнюють іспанці. Автогол

46 хв. у нас замість Вівчаренка з'явився Олексій Сич

46 хв. у іспанців відбулася заміна голкіпера: Лео Роман вийшов замість Агірресабали

46 хв. по одній заміні провели команди у перерві

22:49. наші розіграли м'яч в центрі

22:48. повертаємося на стадіон "Жулешті", де за мить почнеться другий тайм

45+2 хв. завершується перший тайм - перепочинемо 15 хвилин

45 хв. дві хвилини компенсував Румшас до першого тайму

43 хв. блискучий ривок Назаренка правим флангом і філігранна подача на голову В'юнника. А Богдан бездоганно пробив головою

43 хв. ГОООООООООООООООООООООЛ - В'юнник

39 хв. спроба дальнього удару Назаренка - м'яч зрізався з ноги

38 хв. Бернабе подає з кутового справа. Гільямон б'є головою - вище

32 хв. Рікельме гостро прострілив зліва - Желізко у підкаті вибив м'яча на кутовий

27 хв. Серхіо Камельо вдруге за гру вискочив сам на сам з Нещеретом, цього разу обікравши Салюка і знову наш голкіпер вийшов переможцем дуелі

21 хв. та як показали повтори, Рікельме не заважав Нещерету ввести м'яч у гру. Чистий гол не зараховує Донатас Румшас

20 хв. забивають іспанці. Але арбітр гол не зараховує. Через блокування Рікельме нашого голкіпера

18 хв. Лях вривається у карний майданчик справа і прострілює на ближню стійку - захисники виносять м'яч

16 хв. ще одна швидка атака наших зліва. Брагару змістився в центр і крутив м'яча у дальній кут. Але захисник блокує удар

15 хв. Назаренко з кутового подає на лінію воротарського майданчика - Агірресабала кулаками вибиває м'яч далеко в поле

14 хв. Назаренко на правому фланзі ефектно проскочив суперника і прострілював на В'юнника. Але захисник вибив м'яча на кутовий

10 хв. "Україна, Україна", - вболівальники женуть "синьо-жовтих" в атаку

8 хв. іспанці відповіли люб'язністю. Криськів перехопив м'яч біля воріт суперника і віддав на хід В'юннику. Богдан несильно проштовхнув м'яч повз Агірресабалу, але захисник встиг його зупинити перед воротами

6 хв. жахлива помилка Очеретька. Подарував м'яча іспанському форварду Камельо. Той опинився один перед воротами, але не зміг реалізувати футбольний булліт. Нещерет врятував нашу збірну від голу

5 хв. перша спроба атаки наших. До карного майданчика не дійшли

3 хв. наші вболівальники, яких сьогодні більше, скандують "Україна, Україна"

1 хв. інформація щодо червоної картки Владислава Ваната. Форвард пропустить дві гри - сьогоднішню та чвертьфінал

21:45. починаємо - іспанці розіграли м'яч у центрі поля

21:44. хвилина до початку гри. У паралельному матчі румуни грають з хорватами. Та гра не має турнірної мотивації

21:43. а тепер гімн Іспанії

21:42. прослухали гімн України

21:40. виходять команди на поле

21:38. на відміну від попереднього матчу, сьогодні на трибунах небагато глядачів

21:28. тренер іспанців Санті Денія взагалі виставив резервний склад

21:25. Руслан Ротань виставив фактично інший склад у порівнянні з матчами проти Хорватії і Румунії

21:21. завершилися матчі третього туру у групі А. І маємо велику сенсацію. Грузія виграла групу, також з групи А у чвертьфінал вийшла Португалія. У третьому турі португальці обіграли Бельгію (2:1), а грузини зіграли у нічию з Нідерландами (1:1)

21:16. доброго вечора з Бухареста! За півгодини на стадіоні "Жулешті" розпочнеться битва за перше місце у групі В

14:45. по-перше, на кону перше місце у групі. І по-друге, наші хлопці ще ніколи не перемагали іспанців на рівні молодіжних збірних, тож варто переписувати історію

14:45. вітаємо! Збірна України достроково вийшла у 1/4 фіналу молодіжного Євро. Але гра з Іспанією також важлива

Також дивіться на "Апострофі" пряму трансляцію відео з Бухареста. Плеєр з'явиться за кілька годин до початку матчу.

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів