Четвер, 2 травня

Франція – Україна – 1:3 ми у півфіналі Євро-2023 і їдемо на Олімпіаду

Україна вперше історії зіграє у футбольному турнірі на Олімпіаді

Україна вперше історії зіграє у футбольному турнірі на Олімпіаді Збірна України французів вже перемагала Фото: УАФ

Молодіжна збірна України вийшла у півфінал Євро-2023, обігравши у матчі 1/4 фіналу збірну Франції. Також наша команда вперше в історії виборола путівку на футбольний олімпійський турнір.

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію із Клуж-Напоки.

Дивіться: Календар Євро-2023 U-21: розклад та результати всіх матчів

Наші пропустили першими. Але до перерви зуміли не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед. А наприкінці другого тайму українці закріпили перевагу.

Дивіться: Іспанія – Україна – 2:2 феєрична нічия у битві за перше місце

У півфіналі наша збірна зіграє з Іспанією, яка пройшла Швейцарію завдяки голу в екстра-таймі.

Нагадаємо, Україна та Іспанія вже зустрічалися на ЄВРО. У третьому турі групового етапу матч закінчився із рахунком 2:2.

ЄВРО-2023 u-21

1/4 фіналу

Клуж-Напока. "Клуж-Арена"
Головний арбітр: Жоау Піньєру (Португалія)

ФРАНЦІЯ - УКРАЇНА - 1:3

1:0 Раян Шеркі, 19'

1:1 Георгій Судаков, 32'

1:2 Георгій Судаков, 44'

1:3 Артем Бондаренко, 86'

Франція: 16. Люка Шевальє - 5. Нільс Нкунку, 14. Кастелло Люкеба, 2. Мохамед Сімакан, 20. П'єр Калюлю - 19. Кефрен Тюрам, 8. Максанс Кареке (к), 6. Енцо Ле Фе - 10. Раян Шеркі, 11. Амін Гуйрі, 17. Бредлі Барколя

Україна: 12. Анатолій Трубін - 2. Костянтин Вівчаренко, 4. Максим Таловеров, 16. Арсеній Багатов, 6. Олексій Сич - 21. Артем Бондаренко (к), 17. Володимир Бражко - 10. Михайло Мудрик, 22. Георгій Судаков, 20. Олексій Кащук - 18. Дмитро Криськів

_______________________________________________________________

23:58. з Іспанією граємо 5 липня у Бухаресті. Початок гри о 22-й. О 19-й в Тбілісі відбудеться гра Ізраїль - Англія

23:53. і наша збірна вперше в історії виходить на олімпійський футбольний турнір

90+4 хв. все!!!! УКРАЇНА У ПІВФІНАЛІ ЄВРО

90+4 хв. хвилина відділяє Україну від півфіналу і футбольного олімпійського турніру

90+3 хв. могли наші тікати в контратаку, але Судаков віддав неточний пас

90 хв. чотири хвилини компенсував до другого тайму арбітр

88 хв. могли й четвертий забити. Але пас Сікана на Назаренка перехопив захисник

86 хв. фантастичний гол. Назаренко віддав чудовий розрізний пас на хід Бондаренку, той на замаху прибрав захисника і красиво перекинув м'яч через Шевальє

86 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Бондаренко

84 хв. класно з кутового подав Судаков - захисник випередив Талаверова і вибив м'яч

84 хв. класний удар Назаренка з 18-ти метрів - рикошет і м'яч летить повз ворота

83 хв. нема голу! VAR. Як виявилося, у момент удару Калімуендо Ваі був в офсайді

82 хв. забивають французи. Трубін відбиває удар Калімуендо перед собою, а на добиванні зіграв Ваі

80 хв. третя заміна у французів. Замість Шеркі вийшов Арно Калімуендо

78 хв. Михайло Мудрик йде з поля - на заключні хвилини вийшов Максим Брагару

75 хв. Адлі підступно пробив з лінії карного майданчика низом у правий кут - Трубін ловить м'яч

74 хв. гостра прострільна передача Назаренка справа - Шевальє зіграв на виході, випередивши Сікана

72 хв. а ось тепер одразу три заміни: Тюрам, Сімакан і Гуйрі йдуть з поля. Вийшли Амін Адлі, Валантен Жандре і Ельє Ваі

71 хв. а ні - ще не вносить

71 хв. перші корективи вносить у гру Сільвен Ріполь

68 хв. ще один шикарний пас Мудрика. Назаренко прийняв м'яч, обігрався з Сіканом і пробив з лівої - м'яч пролетів над поперечиною

67 хв. дуже грубо проти Судакова зіграв Нкунку

66 хв. Шеркі класним пасом вивів Барколя сам на сам, той намагався перекинути м'яч через Трубіна, але голкіпер рукою відбив. До того ж, француз потрапив в офсайд

63 хв. дуже брудна у нас гра. Що наші, що французи не щадять ніг

62 хв. за грубу гру проти Сімакана попереджений Сікан

59 хв. дві заміни у наших: замість Кащука і Криськіва на полі з'явилися Олександр Назаренко і Данило Сікан

58 хв. дуже грубо Тюрам зіграв проти Бондаренка

56 хв. Вівчаренко у підкаті ногою в'їхав у ногу Калюлю

52 хв. Криськів у центрі поля вдарив по ногах Тюрама - жовта

46 хв. французи розіграли м'яча у центрі поля

23:02. повертаємося на "Клуж-Арену", де за мить почнеться другий тайм

45+2 хв. перерва

45 хв. дві хвилини компенсував до першого тайму Піньєйру

44 хв. фантастичний пас Мудрик зі своєї половини поля віддає на Судакова, а той впевнено реалізував вихід сам на сам

44 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Судаков

40 хв. знову небезпечна атака французів. Гостро зліва прострілював Шеркі - Талаверов вибив м'яч перед носом у Гуйрі

37 хв. Барколя зліва красиво крутив у дальній кут і стійка рятує нашу збірну

35 хв. Судаков під пресингом віддавав жахливий пас на Трубіна, і Анатолій на мить випередив Гуйрі. Не можна так грати біля своїх воріт

34 хв. французи провели класну атаку, під час якої був десяток точних пасів. А от удар Барколя заблокували

32 хв. впевнено б'є у лівий кут, а Шевальє стрибає у правий

32 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Судаков

32 хв. VAR підтверджує 11-метровий

31 хв. йде перевірка VAR

30 хв. Мудрика збивають у карному майданчику - пенальті

27 хв. здалеку б'є Барколя - м'яч ловить Трубін

25 хв. Трубін рятує нашу збірну після удару Гуйрі головою, перевівши м'яча через поперечину

23 хв. у Мудрика замість удару вийшов ідеальний пас на Криськіва, той пробив повз Шевальє у сітку. Але наш форвард був в офсайді

19 хв. класна атака. Ле Фе віддав проникаючий пас у карний майданчик на Барколя, а той відкотив під удар Шеркі. Раян першим дотиком прокинув м'яч повз Таловерова, а другим пробив сильно і точно

19 хв. забивають французи - 1:0

18 хв. гра проходить за невеличкої переваги французів, які постійно тримають у напрузі нашу оборону

8 хв. непогана атака у наших, але обидві спроби ударів були заблоковані захисниками

6 хв. пішла атака другим темпом, яку ударом з 10-ти метрів замикав Шеркі - м'яч ловить Трубін

6 хв. удар Барколя справв з гострого кута - Трубін відбив

4 хв. другий корнер і цього разу французи розіграли, та невдало

3 хв. перший кутовий біля наших воріт. Подача на дальню стійку і м'яч виносить Сич

2 хв. Судаков віддав класний пас у карний майданчик на Кащука, але Олексій забарився з ударом і втратив момент

22:00. наші почали гру в центрі

21:59. стартова 11-ка "синьо-жовтих"

21:58. прослухали національні гімни - "Ще не вмерла" і "Марсельєза". І за мить почнеться гра

13:32. перші півфіналісти ЄВРО визначилися у суботу. Ізраїль переміг Грузію в серії пенальті, а Іспанія здолала Швейцарію у додатковий час. Саме з іспанцями і зіграє переможець матчу Франція - Україна

08:08. однак і у нашій команді вже досвідчені футболісти

08:08. наш суперник хоч і виступає на ЄВРО без своїх зірок, таких як Камавінга чи Чуамені, та має добротну команду, яка складається з гравців, які у своїх командах попри юний вік є основними гравцями

08:08. Вітаємо! Сьогодні збірна України зіграє проти Франції у чвертьфіналі молодіжного Євро

Також дивіться на "Апострофі" пряму трансляцію відео з Бухареста. Плеєр з'явиться за кілька годин до початку матчу.

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів