Неділя, 5 травня

Динамо – Бешикташ – 2:3 поразка з нотками оптимізму

Кияни борються за місце у груповому турнірі Ліги конференцій

Кияни борються за місце у груповому турнірі Ліги конференцій Динамо зазнає поразки від Бешикташа Фото: dynamo.kiev.ua

Київське "Динамо" зазнало поразки від турецького "Бешикташа" у першому матчі плей-офф раунду Ліги конференцій.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію із Бухареста. Матч закінчився із рахунком 2:3.

Зазначимо, що шляхи "Динамо" та "Бешикташа" раніше перетиналися п'ять разів. У десяти матчах кияни виграли шість, дві гри завершилися внічию та ще двічі перемагали турки.

Але сьогодні фаворитом протистояння є турецький клуб, у складі якого чимало досвідчених та відомих футболістів. Лідерами команди є Дженк Тосун, Венсан Абубакар та Анте Ребіч.

Також дивіться відео матчу з Бухареста.

Гра у відповідь відбудеться 31 серпня в Стамбулі.

ЛІГА КОНФЕРЕНЦІЙ. Плей-офф раунд

Перший матч

Бухарест. "Жулешті"
Головний арбітр: Доррен Інгленд (Англія)

ДИНАМО Київ - БЕШИКТАШ Стамбул - 2:3

0:1 Венсан Абубакар, 40'

1:1 Микола Шапаренко, 60'

1:2 Омар Коллі, 64'

2:2 Назар Волошин, 65'

2:3 Бактіяр Заунутдінов, 90+5'

Динамо: 1. Георгій Бущан - 44. Владислав Дубінчак, 34. Олександр Сирота, 4. Денис Попов, 24. Олександр Тимчик - 10. Микола Шапаренко, 5. Сергій Сидорчук - 91. Назар Волошин, 29. Віталій Буяльський, 20. Олександр Караваєв - 11. Владислав Ванат

Бешикташ: 34. Мерт Гюнок - 26. Артюр Масуаку, 6. Омар Коллі, 12. Деніел Амарті, 24. Валантен Розьє - 19. Амір Хаджиахметович - 83. Жедсон Фернандеш, 8. Саліх Учан - 40. Джексон Мулека, 10. Венсан Абубакар, 4. Онур Булут

_______________________________________________________________

22:02. але ще не все втрачено. І за тиждень у Стамбулі "Динамо" ще побореться за вихід до групового етапу

90+9 хв. фінальний свисток сповістив про прикру поразку киян.

90+6 хв. замість Караваєва вийшов Беніто

90+4 хв. як же так. Рашица на замаху прибрав захисника, відкотив на Зайнутдінова, а той пробив між ніг Дубінчаку - Бущан не бачив момент удару і не зміг врятувати киян

90+3 хв. Сидорчук метрів з 30-ти пробив з льоту - Гюнок ловить важкий м'яч

90+1 хв. за надмірні емоції жовта Дубінчаку

90+1 хв. Самба, як же так. Один був перед воротами гостей, але завозився з м'ячем і втратив епізод

90 хв. ще 7 хвилин зіграють команди у другому таймі

90 хв. Антон Царенко міняє Буяльського

89 хв. за фол проти Сидорчука жовту отримав Хаджиахметович

88 хв. і ще одна заміна у турків. Венсана Абубакара міняє Дженк Тосун

87 хв. ще одна потужна атака киян. Буяльський міг віддавати на вільного справа Караваєва, але вирішив бити сам. І Гюнок його удар потягнув

86 хв. замість Ухана вийшов Алекс Окслейд Чемберлейн

84 хв. Буяльський!!! Не пощастило киянам. Спершу Віталій відкотив під удар Шапаренку - але блокує захисник. Та м'яч відскочив до 29-го номера киян і Буяльський хльостко пробив з 19-ти метрів. М'яч просвистів повз ворота

81 хв. м'яко б'є Шапаренко - вище воріт. Невдало пробиває десятка киян у цьому епізоді

80 хв. потужну стінку вибудував Гюнок

79 хв. Розьє валить Самбу фактично на лінії карного майданчика по центру. Дуже небезпечний стандарт у киян

78 хв. груба помилка киян. Сирота програв у швидкості Жедсону. Той вийшов сам на сам, але програв дуель Бущану. Голкіпер вчасно вибіг з воріт і відбив удар

76 хв. у киян заміна. Волошина міняє Самба Діалло

75 хв. Караваєв сильно б'є з гострого кута. Гюнок на силу м'яч відбив, а от добити ні Волошин, ні Ванат не змогли

74 хв. Розьє б'є з лінії карного майданчика - в руки Бущану

74 хв. тепер гостра прострільна передача Дубінчака зліва в центр - а там нікого. Як же так

73 хв. хороший простріл Тимчика справа на Буяльського. Але Віталію не вистачило зовсім трішки, щоб як слід зупинити м'яч

71 хв. з 18-ти метрів б'є Ванат - Гюнок ловить м'яч

70 хв. Буяльський змарнував хорошу атаку, віддавши поганий пас на Тимчика

69 хв. справа Караваєв непогано прострілював на Ваната, але в останню мить захисник вибив м'яча

65 хв. Дубінчак на лівому фланзі віддав класний пас на Буяльського, той на замаху прибрав захисника і м'яко подав на Волошина. Назар головою пробив у протихід Гюноку

65 хв. ГООООООООООООООООООЛ - Волошин

64 хв. подвійна заміна у турків: замість Мулеки і Онура Булута вийшли Мілет Рашица і Умут Мераш

64 хв. вдруге забивають турки. Після розіграшу кутового Коллі продавив Попова і головою відправив м'яч у сітку

60 хв. Буяльський справа відкотив м'яча глибше - а Шапаренко ударом з 20-ти метрів невідпорно пробив у ліву дев'ятку

60 хв. ГООООООООООООООООООЛ - Шапаренко

53 хв. чистий гол вкрали судді у "Динамо"

52 хв. передивився я всю атаку від початку до кінця, де ті судді побачили положення поза грою. Може вони сліпі?

51 хв. показали повтор. Офсайд було зафіксовано у початковій стадії атаки

50 хв. не зараховано м'яч. Можливо був офсайд у когось з киян, але у кого. Чекаємо відеоповтори

50 хв. дивина. Вже три хвилини триває перевірка VAR. Що ж там сталося

47 хв. зліва Дубінчак виконав подачу - м'яч від голови Хаджиахметовича відскочив до Караваєва і той потужним ударом зльоту зрівнює рахунок

21:09. поновлюється гра - кияни розіграли м'яч у центрі

21:08. одну заміну робить у перерві Шенол Гюнеш. Замість Масуаку вийшов куплений у московитів Бактіяр Зайнутдінов

21:06. запасні гравці завершують розминку і вже скоро почнеться другий тайм

20:52. не скажу, що рахунок за грою. Так, на перемогу кияни не награли, але й такого рахунку не заслуговували. Будемо вірити, що після перерви кияни гостріше діятимуть в атаці

45+4 хв. завершується перший тайм

45+2 хв. Буяльський у карному майданчику суперника не зміг прийняти м'яч після хорошої передачі Дубінчака

45 хв. чотири хвилини компенсував Інгленд до першого тайму

44 хв. в заключні хвилини тайму кияни сильно підсіли, даючи супернику проводити атаку за атакою

43 хв. удар зльоту Абубакара - по горобцях

40 хв. забиває Абубакар. Бущан стрибає у лівий від себе кут, а Венсан б'є у протилежний

40 хв. отже, Бущан проти Абубакара

40 хв. перевірку завершено - пенальті

39 хв. австралійський арбітр на VAR переглядає епізод. Але там гра рукою. Що ж там дивитися

38 хв. пенальті. Попов зіграв рукою, вибиваючи м'яча. Чистий 11-метровий

37 хв. корнер завершився виносом м'яча

37 хв. Розьє закинув у карний майданчик на Абубакара, але Попов випередив камерунського форварда

34 хв. спроба удару Ваната здалеку - в руки Гюноку

33 хв. потужна подача Масуаку зліва - м'яч всіх перелетів і полетів в аут

30 хв. динамівці вже не так активно пресингують, але у турків все одно нічого не виходить на половині поля киян

24 хв. зліва Волошин класно віддав на Дубінчака, а той дуже невдало прострілив

22 хв. подача зліва з кутового - м'яч летить до Попова і Сироти, але хтось з захисників встиг випередити динамівців

21 хв. швидка атака киян завершується кутовим

21 хв. Сидорчук, Сидорчук, що ж ти робиш

20 хв. божечки!!! Дуже груба помилка Сидорчука у центрі призвела до контратаки суперника. Простріл справа - Абубакар б'є п'ятою - Бущан дивом рятує. Добивав Учан - повз ворота

19 хв. невдало розіграли кияни кутовий. Фернандеш м'яча перехопив

18 хв. спроба удару здалеку від Буяльського - рикошет і кутовий

16 хв. Волошин зліва непогано прострілює на Караваєва, але Сашка випередив Гюнок

16 хв. динамівці не дають супернику тримати м'яч. Щойно втрачають - жорсткий пресинг

14 хв. Шапаренко відкотив під удар Ванату, а той потужно пробив з лівої - м'яч просвистів поруч з лівою дев'яткою

13 хв. збивають Ваната перед карним майданчиком. Дуже хороший момент у киян

11 хв. "Україна, Україна" - вболівальники женуть команду вперед

9 хв. динамівці високо пресингують, не даючи супернику відійти від воріт

8 хв. непоганий простріл Дубінчака зліва - Амарті виносить м'яч

7 хв. дуже активні вболівальники "Динамо"

6 хв. Шапаренко подає з корнера точнісінько на голову Ванату. Але той б'є повз ворота

5 хв. Дубінчак м'яч подає - вибиває захисник. Підхопив Сидорчук і віддав на Караваєва. Той подав на Ваната - захисник його випередив. Буде кутовий

4 хв. на лівому фланзі завалили Волошина. Хороший стандарт у киян

2 хв. атака киян правим флангом. Караваєв виконав подачу справа - за межі поля

20:00. звучить стартовий свисток. Гості розпочали гру з центру поля

20:00. трибуни скандують "Динамо", "Динамо"

19:59. незвично слухати національні гімни. Гадаю, це пов'язано з тим, що сьогодні День незалежності України. А щоб не було прикро туркам, то й турецький гімн включили

19:58. слухаємо гімн України

19:58. гімн Туреччини

19:57. команді вже на полі

19:56. на трибунах сьогодні чимало українських вболівальників

19:53. паралельно з нашим матчем розпочнеться гра між "Славією" і "Зорею" у Празі. Це протистояння за вихід у груповий турнір Ліги Європи

СЛАВІЯ - ЗОРЯ ДИВИТИСЯ ОНЛАЙН

19:44. за кілька днів до гри турецький клуб зробив скандальний трансфер, підписавши півзахисника московського ЦСКА і збірної Казахстану Бактіяра Зайнутдінова. Московити отримали 4,5 млн євро, частина з яких безумовно піде на спонсорство російського тероризму

19:29. до вашої уваги стартові склади

13:22. за словами керманича "Динамо" Мірчі Луческу, боятися "Бешикташ" не варто.

"Боятися нема кого, але можу підтвердити, що у "Бешикташа" досвідчений тренер та хороші якісні гравці. Достатньо згадати тих же Окслейда-Чемберлена та Ребіча. Гранди турецького чемпіонату підписують гравців із іменем, і це робить місцеву лігу привабливою для вболівальників", - сказав Луческу.

12:49. і букмекери, і фахівці дають динамівцям роль аутсайдера. Та ми все одно віримо у столичну команду

12:12. вітаємо з Бухареста, де сьогодні київське "Динамо" зіграє першу гру проти турецького "Бешикташу"

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів