Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Славія – Зоря – 2:0 боролися як могли, відео матчу

У Празі "Славія" перемогла луганську "Зорю" у першому матчі плей-офф раунду Ліги Європи.

Дивіться на "Апострофі" відео матчу із Праги, який закінчився з рахунком 2:0.

Нагадаємо, що у попередньому раунді Ліги Європи "Славія" пройшла "Дніпро-1". 3:0 у Празі та 1:1 у Кошице.

Переможець протистояння "Зоря" - "Славія" вийде до групового раунду Ліги Європи, а переможена команда потрапить до групи Ліги конференцій.

Дивіться: Динамо - Бешикташ: онлайн трансляція матчу

ЛІГА ЄВРОПИ. ПЛЕЙ-ОФФ РАУНД

Перший матч

Прага. "Еден Арена"
Головний арбітр: Крісто Тохвер (Естонія)

СЛАВІЯ Прага - ЗОРЯ Луганськ - 2:0

Славія: 1. Ондржей Коларж - 3. Томаш Голеш, 27. Томаш Влчек, 8. Лукаш Масопуст - 17. Лукаш Провод, 23. Петр Шевчик, 10. Христос Зафейріс, 21. Давид Доудера - 26. Іван Шранц, 13. Моймір Хітіл, 35. Матей Юрасек

Зоря: 30. Микита Турбаєвський - 74. Ігор Снурніцин, 44. Арсеній Батагов, 55. Жордан, 70. Ігор Кірюханцев - 9. Дмитро Мишньов, 15. Кирило Дришлюк, 5. Олександр Яцик - 47. Роман Вантух, 39. Едуардо Герреро, 7. Денис Антюх

_________________________________________

90+4 хв. зовсім не обов'язковий гол. У воротах "Зорі" розписався Масопуст

88 хв. Конрад Валлем міняє Даудеру

86 хв. замість Кірюханцева на полі з'явився Данило Алефіренко

82 хв. подвійна заміна від Ненада Лалатовича: Антюха і Герреро міняють Ігор Горбач і Владислав Бугай

81 хв. Тіджані забиває головою після подачі Шевчика з кутового

77 хв. замість Яцика вийшов В'ячеслав Чурко

69 хв. ще дві заміни у чехів: замість Провода і Хітіла вийшли Віктор Огунгбайї і Мухамед Тіджані

62 хв. Микита Турбаєвський

58 хв. ще одна заміна у "Славії": Юрасека міняє Мік ван Бурен

57 хв. перша заміна у господарів: замість Шранца вийшов Вацлав Юречка

57 хв. Олександр Яцик

50 хв. Арсеній Батагов

46 хв. перша заміна у "Зорі": замість Мишньова вийшов Петар Мічін

45+2 хв. перший тайм завершено. На "Еден Арені" нулі

44 хв. Едуардо Герреро

27 хв. немає голу. Перегляд VAR і скасовано взяття воріт. Зафейріс віддав пас рукою

27 хв. господарі виходять уперед. Кутовий. Зафейріс скинув м'яч на Масопуста і той забиває гол

7 хв. Кирило Дришлюк