Вівторок, 30 квітня

Італія - Україна - 2:1 прикра поразка у Мілані

"Синьо-жовті" знову програли італійцям

"Синьо-жовті" знову програли італійцям Італійці відкривають рахунок Фото: uefa.com

У шостому турі відбіркового турніру на Євро-2024 збірна України зазнала поразки від Італії на виїзді.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Мілану.

Усі голи були забиті у першому таймі. Спочатку дубль після наших помилок оформив Фраттезі. А наприкінці тайму різницю в рахунку скоротив Ярмоленко.

У другому таймі італійці були ближчими до третього голу, ніж ми до другого.

Нагадаємо, у суботу Україна зіграла у бойову нічию з Англією. Італійці у п'ятому турі вдовольнилися нічиєю у грі з Північною Македонією.

У турнірній таблиці групи С Україна посідає третє місце (7 очок у 5 іграх. Стільки ж очок у італійців (на гру менше) та північних македонців. В Англії після п'яти матчів 13 очок.

Зазначимо, що з італійцями наша команда має одну з найгірших статистик - лише дві нічиї в дев'яти матчах. У шести офіційних матчах "синьо-жовті" зазнали шість поразок.

ЄВРО-2024. Відбірковий турнір

Група C. 5 тур

Мілан. "Сан Сіно"
Головний арбітр: Алехандро Ернандес (Іспанія)

ІТАЛІЯ - УКРАЇНА - 2:1

1:0 Давиде Фраттезі, 12'

2:0 Давиде Фраттезі, 28'

2:1 Андрій Ярмоленко, 41'

Італія: 1. Джанлуїджи Доннарумма (к) - 3. Федеріко Дімарко, 23. Алессандро Бастоні, 15. Джорджіо Скальвіні, 2. Джованні Ді Лоренцо - 18. Ніколо Барелла, 5. Мануель Локателлі, 8. Давиде Фраттезі - 20. Маттіа Дзакканьї, 10. Джакомо Распадорі, 21. Ніколо Дзаньоло

Україна: 1. Георгій Бущан - 16. Віталій Миколенко, 4. Сергій Кривцов, 13. Ілля Забарний, 2. Юхим Конопля - 17. Олександр Зінченко, 6. Тарас Степаненко - 7. Андрій Ярмоленко (к), 8. Георгій Судаков, 15. Віктор Циганков - 11. Артем Довбик

_______________________________________________________________

23:44. наступні матчі наша збірна зіграє у жовтні - проти Північної Македонії і Мальти

23:41. після шести турів Англія має 13 очок (5 матчів), Україна, Італія і Північна Македонія - по 7. Але італійці зіграли на одну гру менше

90+4 хв. все! Україна зазнає поразки у Мілані

90+2 хв. Ванат б'є низом здалеку - м'яч просвистів поруч зі стійкою

90+1 хв. Миколенко в ідеальному підкаті відібрав м'яч у Ретегі, що міг вивалитися сам на сам

90 хв. ще три хвилини компенсував Ернандес

90 хв. а наші на рівному місці втрачають м'яч

90 хв. кутовий у господарів. Дуже повільно розігрують

87 хв. італійці всією командою сіли в оборону

85 хв. наші довго катали м'яч, а тоді зліва Мудрик проскочив захисника і подав на дальню стійку. Конопля головою пробив - на жаль, повз ворота

84 хв. заключні заміни. У італійців Браян Крістанте міняє Бареллу, а замість Степаненка вийшов Сергій Сидорчук

83 хв. Мудрик б'є зі штрафного - дуже високо

82 хв. Орсоліні завалив Буяльського біля лівого кута карного майданчика. А це шанс для нас

79 хв. італійці вже починають катати м'яч на своїй половині поля

78 хв. за фол проти Ретегі у центрі попереджений Забарний

77 хв. Бірагі б'є зі штрафного - повз ворота

76 хв. проти Ді Лоренцо грубо грає Степаненко - жоата і небезпечний штрафной

75 хв. Ребров робить ще дві заміни: Владислав Ванат і Віталій Буяльський міняють Циганкова і Зінченка

72 хв. ще дві заміни у італійців: замість Распадорі і Дзаньоло вийшли Маттео Ретегі і Ріккардо Орсоліні

69 хв. як же нам пощастило. Потужний удар Локателлі з десяти метрів - м'яч стусонув поперечину. Добивав Барелла - повз ворота

68 хв. Мудрик і Яремчук наразі ні про що. Поверніть Ярмоленко з Довбиком)

67 хв. Дзаньоло здалеку б'є у ближній правий кут - Бущан рятує

66 хв. кутовий зліва. Подача на ближню стійку і Скальвіні б'є головою - м'яч просвистів над поперечиною

62 хв. Конопля на емоціях зніс Ньонто після того, як проти нього Ернандес не зафіксував порушення правил

60 хв. після розіграшу кутового Зінченко блокує удар Дзаньоло

59 хв. Бущан кінчиками пальців перевів м'яч на кутовий після удару Распадорі

58 хв. і Сергій Ребров оновлює атаку. Замість Довбика і Ярмоленка вийшли Роман Яремчук і Михайло Мудрик

58 хв. перші заміни від Спаллетті. Замість Дімарко і Дзакканьї вийшли Крістіано Бірагі і Віллі Ньонто

57 хв. Зінченко на половині поля суперника класно перехопив м'яч, але віддав не найкращу передачу на Циганкова

55 хв. Конопля справа виконав гостру передачу низом, але Довбик з Ярмоленком розминулися з м'ячем

54 хв. божевільний момент у італійців. Дзаньоло дуже класно скинув м'яч на Дзакканьї, а той метрів з семи б'є дуже неточно

51 хв. Судаков виводить Довбика віч на віч. Але дуже гострий кут і Артем пробив повз ворота

49 хв. який же момент у наших. Довбик справа прострілив в центр на Циганкова. Віктор бив на виконання, але під м'яч кинувся захисник

48 хв. італійці починають з контролю м'яча, власне як і у першому таймі

22:49. поновлюється гра - тепер італійці розігрують м'яч у центрі поля

22:38. це був тайм курйозних голів, що у італійців, що у нас. Якщо говорити по грі, то ми у першому таймі на нічию награли. Тож нічого не втрачено

45+2 хв. завершується перший тайм - відпочинемо 15 хвилин

45 хв. дві хвилини компенсував Ернандес до першого тайму

42 хв. інтрига повертається. Було б добре зрівняти рахунок до перерви

41 хв. сумбурна атака наших. Італійці кістми лягали під удари Довбика, але м'яч відскочив до Ярмоленка і капітан з кількох метрів відправив його у порожні ворота

41 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Ярмоленко

40 хв. у наших була хороша можливість втекти у контратаку, але дуже повільно

40 хв. Распадорі гостро б'є низом з 18-ти метрів - рятує Бущан

38 хв. ще одна небезпечна атака наших справа. Конопля подає на Довбика, той головою скидав на Судакова, але Георгій не зміг з кількох метрів пробити у боротьбі з захисником

37 хв. Довбик виходить сам на сам і потужно б'є у ближній кут - рятує Доннарумма

35 хв. непогана атака наших правим флангом завершилась дуже поганим пасом Ярмоленка на Циганкова

34 хв. Ярмоленко видав розкішний пас на Довбика, однак Артем не зміг як слід обробити м'яч, а кут для удару був надто гострим

31 хв. Дімарко потужно пробив зльоту з 14-ти метрів - Конопля блокує спиною

29 хв. лайнсмен спочатку фіксує офсайд. Та перевірка VAR засмучує Україну. Гол чистий

28 хв. Дзаньоло б'є з 10-ти метрів. Та м'яч влучає у Фраттезі. Давиде зорієнтувався і другим дотиком пробив повз Бущана у ворота

26 хв. класну атаку італійців замикав Распадорі ударом зльоту з десяти метрів - на щастя, пробив вище

24 хв. Ярмоленко опинився на вістрі, але пробив просто бездарно

18 хв. дивом не забив Барелла з кількох метрів. Підстрахував Забарний

15 хв. італійці продовжують тиск на наші ворота

12 хв. Судаков на рівному місці послизнувся і втратив м'яч біля наших воріт. Його обікрав Дзакканьї і віддав пас на Фраттезі, а той невідпорно пробив з 15-ти метрів у ближній кут

11 хв. зліва Дзакканьї виконав м'яку подачу, Бущан з трудом відбив м'яч - на щастя, нікому було добити

10 хв. а це вже небезпечно. Распадорі розстрілював наші ворота з правого кута воротарського майданчика - на щастя, пробив вище

9 хв. перший кутовий у господарів. Дімарко розіграв з Дзакканьї, після чого виконав подачу за межі поля

8 хв. у нас могла вийти непогана контратака, але завозилися з м'ячем у центрі поля

7 хв. стартовий тиск у виконанні господарів

6 хв. Забарний перервав дуже небезпечну стіночку італійців

5 хв. ще одна атака господарів. Фраттезі справа виконував подачу у воротарський майданчик, там повітря виграв Кривцов

3 хв. перший момент біля наших воріт. Ді Лоренцо сходу б'є з 20-ти метрів - вище воріт

21:47. гра починається. Наші розіграли м'яч у центрі

21:46. а зараз хвилина мовчання в пам'ять про жертв землетрусу в Марокко

21:43. а тепер дуже емоційне виконання гімну Італії. Це виконання гімну одне з найбільш видовищних серед футбольних збірних

21:41. "Ще не вмерла України ні слава, ні воля"...

21:39. команди виходять на поле. Зараз будемо слухати, та й співати національні гімни

21:26. Лучіано Спаллетті також робить багато замін

21:24. склад "синьо-жовтих". Сергій Ребров робить три заміни у порівнянні з грою у Вроцлаві. Замість Яремчука, Мудрика і Матвієнка у старті виходять Довбик, Ярмоленко і Кривцов

21:23. дивимося стартові склади

13:43. наша команда сьогодні зіграє у традиційних жовтих кольорах, італійці - також у традиційних синьо-білих

Футболки Скуадри Адзурри і Синьо-жовтих на груФото: УАФ

13:41. відео передматчевого тренування "синьо-жовтих" на "Сан-Сіро"

11:47. тренерський штаб "синьо-жовтих" оприлюднив офіційну заявку на гру. Сьогодні точно не зіграє Микола Матвієнко. У захисника "Шахтаря" ушкодження, яке не дозволяє йому зіграти на "Сан-Сіро"

Воротарі: 1. Георгій Бущан, 12. Анатолій Трубін, 23. Андрій Лунін;

Захисники: 2. Юхим Конопля, 3. Богдан Михайличенко, 4. Сергій Кривцов, 13. Ілля Забарний, 16. Віталій Миколенко, 19. Денис Попов, 21. Олександр Караваєв;

Півзахисники: 5. Сергій Сидорчук, 6. Тарас Степаненко, 7. Андрій Ярмоленко, 8. Георгій Судаков, 10. Михайло Мудрик, 14. Віталій Буяльський, 15. Віктор Циганков, 17. Олександр Зінченко, 20. Олександр Зубков, 22. Єгор Назарина;

Нападники: 9. Роман Яремчук, 11. Артем Довбик, 18. Владислав Ванат

11:42. перепрошую, та ще з двома збірними у нас немає перемог - це Гібралтар і Ліхтенштейн. Причина проста - ми з ними також не грали

11:27. цікаво, що Італія залишається однією небагатьох європейських збірних, яку ми ще не обігравали. Також це Німеччина (4 нічиїх, 5 поразок), Нідерланди (1 нічия і 2 поразки), Угорщина (2 поразки у товариських матчах) і Бельгія. З останніми ми ще не грали. З усіма іншими європейськими збірними ми маємо перемоги

10:51. "Ми знаємо, що італійцям дуже потрібна перемога. Але нам вона потрібна також. Будемо викладатися максимально, грати для своєї країни, боротися за будь-який шанс", - сказав захисник "синьо-жовтих" Ілля Забарний

Ілля ЗабарнийФото: dynamo.kiev.ua

10:48. також Ребров не оминув тему кризи в "Скуадрі Адзуррі", по яку не говорить лише лінивий: "Я дивився всі матчі італійців, зокрема у фінальному етапі Ліги націй, — це дуже гарна команда. Так, вони не виграли Лігу націй, але показують дуже високий рівень. Тому я не вважаю, що вони в кризі. Це дуже сильний суперник, до якого ми повинні ставитися дуже серйозно"

Сергій РебровФото: dynamo.kiev.ua

10:46. що стосується безпосередньо суперника, то Ребров сказав наступне: "Я знаю, як буде грати Італія. Гравці розуміють, що це дуже важливий матч як для італійців, так і для нас. Ми повинні поважати суперника, але зосереджуватися на своїй грі. Якщо ми її не покажемо, то буде дуже важко. Так, Італія — топ-збірна, тому ми її не перемагали. Дуже складно грати з такими суперниками. З Англією ми здобули очко, але це було дуже й дуже важко. Така сама гра нас очікує сьогодні. Ми повинні вірити в себе, розуміти, що тільки своєю грою можемо здобути очки на "Сан-Сіро"

10:44. ось, на мій погляд, головний меседж Сергія Станіславовича: "Ми зараз живемо заради наших збройних сил, Збройних сил України. Усе, що ми робимо, — це для них. Я бачу по футболістах, що вони розуміють, для чого й для кого грають. Якщо пригадати настрій на матчі з Англією, який передавався з трибун, то вони дійсно гідно представили нашу країну".

10:15. отже, кілька слів про передматчеві заходи. На прес-конференції на питання відповідали Сергій Ребров та Ілля Забарний

17:45. а сьогодні відбудуться передматчеві заходи - прес-конфенція Сергія Реброва та когось з гравців і тренування нашої збірної на "Сан-Сіро"

17:45. вітаємо з Мілану, де завтра синьо-жовті зіграють проти Італії

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії