Субота, 27 квітня

Баварія - Манчестер Юнайтед - 4:3 фантастичне видовище у Мюнхені

Мюнхен приймає топ-матч першого туру Ліги чемпіонів

Мюнхен приймає топ-матч першого туру Ліги чемпіонів У Харрі Кейна гол + пас Фото: uefa.com

У топ-матчі першого туру Ліги чемпіонів мюнхенська "Баварія" перемогла "Манчестер Юнайтед" з рахунком 4:3.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію фантастичного матчу з "Альянц Арени".

Варто зазначити, що вболівальники зі стажем одразу згадують фінал ЛЧ-1999, коли "МЮ" забив два м'ячі на останніх хвилинах фінального матчу на "Камп Ноу" (2:1). Сьогодні манкуніанці теж були в ролі наздоганяючих, але так і не змогли відігратися.

Загалом у "Баварії" перевага в іграх з "МЮ" - вже 5 перемог, 6 нічиїх та 2 поразки. Попередня дуель відбулася 9 років тому у чвертьфіналі – 1:1 у Манчестері та 3:1 у Мюнхені.

Суперниками "Баварії" та "МЮ" у групі також є данський "Копенгаген" та турецький "Галатасарай".

2:0 Серж Гнабрі, 32' (Джамал Мусіала)

2:1 Расмус Хейлунн, 49' (Маркус Решфорд)

3:1 Харрі Кейн, 53' - пенальті

3:2 Каземіро, 88' (Антоні Марсьяль)

4:2 Матіс Тель, 90+2' (Йозуа Кімміх)

4:3 Каземіро, 90+5' (Бруну Фернандес)

Баварія: 26. Свен Ульрайх - 19. Алфонсо Девіс, 3. Кім Мін Дже, 2. Дайо Упамекано, 27. Конрад Лаймер - 8. Леон Горецка, 6. Йозуа Кімміх (к) - 7. Серж Гнабрі, 42. Джамал Мусіала, 10. Лерой Сане - 9. Харрі Кейн

МЮ: 24. Андре Онана - 15. Серхіо Регілон, 6. Лісандро Мартінес, 2. Віктор Лінделеф, 20. Діогу Далот - 14. Крістіан Еріксен, 18. Каземіро - 10. Маркус Решфорд, 8. Бруну Фернандес (к), 28. Факундо Пельїстрі - 11. Расмус Хейлунн

_______________________________________________________________

23:55. у другому турі "Баварія" поїде до Копенгагена, а МЮ прийме "Галатасарай". Сьогодні турки врятували очко, програючи 0:2

90+6 хв. не встигають. Фінальний свисток - "Баварія" перемагає у цій божевільній видовищній грі

90+5 хв. ну шо - буде порятунок "червоних дияволів"?

90+5 хв. перевірка VAR - гол зараховано

90+5 хв. Каземіро головою замикає подачу Бруну Фернандеша зі штрафного

90+5 хв. ГООООООООООООООООООООЛ - Каземіро

90+2 хв. мабуть не буде камбека. Розкішний пас з глибини Кімміха в карний майданчик і Тель розстрілює Онану. Без шансів для воротаря

Тель забиває четвертий м'яч у ворота ОнаниФото: uefa.com

90+2 хв. ГООООООООООООООООООООЛ - Тель

89 хв. і знову стійка грає за "МанЮнайтед". Після удару Мюллера. Добивав Тель, але його удар блокують

89 хв. невже МЮ врятує цю гру

88 хв. МЮ сьогодні якщо й забиває, то лише красиво. Багатоходівочка завершується пасом на Каземіро, що опинився на місці центрфорварда. Перший удар у бразильця не вийшов. І вже впавши, Каземіро проштовхнув м'яч у сітку

88 хв. ГООООООООООООООООООООЛ - Каземіро

87 хв. на заключні хвилини на поле виходить жива легенда "Баварії" Томас Мюллер - замість Кейна. А Матіс Тель змінив Сане

86 хв. баварці просто знущаються над суперником. Таке враження, що хочуть завести м'яч у ворота

83 хв. Онана намертво ловить м'яч після удару Чупо Мотінга метрів з 15-ти

81 хв. ще дві заміни робить Тен Хаг - але це вже нічого не змінить на полі. Замість Пельїстрі і Хейлунна вийшли Алехандро Гарначо і Антоні Марсьяль

80 хв. "Баварія" просто розриває оборону "МанЮнайтед", бракує лише голів

80 хв. Коман б'є з гострого кута справа - ну Онані вже гріх такі удари пропускати

78 хв. Чупо Мотінг бив з 18-ти метрів на техніку у лівий верхній кут - Онана потягнув

77 хв. баварці ледь не всією командою біля воріт МЮ. Купа передач, але до удару справа не дійшла

75 хв. камерунський форвард міняє Мусіалу

73 хв. а трибуни вже святкують на повну. Тим часом, готується вийти на поле Ерік-Максим Чупо-Мотінг

71 хв. баварці спокійно катають м'яч на своїй половині поля

70 хв. лише одна заміна? Мало

69 хв. замість Еріксена виходить Скотт Мактоміней

67 хв. Тен Хаг нарешті готує заміни

65 хв. після кутового від Кімміха Онана добре зіграв на виході, вибивши м'яча кулаком

64 хв. Онана рятує МЮ після дальнього удару Сане під поперечину

63 хв. перші заміна. У баварців замість Гнабрі вийшов Кінгслі Коман

62 хв. за словесну перепалку попереджені Лісандро Мартінес і Леон Горецка

62 хв. контратака баварців. Мусіала проскочив кількох суперників і перед карним майданчиком віддав правіше на Кейна. Той потужно пробив у ближній кут - цього разу Онана не спить

56 хв. і четвертий ледь не забили баварці. Мусіала віддав класний пас в розріз на Сане. Той втік від захисника і з лінії воротарського майданчика бив у дальній кут - стійка виручила гостей

53 хв. б'є під ліву стійку. Онана вгавав, але не дотягнувся до м'яча

Харрі Кейн впевнено реалізував 11-метровийФото: uefa.com

53 хв. ГООООООООООООООООООООЛ - Кейн

52 хв. так і є. Кейн буде бити 11-метровий

52 хв. а ні - побіг Нюберг дивитися VAR. Після подачі корнера Упамекано скидав м'яч в центр карного майданчика, а Еріксен рукою зупинив його політ. І це чистий пенальті

50 хв. кутовий баварці розіграли невдало

50 хв. і одразу Мусіала майже не відновив перевагу баварців у два м'ячі. Після його удару м'яч рикошетом від Далота ледь не влетів у ближній кут

49 хв. красива комбінація гостей завершується класним пасом Решфорда на Хейлунна і точним ударом Расмуса. Ульрайх, здається, забарився зі стрибком

Манкуніанці повертаються у груФото: uefa.com

49 хв. ГООООООООООООООООООООЛ - Хейлунн

46 хв. почався другий тайм

23:03. Тен Хаг замін у перерві не робив, а даремно

23:02. повертаємося на "Альянц Арену", де за мить почнеться другий тайм

45+1 хв. завершується перша половина гри, кошмарна для "червоних дияволів". Тен Хагу є про що поговорити зі своїми футболістами у роздягальні

45 хв. ще одну хвилину грати у першому таймі

45 хв. Сане міг ставити масну крапку вже у першому таймі, але після його обвідного удару справа у лівий дальній кут м'яч пройшов в сантиметрах від стійки

41 хв. Еріксен блокує дальній удар Горецки - а міг бути і третій м'яч

34 хв. гостра прострільна передача Регілона зліва - без адресата

32 хв. Мусіала віддав тоненький пас на Гнабрі і Серж ударом метрів з 12-ти увігнав м'яча у правий дальній кут - немов поклав у лузу

Серж Гнабрі забиває другий голФото: uefa.com

32 хв. ГООООООООООООООООООООЛ - Гнабрі

28 хв. Сане обігрався з Кейном і пробив не надто сильно з 20-ти метрів. Але м'яч від рук Онани влетів у сітку. Груба помилка голкіпера "МЮ"

28 хв. ГООООООООООООООООООООЛ - Сане

26 хв. гостра прострільна передача Лаймера справа - але ніхто з гравців атаки не зміг підставити ногу під м'яч

22 хв. Мусіала віддав пас на хід Гнабрі у карний майданчик, але Сержа від м'яча відтіснили захисники

17 хв. Решфорд прибрав на замаху захисника і зліва прострілив - в руки Ульрайху

15 хв. дуже багато боротьби - баварці і половину поля пройти не можуть, а гості до карного майданчика ніби й доходять, але там - залізобетон

6 хв. гості невдало розіграли кутовий - суддя зафіксував фол в атаці

4 хв. супермомент у гостей. Еріксен віддав на Кіма у воротарський майданчик. Корейця випередив захисник, вибивши м'яча точнісінько на Еріксена. Крістіан пробив у дотик - і Ульрайх врятував "Баварію"

3 хв. перший кутовий у господарів. Сане справа подає на ближню стійку - невдало

22:02. гості сьогодні грають у дуже незвичній формі - чорні шорти і біло-чорні футболки, баварці у традиційних біло-червоних кольорах

22:01. повертаємося до гри. Номінальні гості розіграли м'яча у центрі поля

22:00. хвилина мовчання в пам'ять про жертв природних стихій у Лівії і Марокко. А про українських загиблих воїнів, яких щодня вмирають сотні в битві проти російських загарбників? Чи війна в очах європейців вже стала чимсь буденним

21:57. слухаємо гімн Ліги чемпіонів

21:55. команди виходять на поле. А на трибунах "Альянц Арени" сьогодні яблуку ніде впасти

21:15. і стартовий склад гостей

21:13. стартова 11-ка господарів. На вістрі баварців Харрі Кейн, що забив чимало голів "МЮ" у футболці "Тоттенхем Хотспур"

21:10. нині баварці є фаворитом, але й "червоні дияволи" зараз не є хлопчиками для биття (на відміну від команди 3-4 роки тому).

21:07. після того фіналу команди ще тричі зустрічалися у чвертьфіналі і тричі далі проходила "Баварія". Також була дуель на другій груповій стадії (так, було кілька розіграшів з двома груповими стадіями) - тоді обидві гри завершилися внічию

21:05. українські вболівальники скажуть: на місці Баварії мало бути Динамо. Так, могли, але кияни у першій півфінальній грі замість 5:1 на "Олімпійському" у підсумку отримали 3:3 (вели 3:1, мали купу гольових моментів, а прикрі помилки призвели до нічиєї), а у Мюнхені баварці перемогли 1:0. Але "Баварія" таки отримала своє у фіналі

21:01. вивіска Баварія - МЮ каже сама за себе. Це топчики. Особисто у мене ці команди асоціюються з легендарним фіналом Ліги чемпіонів-1999, коли баварці впевнено йшли до титулу, але манкуніанці зусиллями Шерінгема і Сульшера "вкрали" Кубок чемпіонів у суперника

20:59. учорашній вояж у Німеччину українських вболівальників не потішив - "Шахтар" зазнав поразки від "Порту". А от сьогодні можна просто повболівати за гарний футбол

20:59. доброго вечора з Мюнхена

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії