• НБУ:EUR 43.15
НБУ:USD  40.40

Барселона - Реал - 1:2 матч імені Короля Джуда

"Реал" виграв Ель Класіко на Олімпійському стадіоні

"Реал" виграв Ель Класіко на Олімпійському стадіоні Джуд Беллінгем - герой Ель Класіко Фото: realmadrid.com

У Барселоні відбулося футбольне свято світового масштабу – "Ель Класіко". Місцева "Барселона" зазнала поразки від мадридського "Реалу" у матчі 11 туру чемпіонату Іспанії.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Барселони.

Каталонці забили швидкий гол. Відзначився Гюндоган. "Реал" зміг зрівняти рахунок у середині другого тайму. Дивовижний гол забив Джуд Беллінгем. У компенсований час він же приніс Королівському клубу три очки.

"Реал" наздогнав "Жирону" у турнірній таблиці. У Королівського клубу і команди Віктора Циганкова та Артема Довбика - по 28 очок. У "Барселони" - 24.

Минулого сезону команди обмінялися домашніми перемогами - 3:1 у Мадриді та 2:1 на "Камп Ноу".

Нагадаємо, у середу "Барселона" обіграла "Шахтар" у третьому турі Ліги чемпіонів. Днем раніше "Реал" взяв три очки у Бразі. У обох команд по 9 очок після першого кола ЛЧ та впевнене лідерство у своїх групах.

1:2 Джуд Беллінгем, 90+2'

Барселона: 1. Марк-Андре тер Штеген - 3. Алехандро Бальде, 5. Іньїго Мартінес, 15. Андреас Крістенсен, 4. Рональд Араухо - 32. Фермін Лопес, 6. Гаві, 22. Ілкай Гюндоган - 14. Жоау Фелікс, 7. Ферран Торрес, 2. Жоау Канселу

Реал: 25. Кепа Аррісабалага - 23. Ферлан Менді, 4. Давид Алаба, 22. Антоніо Рюдігер, 2. Дані Карвахаль - 8. Тоні Кроос, 18. Орельєн Чуамені - 7. Вінісіус Жуніор, 15. Федеріко Вальверде, 11. Родріго - 5. Джуд Беллінгем

_______________________________________________________________

90+7 хв. ВСЕ! Реал перемагає і наздоганяє "Жирону" у турнірній таблиці. А Барса відстає вже на 4 очки

90+7 хв. на кутовий прибіг навіть тер Штеген. Подача - м'яч виносять захисники

90+6 хв. блокуються два удари гравців "Барси"

90+6 хв. замість Вінісіуса вийшов Лукас Васкес

90+5 хв. "Барса" всією командою в атаці

90+2 хв. затяжна атака Королівського клубу. Справа Карвахаль виконує подачу в центр карного майданчика, Модріч намагався пробити зльоту, але вийшов кікс на Беллінгема, і той з кількох метрів пробив у "домік" тер Штегену

90+2 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Беллінгем

87 хв. Хоселу, як же так. Вінісіус віддав класний пас в район 11-метрової позначки на форварда, а той замість удару по воротах вирішив перекласти м'яча з ноги на ногу і його встиг заблокувати захисник

86 хв. Ямаль м'яко накинув на Рафінью, а той класно склався і пробив боковими ножицями - Кепа рятує

85 хв. атака на атаку - але без ударів

81 хв. Гаві намагався справа закрутити м'яча у дальній верхній кут - не влучив у ворота

80 хв. здалеку б'є Левандовскі - м'яч просвистів над поперечиною

79 хв. Камавінга падає у карному майданчику після стику з Араухо. Хіль Мансано жестом рукою показує французу підійматися

77 хв. Хаві реагує на ситуацію на полі ще двома замінами: йдуть з поля португальці Жоау Фелікс і Канселу, виходять Ламвн Ямаль і Рафінья

75 хв. "Реал" великими силами йде в атаку. За перемогою

72 хв. друга заміна від Хаві: Оріоль Ромеу міняє Ферміна Лопеса

69 хв. англійський нападник забив свій дев'ятий гол у чемпіонаті

68 хв. о Боже! Джуд підібрав м'яч і сильним ударом з 25-ти метрів відправив його у праву дев'ятку. Голіссімо

68 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Беллінгем

68 хв. Чуамені потужно б'є здалеку у ліву дев'ятку - тер Штеген у красивому стрибку відбив м'яч

65 хв. Канселу пройшов Камавінгу і бив з 15-ти метрів - м'яч гуртом заблокували Алаба з Рюдігером

63 хв. подвійна заміна від Анчелотті: Лука Модріч і Хоселу міняють Тоні Крооса і Родріго

61 хв. трибуни оваціями зустрічають Роберта Левандовскі. Поляк повертається на поле після травми. З поля йде Ферран Торрес

61 хв. Карвахаль руками схопив Фелікса

60 хв. справа Канселу гостро прострілював на Феррана - Кепа перехопив м'яч

60 хв. але якби забив португалець, гол не зарахували б. Канселу був в офсайді

59 хв. Кансело увірвався справа у карний майданчик, прибрав на замаху захисника, але пробив дуже сильно і неточно

58 хв. Камавінга класно викотив під удар Кроосу здалеку. Тоні б'є низом у правий кут - тер Штеген бере удар

53 хв. сьогодні на грі присутні 50112 глядачів

52 хв. Едуардо Камавінга міняє Менді

51 хв. стійка рятує "Реал" після удару Мартінеса головою (м'яку передачу віддавав Фермін). Добивав Араухо - Кепа відбив

47 хв. Гаві в центрі поля грубо врізав по ногах Вінісіуса, але Хіль Мансано обмежився усним попередженням

46 хв. у перерві без замін

46 хв. почався тайм другий - гості розіграли м'яч у центрі поля

18:18. повертаємося на Олімпійський стадіон, де за хвилину почнеться другий тайм

18:04. на цьому перший тайм завершується - перерва

45+2 хв. Вінісіус на лівому фланзі тікав від Феррана Торреса, і той не придумав нічого іншого, як завалити бразильця бірцівським прийомом

43 хв. спроба дальнього удару Крооса блокується захисниками

42 хв. Карло Анчелотті відверто здивований грою своєї команди

41 хв. "Реал" найбільше йде в атаку лівим флангом, але поки Вінісіус програє більшість мікродуелей Араухо

36 хв. а от у Королівського клубу і моментів поки нема

32 хв. Бальде опинився на місці центрфорварда і лише неймовірна реакція Рюдігера, який підставив ногу під м'яч - завадила "Барсі" забити вдруге

28 хв. і контра "Барси". Фелікс втікав сам на сам з Кепою, але Карвахаль його наздогнав і у відчайдушному підкаті вибив м'яча

27 хв. "Реал" притиснув "Барсу" до воріт, але каталонці закрили всі позиції, не дозволивши гостям нанести удар по воротах

22 хв. Рюдігер приклався до м'яча метрів з 35 - поруч з лівою стійкою

22 хв. Вінісіус увірвався в карний майданчик зліва. Але кут для удару був надто гострим, а віддати класну передачу не дали захисники

19 хв. каталонці значно швидші за гравців Королівського клубу - в цьому і перевага господарів

17 хв. дуже грубо Фермін Лопес зіграв проти Крооса

16 хв. знову жахливі помилки в обороні "Реалу" і ледь не сталося 2:0. Гаві обікрав Чуамені, віддав на Ферлана, а той пробив у ближній кут - стійка зіграла за "Реал"

11 хв. по центру гості намагалися прорвати оборону каталонців. Родріго пішов самотужки на трьох суперників і втратив м'яч

7 хв. могли одразу зрівняти гості, але Вінісіус віддав неточний пас на Родріго

6 хв. захисники "Реалу" наробили дитячих помилок, якими й скористався Гюндоган. Вийшов сам на сам з Кепою і технічно реалізував момент

6 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Гюндоган

17:16. гра почалась - господарі розіграли м'яч у центрі

17:14. саме під цей гімн і відбувається вітання команд. Фантастичне, я вам скажу, видовище. Хоч і не на "Камп Ноу"

17:13. а тепер весь стадіон в один голос співає гімн каталонського клубу

17:12. вболівальники "Барси" зробили яскраве модульне шоу перед грою. Стадіон у кольорах Каталонії і "Барселони"

16:56. Карло Анчелотті сьогодні довірив участь у старті наступним виконавцям:

16:55. стартова 11-ка каталонців. Хаві повністю змінив захист у порівнянні з матчем проти "Шахтаря"

16:53. на трибунах олімпійського стадіону сьогодні аншлаг

16:52. команди завершили передматчеву розминку і відправилися у роздягальні. Лічені хвилини до початку гри.

13:15. зважаючи на кадрову ситуацію, Королівському клубу це до снаги. Так, очікується повернення Левандовскі, зіграє Гаві. Але у каталонців досі повний лазарет. Тоді як у "Реалу" відчутних втрат немає

13:13. і знову привіт з Барселони, де кілька днів тому "Шахтар" ледь не засмутив каталонців. Сьогодні ж це спробує зробили "Реал"