Неділя, 28 квітня

Барселона - Шахтар - 2:1 прикра поразка у Лізі чемпіонів

"Шахтар" із новим тренером програв у Барселоні

"Шахтар" із новим тренером програв у Барселоні Шахтар поступився Барселоні Фото: uefa.com

Донецький "Шахтар" зазнав поразки від каталонської "Барселони" у третьому турі Ліги чемпіонів.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію із Барселони. Матч закінчився із рахунком 2:1.

У першому таймі "гірники" непогано відіграли півгодини, після чого пропустили два голи протягом восьми хвилин. На 62-й хвилині Судаков один гол відіграв.

Наприкінці зустрічі "Барселона" підсіла. Могли "гірники" і зрівняти рахунок, але не реалізували кілька класних моментів.

"Барселона" набрала 9 очок. У "Шахтаря" залишається три. За два тижні команди зіграють у Гамбурзі.

Нагадаємо, у першому турі "Шахтар" програв "Порту", а у другому - обіграв "Антверпен".

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий турнір

Група Н. 3 тур

Барселона. Олімпійський стадіон ім. Люїса Кумпаньша

Головний арбітр: Іван Кружляк (Словаччина)

БАРСЕЛОНА – ШАХТАР - 2:1

1:0 Ферран Торрес, 28'

2:0 Фермін Лопес, 36'

2:1 Георгій Судаков, 62'

Барселона: 1. Марк-Андре тер Штеген (к) - 17. Маркос Алонсо, 5. Іньїго Мартінес, 4. Рональд Араухо, 2. Жоау Канселу - 22. Ілкай Гюндоган, 18. Оріоль Ромеу, 32. Фермін Лопес - 14. Жоау Фелікс, 7. Ферран Торрес, 27. Ламін Ямаль

Шахтар: 31. Дмитро Різник - 16. Іраклій Азаров, 22. Микола Матвієнко, 5. Валерій Бондар, 26. Юхим Конопля - 6. Тарас Степаненко (к) - 8. Дмитро Криськів, 10. Георгій Судаков, 21. Артем Бондаренко, 11. Олександр Зубков - 14. Данило Сікан

_______________________________________________________________

21:41. за два тижні команди зустрінуться у Гамбурзі

90+8 хв. все! Поразка "Шахтаря" у Барселоні, хоча шанси на кращий результат були

90+6 хв. сушить "Барса" гру

90+3 хв. замість Степаненка вийшов Егіналдо

90+2 хв. Невертон на лівій бровці класно розібрався з суперником, але передачу віддав неточну - на тер Штегена

90 хв. як же так. Конопля справа ідеально викотив під удар Степаненку, але Тарас побив дуже слабо і точнісінько на суперника

89 хв. Араухо зі штрафного б'є повз ворота

88 хв. піднявся лідер "Барси", але тримається за живіт. Певно невдало приземлився при падінні

87 хв. і ще один небезпечний штрафний у каталонців. До того ж, Ферран досі на газоні

87 хв. Бондар зносить Феррана, що намагався вийти сам на сам

86 хв. Ферран б'є зі штрафного - значно вище

86 хв. Бондаренко зачепив Феррана. Небезпечний штрафний у каталонців

84 хв. контратака каталонців. Гію б'є з кількох метрів - м'яч блокує Бондар

83 хв. Степаненко!!!! Азаров зліва вирізав ідеально на Тараса. Той пробив у падінні зльоту з району 11-метрової позначки - повз ворота

82 хв. Хаві реагує замінами на ситуацію на полі: замість Ферміна і Іньїго вийшли Марк Касадо і Андреас Крістенсен

81 хв. каталонці явно просіли

80 хв. цього разу Зубков невдало виконав корнер

79 хв. ще одна гостра атака донеччан завершується ударом Зубкова - рикошет від захисника і кутовий

77 хв. кутовий у "гірників" зліва. Подача в центр карного майданчика - м'яч виносять. Але на ногу Азарова. Той потужно б'є - захисники блокують

76 хв. Судаков зі штрафного подає, захисники м'яч виносять, але підбирає Невертон і б'є - вище

76 хв. Бальде руками відверто притримав Зубкова

75 хв. замість Жоау Фелікса вийшов Марк Гію. Хлопцю 16 років

72 хв. жовта Коноплі за грубу гру проти Бальде

71 хв. VAR підтверджує офсайд

70 хв. тим часом, у нас заміни. У складі "Шахтаря" Келсі міняє Данила Сікана, а у "Барси" Алехандро Бальде вийшов замість Алонсо

70 хв. класно головою б'є Фермін - м'яч влітає у лівий кут воріт. Але знову офсайд у гравця "Барси"

70 хв. Фермін Лопес б'є низом у правий кут - Різник не дотягнувся до м'яча, але стійка рятує "Шахтар"

69 хв. непогана позиційна атака "гірників". Азаров намагався зліва подати на голову Сікану - читає тер Штеген

65 хв. ех, Невертон міг втекти сам на сам, але захисник "Барси" в підкаті м'яч вибив

63 хв. і перша заміна у "Шахтаря": Невертон міняє Криськіва

62 хв. ну нарешті. Швидка атака "гірників". Азаров отримує м'яч зліва, бачить ривок Судакова і виводить Георгія сам на сам. Жора вривається у карний майданчик і потужним ударом відправляє м'яч у сітку. У тер Штегена не було шансів

62 хв. ГОООООООООООООООООООООООЛ - Судаков

59 хв. забиває Ферран Торрес, але з відвертого офсайду

58 хв. і от знову. Непогану атаку розганяли "гірники" правим флангом, але знову пас дуже неточний. Цього разу від Зубкова

56 хв. як же грубо помиляються у простих ситуаціях футболісти "Шахтаря" - кожна друга передача йде на суперника

54 хв. Судаков спершу віддав дуже неточний пас на Криськіва. Але м'яч відскочив до Георгія і він пробив з 20-ти метрів дуже неточно

51 хв. Маркос Алонсо потужно б'є зі штрафного з гострого кута справа - Різник відбиває м'яч перед собою. Фермін намагався встигнути на добиванні, але м'яч врізався у нього і полетів повз ворота

50 хв. Криськів зніс Канселу - це жовта

48 хв. захисники блокують удари Бондаренка і Азарова здалеку

47 хв. гостра прострільна передача Коноплі справа - але нікому замикати

46 хв. невдалий пас Коноплі в центрі поля - на щастя, господарі теж не чекали такого подарунку

46 хв. поки без замін

20:47. почався другий тайм - "гірники" розіграли м'яча у центрі

45+2 хв. завершується перший тайм. Наразі без шансів для "гірників"

45 хв. як же так. Контратака "гірників" завершилась жахливим пасом Зубкова на Криськіва. Віддав аккурат на суперника. Ну не можна так передачі роздавати

44 хв. "гірники" великими силами пішли в атаку, але кілька неточних передач - і все. Шанс втрачено

43 хв. за грубий підкат проти Коноплі жовту отримав Ферран Торрес

42 хв. "гірники" зовсім розклеїлися в останні хвилини. Лише відбиваються

39 хв. дальній удар Ферміна - рикошет і кутовий

39 хв. знову жахлива помилка в обороні, яку відчайдушним підкатом проти Феррана "підчистив" Степаненко

38 хв. ніби й непогано відіграли півгодини і понеслась - "Барса" легко знаходить шпарини в обороні "гірників"

36 хв. Ферран Торрес віддав пас на Ферміна, той з лінії карного майданчика пробив з-під Азарова - м'яч від поперечини влетів у сітку

34 хв. Гюндоган дуже грубо влупив по ногах Бондаренка - за таке треба жовту давати. Але Кружляк обмежився усним попередженням

33 хв. Ямаль метрів з 15 б'є значно вище

30 хв. немає офсайду - 1:0 "Барса" відкриває рахунок

28 хв. чекаємо. На VAR йде перевірка офсайду

28 хв. Канселу віддав блискучий пас на Ферміна Лопеса, той з кількох метрів розстрілює ворота і потрапляє у хрестовину. М'яч відскочив до Феррана Торреса і той потужним ударом увігнав м'яча у сітку. Але офсайд показує лайнсмен

25 хв. класна комбінація каталонців на правому фланзі. Жоау Канселу отримав пас у карному майданчику, прибрав на замаху захисника і пробив низом у ближній кут - Різник ловить м'яч

23 хв. у відповідь "Барса" організувала контратаку, яку класним підкатом перервав Бондар

23 хв. Зубков віддав класний пас під удар Судакову, але той просто не пішов на м'яч

19 хв. третій кутовий у "Барси" - і перший справа. Для статистики

17 хв. не став суддя дивитися VAR, хоча в цьому епізоді можна було ставити пенальті

16 хв. "гірники" запресингували суперника, той почав помилятися і ледь не забили донеччани. Бондаренко сильно пробив здалеку - Араухо притиснутим до тіла ліктем відбив удар

16 хв. Азарову трішечки не вистачило, щоб дістати м'яч

14 хв. "гірники" перетримують м'яч на своїй половині поля, потрапляючи під жорсткий пресинг суперника

12 хв. удар справа Зубкова - рикошет від Алонсо і м'яч летить в руки тер Штегену

8 хв. серія жахливих помилок оборонців призвела до того, що Фермін Лопес розстрілював Різника - але Дмитро відбив складний удар. Добивав Ямаль - його удар блокують захисники

6 хв. Гюндоган виконав дві подачі з кутового. Другий навіс завершився неточним ударом Араухо головою

5 хв. груба помилка Коноплі ледь не призвела до небезпеки біля воріт Різника. Та все завершилося кутовим

4 хв. спроба "гірників" організувати атаку у відповідь завершилась неточним пасом Азарова на Сікана. Данила відтіснив від м'яча захисник

3 хв. перша небезпечна атака господарів. Ямаль справа прострілював в центр карного майданчика - захисники блокують м'яч

19:45. починаємо - каталонці розіграли м'яч у центрі поля

19:42. а тепер гімн Ліги чемпіонів. Українські вболівальники також є на трибунах. Близько тисячі

19:41. слухаємо гімн "Барселони" і одразу за ним команди виходять на поле

19:35. аншлагу на трибунах Олімпійського стадіону не спостерігається. Чимало вільних місць. Биток буде у суботу на "Ель-Класико"

19:26. а у нас все менше часу до початку гри "Шахтаря" з "Барселоною". Команди вже завершили передматчеву розминку

19:24. у наступному раунді на "Рух" чекає протистояння з данським "Міт'юлланном". Матчі пройдуть 8 і 29 листопада

19:14. тим часом, вітаємо львівський "Рух" з виходом до наступного кола у юнацькій Лізі чемпіонів. У матчі-відповіді першого раунду львів'яни перемогли на виїзді боснійський "Сараєво" з рахунком 3:1. Пропустивши вже на початку гри, Панченко відновив рівновагу на 24-й хвилині. А у середині другого тайму Костя Квас вивів львів'ян уперед. На 84-й хвилині капітан "Руху" Євген Пастух встановив остаточний рахунок

18:58. як бачимо, у каталонців суцільний молодняк, підкріплений кількома досвідченими гравцями

18:57. Хаві виставив таку основу на гру

18:37. Маріно Пушич обрав наступну 11-ку на сьогоднішню гру

17:20. на "Міні Естаді" відбувся матч юнацьких команд U-19 у Юнацькій Лізі чемпіонів. Каталонці перемогли з рахунком 2:0. На 15-й хвилині відзначився Ноа Дарвік, а другий м'яч на 85-й хвилині забив Хуан Ернандес

16:59. Даріо Срна ділиться секретами гравців "Шахтаря" з новим керманичем Маріно Пушичем

Маріно Пушич і Даріо СрнаФото: shakhtar.com

16:55. у "Шахтаря" втрат немає. Натомість в основну обойму, відновившись після травми, повернувся Валерій Бондар

16:51. у "Барси" досить серйозні втрати, тож це можливо шанс "Шахтаря". Через дискваліфікацію гру пропустить лідер півзахисту Гаві. А через травми сьогодні на поле не вийдуть Роберт Левандовскі, Рафінья, Френкі де Йонг, Жюль Кюнде і ветеран команди Серхі Роберто. Також під питанням участь у грі Педрі. Але і без цих хлопців є кому грати. Хоча це - безумовно, шанс для донеччан

16:44. попереднє протистояння каталонців з "Шахтарем" відбулося у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів у 2011 році. Тоді "Барса" легко виграла обидві гри. А от з київським "Динамо" каталонці двічі грали за останні три роки - чотири перемоги у чотирьох матчах. Причому це була "Барселона", яка була в режимі перебудови. Зараз же команда показує непогану гру

16:41. до речі, вже у суботу на "Барселону" чекає "Ель-Класико" (початок гри о 17:15), тож можливо сьогодні каталонці берегтимуть сили? Скоро дізнаємося

16:35. каталонці ж у чемпіонаті Іспанії на поточній третій позиції, поступаючись 4-ма очками "Реалу" і на очко відстаючи від "Жирони", де грають наші Віктор Циганков і Артем Довбик. Останній з 5-ма голами входить до когорти найкращих бомбардирів

16:32. зараз у чемпіонаті команда ділить третє місце з "Дніпром-1" - по 21 очку в 10 матчах. Попереду "Кривбас" (23 очки, 11 матчів) і "Полісся" (22 очки, 11 матчів)

16:27. нагадаємо, що після серії провальних матчів у чемпіонаті, попри яскраву перемогу у грі з "Антверпеном", "Шахтар" оголосив про припинення співпраці з нідерландським тренером Патріком ван Леувеном. А на суботній матч чемпіонату з черкаським ЛНЗ команду вивів Даріо Срна (перемога "гірників" 3:0)

16:26. сьогодні "Шахтар" дебютує з новим тренером - боснійцем Маріно Пушичем

16:25. вітаємо з сонячної Барселони, де за кілька годин розпочнеться матч третього туру Ліги чемпіонів між місцевою "Барселоною" і "Шахтарем"

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії