Субота, 27 квітня

Динамо - Шахтар - 0:1 дербі за "гірниками"

У Києві відбулась битва грандів українського футболу

У Києві відбулась битва грандів українського футболу 17:00 Динамо - Шахтар Фото: dynamo.kiev.ua

У центральному матчі 13-го туру чемпіонату України київське "Динамо" зазнало поразки від донецького "Шахтаря".

"Апостроф" вів онлайн трансляцію із Києва. Також на нашому сайті дивіться відео та аналіз матчу.

Динамо - Шахтар: дивитись відео матчу 3 листопада

Після цієї перемоги "Шахтар" набрав 24 очки та піднявся на третє місце. А "Динамо" із 16 очками посідає сьоме місце.

Напередодні "гірники" змінили тренера. Боснієць Маріно Пушич очолив команду напередодні лігочемпіонівського матчу з "Барселоною", в якому "Шахтар" був близьким до сенсації.

Минулого сезону "Шахтар" виграв домашній матч (3:1), а у другому колі була нічия (1:1).

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. 13 тур

Київ. Стадіон "Динамо" імені Валерія Лобановського
Головний арбітр: Ярослав Козик (Мукачево)

ДИНАМО - ШАХТАР - 0:1

0:1 Олександр Зубков, 53' (Невертон)

Динамо: 1. Георгій Бущан — 24. Олександр Тимчик, 4. Денис Попов, 25. Максим Дячук, 44. Владислав Дубінчак — 6. Володимир Бражко, 8. Володимир Шепелєв — 20. Олександр Караваєв, 10. Микола Шапаренко, 91. Назарій Волошин — 77. Беніто

Шахтар: 31. Дмитро Різник - 16. Іраклій Азаров, 22. Микола Матвієнко, 5. Валерій Бондар, 26. Юхим Конопля - 6. Тарас Степаненко (К) - 39. Невертон, 10. Георгій Судаков, 8. Дмитро Криськів, 11. Олександр Зубков - 14. Данило Сікан

_______________________________________________________________

18:58. на сьогодні ж все! До наступних зустрічей на "Апострофі"

18:57. найближчого вівторка "Шахтар" у Гамбурзі зіграє проти "Барселони" у четвертому турі Ліги чемпіонів

90+4 хв. і на цьому завершується гра. "Шахтар" набирає 24 очки, а у "Динамо" залишається 16. "Гірники" на третій сходинці, а кияни на сьомій

90+4 хв. жовта Владиславу Дубінчаку

90+4 хв. трохи поштовхалися і розійшлися

90+3 хв. сутичка на полі після стику Дубінчака і Судакова

90+2 хв. замість Сікана на поле вийшов Келсі

90+2 хв. груба помилка захисників "Динамо", які подарували м'яч Криськіву. Той з кількох метрів розстрілював ворота, але в останній момент м'яч блокує захисник

90+1 хв. міг Гочолаїшвілі виходити сам на сам, але програв спринт Дячуку

90 хв. лише дві хвилини компенсував Козик до другого тайму

90 хв. Степаненко у підкаті перехопив пас суперника, але при цьому потягнув ногу

89 хв. Караваєв замикав хорошу атаку киян, але його удару трішки забракло влучності

88 хв. у складі "Динамо" дебютант: замість Волошина вийшов голеадор Матвій Пономаренко

86 хв. Бражко зі штрафного з 22 метрів б'є у ближній кут - не влучає

83 хв. подвійна заміна у киян: замість Шапаренка вийшов Антон Царенко, а Владислав Супряга міняє Беніто

81 хв. Шапаренко наважився на дальній удар - дуже неточно. Ще й ногу потягнув Микола

81 хв. Шапаренко зліва зі штрафного подає на ближній кут - Беніто скидає м'яч у центр, але там лише захисники

79 хв. Бущан рятує "Динамо"! Обрізка киян у центрі поля. Контратака "гірників" два в один. Судаков віддав класну передачу на Сікана, той у карному майданчику на замаху прибрав Дячука і пробив у ближній кут - Бущан зреагував

79 хв. удар здалеку Дениса Попова - дуже неточно

77 хв. не встиг грузинський півзахисник вийти на поле, як сфолив проти Дячука. Захисник "Динамо" був першим на м'ячі, а Гочолаїшвілі влетів у нього за інерцією

76 хв. подвійна заміна у "гірників": Єгор Назарина міняє Зубкова, а замість Невертона на поле вийшов Георгій Гочолаїшвілі

70 хв. не бачучи перспектив розвитку атаки, Дячук наважився на дальній удар з 30-ти метрів - м'яч просвистів поруч з правою дев'яткою

67 хв. Дубінчак жорстко у підкаті зіграв проти Коноплі. Кузик свиснув фол, на що одразу з'явилась реакція Мірчі Луческу: "суддя, що це"

65 хв. Ракицький з глибини видав розкішний пас на Криськіва, але Дмитро не зміг приборкати м'яч

64 хв. Бражко б'є здалеку - м'яч летить вище

61 хв. Волошин зліва в атаці красиво пройшов двох захисників, але Бондар ефектно зіграв на випереддження, і не дав Назару увірватися у карний майданчик

60 хв. дуже невдалим навісом Тимчика завершилась потенційно хороша атака динамівців

57 хв. Ракицький зі штрафного виконує подачу в район 11-метрової позначки - захисники м'яч виносять

56 хв. і ще один грубий фол динамівців - Бражко проти Сікана. І знову перспективний стандарт у "гірників"

53 хв. Невертон отримав м'яч зліва і віддав класний пас на Зубкова у карний майданчик. А Олександр метрів з 12-ти пробив у ближній кут - Бущан не зміг врятувати киян

53 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Зубков

52 хв. ще й Шапаренку жовта за удар по ногах Криськіва ззаду

48 хв. Зубков зі штрафного сильно б'є - м'яч прийняла на себе стінка

47 хв. Дячук у боротьбі наступив на ногу Сікану - жовта і перспективний штрафний у гостей

46 хв. Луческу і Пушич замін у перерві не робили

46 хв. динамівці розіграли м'яч у центрі поля

18:03. отже, повертаємося до гри

17:53. зазначу, що гра починалася хвилиною мовчання в пам'ять про легендарного журналіста Артема Франкова. Спочивай з миром, друже! Мав честь бути особисто знайомим з Артемом - чудовий співрозмовник і людина

45+2 хв. компенсований час добіг кінця - перерва

45 хв. дві хвилини компенсував Козик до першого тайму

45 хв. і тут же перехват киян у центрі і класний удар Шапаренка з 25-ти метрів - м'яч пройшов поруч з лівою стійкою

45 хв. Караваєв справа хльостко пробив - м'яч просвистів поруч з ближньою стійкою

43 хв. Сікан здалеку не то подавав, не то бив - дуже неточно

40 хв. а ось і гостра відповідь від "Шахтаря". Зліва Криськів гостро прострілив на Невертона, але захисники зіграли на перехопленні

39 хв. Шапаренко зі штрафного віддав дуже класну передачу на Беніто, але нігерієць на долі секунди не встиг до м'яча

38 хв. контратака киян. Матвієнко фолить на Караваєві - це жовта і небезпечний штрафний у динамівців

37 хв. Степаненко сильно пробив здалеку - вище воріт

34 хв. вимушена заміна у "гірників". Азаров отримав травму у боротьбі за м'яч і не може продовжити гру. Замість грузина вийшов Ярослав Ракицький

31 хв. ще одна гостра атака киян. Справа Караваєв прострілює - захисники виносять м'яч

30 хв. а от і шанс у киян. Беніто опинився на вістрі і метрів з десяти боковими ножицями бив у ближній кут - рятує Різник

17:26. перепрошую за початок затримки трансляції, але сьогодні на дорогах столиці якісь божевільні корки, тож дістатися місця гри виявилося нелегкою задачею. Але ми вже тут. Гра триває, і поки 0:0

17:25. отже, позаду 20 хвилин гри. На табло нулі, а на полі запекла боротьба. З невеликою перевагою господарів

14:07. у "Динамо" сьогодні одна втрата. Через вилучення у грі з "Колосом" сьогодні не зіграє Владислав Ванат. У "гірників" кадрових втрат немає

11:55. натомість "Шахтар" свої результати покращив. Після серії невдалих матчів у чемпіонаті, яка і зумовила відставку нідерландця Патріка ван Леувена, "Шахтар" виграв два матчі у чемпіонаті і впевнено пройшов сумську "Вікторію" у Кубку України

11:52. а от результати першої команди, м'яко кажучи, не вражають - одне очко в останніх трьох матчах. Попередня перемога була аж 1 жовтня у домашній грі з "Олександрією" (4:2)

11:48. учора відбувся матч у юнацькій першості U-19, в якому кияни обіграли донеччан з рахунком 2:0. На початку другого тайму відзначився Пашко. А на п'ятій компенсованій до гри хвилині перевагу динамівців подвоїв Кремчанін. Після цієї перемоги "Динамо" очолило турнірну таблицю юнацької першості, потіснивши саме "Шахтар"

11:46. команди зіграють сьогодні у своїх класичних кольорах - динамівці у білій формі, гірники у помаранчево-чорній

11:45. вітаємо з Києва, де сьогодні "Динамо" зіграє з Шахтарем у матчі 13-го туру чемпіонату

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії