Неділя, 28 квітня

Україна - Італія - 0:0 іспанський суддя не пустив нас на Євро-2024

На останніх хвилинах матчу Хесус Хіль Мансано не поставив чистий пенальті у ворота Італії

На останніх хвилинах матчу Хесус Хіль Мансано не поставив чистий пенальті у ворота Італії Циганков і Ко будуть грати в плей-офф Ліги націй Фото: uefa.com

Збірна України не змогла обіграти Італію у вирішальному матчі кваліфікації на чемпіонат Європи-2024. Гра закінчилась із рахунком 0:0.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Леверкузена.

Українці потужно розпочали гру, але ближче до середини тайму підсіли, та не дозволили суперникові забити. У другому таймі Україна вже зіграла першим номером, але "синьо-жовті" так і не змогли забити Доннаруммі.

Ключовий епізод матчу стався вже у компенсований час. У карному майданчику італійський захисник збив Мудрика – 100-відсотковий пенальті. Але Хесус Хіль Мансано не лише сам не просвистів, а навіть не став дивитися VAR. Чисте футбольний грабунок.

Тепер Італія виборола путівку на ЄВРО, а Україна зіграє у плей-офф Ліги націй. Суперників ми дізнаємось пізніше.

Нагадаємо, у матчі першого кола Україна програла Італії з рахунком 1:2. У турнірній таблиці Італія та Україна мають по 14 очок, але у особистих матчах перевагу має "Скуадра Адзурра".

Відбірковий турнір на Євро-2024

Група С. 10 тур

Леверкузен. "Бай-Арена"
Головний арбітр: Хесус Хіль Мансано (Іспанія)

УКРАЇНА - ІТАЛІЯ - 0:0

Україна: 12. Анатолій Трубін - 16. Віталій Миколенко, 13. Ілля Забарний, 4. Олександр Сваток, 2. Юхим Конопля - 6. Тарас Степаненко (к) - 10. Михайло Мудрик, 17. Олександр Зінченко, 7. Георгій Судаков, 15. Віктор Циганков - 11. Артем Довбик

Італія: 1. Джанлуїджи Доннарумма (к) - 3. Федеріко Дімарко, 6. Алессандро Буонджорно, 15. Франческо Ачербі, 2. Джованні Ді Лоренцо - 18. Ніколо Барелла, 8. Жоржиньо, 17. Давіде Фраттезі - 14. Федеріко К'єза, 10. Джакомо Распадорі, 20. Ніколо Дзаньйоло

_______________________________________________________________

90+6 хв. фінальний свисток! Все! Італійці радіють, а нас чекає плей-офф Ліги націй, в якому ми зіграємо навесні

90+6 хв. блокують удар Сікана з лінії карного майданчика і м'яч летить в руки Доннаруммі

90+3 хв. що це таке. Збивають Мудрика - це чистий пенальті, але не ставить Мансано. А де ж VAR!!!!!

90+2 хв. а у гостей Маттео Дарміан міняє Політано

90+1 хв. і замість Сватка вийшов Маліновський

90 хв. ще 5 хвилин є у наших, щоб забити такий потрібний гол

89 хв. дальній удар Судакова - низом у лівий кут і Доннарумма ловить м'яч

87 хв. пожежа біля наших воріт і зрештою Сваток м'яч вибиває

86 хв. замість Коноплі вийшов Тимчик, а Зінченка міняє Данило Сікан

85 хв. Судаков на газоні. Невдало приземлився на газон

84 хв. Хіль Мансано робить усне попереження Доннаруммі за відверте затягування часу

82 хв. дальній удар від Політано - м'яч летить до глядачів

81 хв. і четверта заміна у гостей. К'єза отримав невелике пошкодження і його міняє Мойзе Кін

80 хв. і подвійна заміна у нас: замість Степаненка і Циганкова вийшли Олександр Піхальонок і Олександр Зубков

79 хв. Конопля зарядив по ногах К'єзи і одразу Мансано дістав з кишені жовту

78 хв. Мудрик зі штрафного справа подає на ближню стійку - Степаненко у падінні б'є головою і м'яч блокує захисник

76 хв. зліва К'єза прострілює на ближню стійку - Скамакка намагався пробити в дотик, але не вийшло удару у форварда "Скуадри Адзурри"

75 хв. час починає вже грати проти нас. Нагадаю, нам треба вигравати, а гостей влаштовує нічия

74 хв. Мудрик б'є з-за меж карного майданчика - не сильно і не точно

71 хв. у італійців ще дві заміни: замість Дзаньйого і Жоржиньо вийшли Маттео Політано і Браян Крістанте

66 хв. і ще одна класна атака наших - тепер по центру. Циганков п'ятою відав на Судакова, той вже був готовий забивати, але захисник у відчайдушному підкаті вибив м'яча

65 хв. АААААААААААААА! Вкидання з ауту - м'яч перелетів через Доннарумму і Мудрик здавалося б розстрілював ворота. Та італійський голкіпер дивом зреагував на удар

63 хв. знову вирішив Мудрик самотужки пройти двох захисників "Скуадри Адзурри" - і знову втратив м'яч

61 хв. К'єза виконав м'яку подачу зліва - Ді Лоренцо пробив головою - вище воріт

60 хв. тепер високо подає Михайло - ніхто з наших до м'яча не дотягнувся

60 хв. Мудрик заробив перший кутовий для нас - низька подача і захисник блокує м'яч. Буде ще один кутовий

58 хв. атака італійців. На вістрі К'єза. Федеріко прибрав на замаху захисника і намагався закрутити м'яч у дальній кут - у ворота не влучив

57 хв. і ще атака наших - правим флангом. Циганков м'яко подає - в руки Доннаруммі

56 хв. Мудрик вирішив самотужки пройти оборону гостей, пішов на двох захисників як танк на окоп москальський - та втратив м'яч

54 хв. ну що ж таке. У наших кількісна перевага на половині поля суперника, але Судаков з Зінченком просто бездарно розіграли м'яч. Від Жори м'яч пішов в аут

51 хв. як же так! Конопля! Ну класна ж контратака 3 в 3 і бездарний пас Коноплі на Довбика

50 хв. трибуни ж женуть "синьо-жовтих" уперед: "Україна, Україна"

48 хв. італійці дуже активно пресингують, не даючи нам вільно перепасовуватися на своїй половині поля

47 хв. К'єза зліва подає кутовий в центр воротарського майданчика - виносять захисники

46 хв. одну заміну робить у перерві Спаллетті - замість Распадорі вийшов Джанлука Скамакка

46 хв. італійці розіграли м'яч у центрі і одразу понеслися в атаку - почався другий тайм

22:48. повертаємося на "Бай-Арена", де за мить почнеться другий тайм

22:42. віримо у те, що у другому таймі нам вдасться зробити найголовніше - забити. Ну і не пропустити

22:41. статистика першого тайму: цифри красномовні

22:35. а от Молдова з Казахстаном програють чехам і словенцям відповідно. І в Оломоуці, і в Любляні господарі виграють 1:0

45 хв. свисток Мансано - перерва

44 хв. дуже гостра передача Суакова справа - Довбик буквально розминувся з м'ячем, а Мудрик хоч і прийняв його, та пробити йому не дали захисники

42 хв. пожежа біля наших воріт - серія блокованих ударів і на щастя захисники вибили м'яча

37 хв. Конопля справа гостро прострілює - але біля воріт італійців нікого у жовтій формі

36 хв. наші трішки потримали м'яч - ну хоч темп італійців збили

34 хв. ну дуже підсіли наші - за центр поля не виходять

33 хв. прорив К'єзи зліва і дуже небезпечний простріл вздовж лінії воріт - на щастя Распадорі не встиг до м'яча

28 хв. Фраттезі виходить сам на сам - б'є у ближній кут і Трубін рятує. Добити Распадорі не дав Сваток, вибивши м'яча

28 хв. Дімарко з кутового подає на ближню стійку - Ді Лоренцо б'є головою і м'яч просвистів поруч з ближньою стійкою

25 хв. останні кілька хвилин італійці контролюють м'яч і намагаються загострювати біля наших воріт

24 хв. Україна, Україна - скандують вболівальники "синьо-жовтих"

22 хв. Барелла м'яко подає у володіння Трубіна - чітко в руки голкіперу

20 хв. перший кутовий італійців справа. Розіграли, а далі Распадорі виконав м'яку подачу на дальню стійку - головою б'є Дімарко - м'яч летить вище

19 хв. черговий кутовий італійців зліва - і знову захисники м'яч виносять

17 хв. Мудрик робить класний пас на Довбика - Доннарумма виходить далеко з воріт і невдало вибиває. Артем підхопив м'яч, але під пресингом двох захисників його втратив

16 хв. потужний дальній удар Барелли з-під двох захисників - Трубін робить сейв

14 хв. хльосткий удар Судакова - Доннарумма з трудом відбиває, а Циганков не встиг на добивання

13 хв. ще один гострий простріл Мудрика - захисники виносять м'яч

11 хв. Мудрик вривається у карний майданчик, прибирає на замаху двох захисників, але надто сильно прострілює

8 хв. Циганков зі штрафного подає у воротарський майданчик - Доннарумма спокійно ловить м'яч

8 хв. контратака українців справа і Буонджорно фолить проти Довбика

7 хв. дуже гостро біля наших воріт. Італійці розіграли корнер. Пішов навіс на дальню стійку. Дзаньйоло скинув головою в центр на К'єзу, а той метрів з п'яти пробив вище

6 хв. Забарний блокує простріл К'єзи зліва - кутовий

5 хв. Циганков б'є здалеку - Доннарумма ловить м'яч

3 хв. могла бути контратака наших, але Довбик самотужки не зміг розібратися з двома захисниками "Скуадри Адзурри"

2 хв. італійці пішли у контратаку лівим флангом. Подача у володіння Трубіна - і серія заблокованих ударів. Тричі захисники блокували удари гостей

21:48. якась невеличка затримка і нарешті починаємо!

21:47. а ні, щось затримує початок гри

21:46. починаємо! З центру поля починають наші

21:44. ну а тепер вперед до перемоги. Україна, Україна!!!

21:43. фантастичне виконання гімну України на "Бай-Арена"!!!

21:41. а зараз рідненькі, співаємо усі!!!

21:40. спершу бомбезний гімн Італії. Те, як виконують італійці - їм немає рівних у світі

21:39. команди виходять на поле. Слухаємо національні гімни

21:37. готуємося до офіційної церемонії матчу і власне початку гри

21:28. інша лобова битва відбудеться між Словенією і Казахстаном. Казахам треба перемагати, а словенців влаштує і нічия

21:28. крім нашої гри сьогодні ще кілька важливих матчів. По перше, це битва за друге місце між Чехією і Молдовою. Чехів влаштує і нічия, а молдованам потрібна лише перемога

21:21. передматчева студія Live

21:12. основа італійців від Лучіано Спаллетті

21:10. стартова 11-ка від Сергія Реброва. Принаймні одна несподіванка у нас є. Це Олександр Сваток в основі

13:27. Сергій Ребров сповнений оптимізму.

"Ми проаналізували наш перший матч, проаналізували гру італійців з Північною Македонією. Отримали багато інформації, яку донесли до наших гравців. І я переконаний, що буде інша гра порівняно з матчем у Мілані. Плюс буде повний стадіон, який буде підтримувати нас — це теж дуже важливо. Для наших гравців це не лише відповідальність, але й можливість показати себе. Тож ми повинні бути більш сконцентрованими і відповідальними, ніж у першій грі з Італією", - сказав Ребров на передматчевій прес-конференції

13:25. гостьова форма

Форма "Скуадри адзурри"Фото: dynamo.kiev.ua

13:24. наша команда зіграє сьогодні у жовтій формі, а італійці - у білій

Форма "синьо-жовтих" на груФото: dynamo.kiev.ua

12:54. огляд матчу Італія - Північна Македонія

12:31. дев'ятий тур "синьо-жовті" пропускали, а італійці влаштували гольову феєрію у грі з Північною Македонією - 3:0 після першого тайму, потім 3:2, але у заключні хвилини італійці забили ще двічі

12:14. серед тих гравців, які готувалися до гри, до фінальної заявки не потрапили Максим Таловєров, Олександр Караваєв і Єгор Назарина. Відсутність у заявці такого перевіреного бійця як Караваєв дещо дивує

12:13. Сергій Ребров вже оголосив заявку на гру, до якої увійшли 23 гравці

12:12. вітаємо з Леверкузену, де сьогодні збірна України зіграє вирішальний матч у кваліфікації Євро-2024

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії