Неділя, 28 квітня

Манчестер Юнайтед - Баварія - 0:1 геймовер для "Червоних дияволів"

МЮ залишився на останньому місці

МЮ залишився на останньому місці МЮ треба перемагати баварців Фото: uefa.com

Легендарний англійський клуб "Манчестер Юнайтед" зазнав поразки від "Баварії" у шостому турі Ліги чемпіонів та завершив єврокубковий сезон. А німці дуже впевнено виграли групу А.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з "Олд Траффорд".

"Баварії" сьогодні нічого не було потрібно, але просто так віддавати "Червоним дияволам" три очки Томас Тухель не схотів. При цьому "Баварія" грала в пів ноги. А ось МЮ зіграв слабо в атаці і реальних гольових шансів біля воріт Нойєра, що повернувся на поле після травми – не було.

На початку другого тайму манкуніанці пішли вперед великими силами, але "паливо у баках" швидко закінчилося. А ось "Баварія" почала раз-по-раз розривати оборону господарів. І на 71-й хвилині Кінгслі Коман забив після класного пасу Харрі Кейна.

У час, що залишився, у МЮ не було шансів. А ось баварці не реалізували ще кілька моментів біля воріт Онана.

Зазначимо, що друге місце у групі А посів данський "Копенгаген", обігравши вдома "Галатасарай". Турки з єврокубків не вилітають та пошукають щастя у Лізі Європи.

Нагадаємо, у першому колі "Баварія" та МЮ видали фантастичну виставу на "Альянц Арена". Німці тоді перемогли з рахунком 4:3.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Група А. 6 тур

Манчестер. "Олд Траффорд"
Головний арбітр: Еспен Ескос (Норвегія)

МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД - БАВАРІЯ - 0:1

0:1 Кінгслі Коман, 71' (Харрі Кейн)

МЮ: 24. Андре Онана - 23. Люк Шоу, 5. Гаррі Магвайр, 19. Рафаель Варан, 20. Діогу Далот - 4. Соф'ян Амрабат, 39. Скотт Мактоміней - 17. Алехандро Гарначо, 8. Бруну Фернандеш (к), 21. Антоні - 11. Расмус Хейлунн

Баварія: 1. Мануель Нойєр (к) - 19. Алфонсо Девіс, 3. Кім Мін Чже, 2. Дайо Упамекано, 40. Нуссер Мазрауї - 8. Леон Горецка, 6. Йозуа Кімміх - 42. Джамал Мусіала - 10. Лерой Сане, 9. Харрі Кейн, 11. Кінгслі Коман

_______________________________________________________________

23:59. а вболівальники МЮ досі співають - вони сьогодні були найкращими у господарів

23:57. а завтра вся увага до гри "Порту" - "Шахтар", яка почнеться о 22:00. На сьогодні завершуємо!

23:56. "Копенгаген" втримав перемогу у грі з "Галатасараєм" і з другого місця вийшов у плей-офф. А турки зіграють у Лізі Європи

90+5 хв. Все! "Баварія" здобуває досить легку перемогу, а для "Манчестер Юнайтед" єврокубкова кампанія завершена

90 хв. п'ять останніх хвилин МЮ у євросезоні

90 хв. замість Сане вийшов Рафаел Геррейру

89 хв. у господарів сьогодні найкращі фанати, які ні на хвилину не замовкають

88 хв. Горецка жорстко зупинив прохід Пельїстрі

83 хв. Кейн б'є головою після подачі з кутового - м'яч буквально розминувся з правою дев'яткою

80 хв. тен Хаг підсилює атаку юніором Коббі Мейну. На лаву запасних сідає Варан

77 хв. Тухель міняє автора голу. Замість якого вийшов співвітчизник Матіс Тель

75 хв. тен Хаг робить подвійну заміну, щоб врятувати гру: замість Гарначо і Антоні вийшли Аннібаль Меджбрі і Факундо Пельїстрі

73 хв. Онана від своїх воріт вивів Далота на ворота баварців, але Нойєр вчасно вибіг з воріт і нейтралізував загрозу

71 хв. Кейн пасом-цукерочкою вивів Комана сам на сам і француз впевнено реалізував наданий шанс

Кінгслі Коман забиває господарямФото: uefa.com

71 хв. ГОООООООООООООООООООООООЛ - Кейн

69 хв. баварці просто катають м'яч на своїй половині поля

67 хв. в бій йдуть "дідусі": Тухель випускає на поле Томаса Мюллера замість Мусіали

62 хв. Кейн класно виклав під удар Кімміху, але Йозуа запустив м'яча значно вище воріт

61 хв. Амрабат влупив ззаду по ногах Мусіали

60 хв. завершилась п'ятихвилинка активності манкуніанців. Без голу

55 хв. тим часом "Копенгаген" забив туркам

53 хв. жовта Антоні за грубу гру проти Девіса

52 хв. і класний підкат Бруну Фернандеша зупинив передачу Мусіали на Сане

51 хв. зліва гостро прострілював Гарначо, але класно зіграв Кім, випередивши у підкаті двох гравців МЮ

49 хв. оце момент. Справа Біссака як на тарілочці виклав пас на Бруну Фернандеша, а той з 18-ти метрів запустив м'яч на трибуну

48 хв. МЮ, схоже, підзарядився у перерві. Бо великими силами манкуніанці біжуть в атаку

23:05. почався другий тайм

23:05. Тен Хаг і Тухель роблять по одній заміні у перерві: у МЮ замість Шоу вийшов Арон Ван-Біссака, у баварців Кондар Лаймер міняє Мазрауї

23:04. повертаємося на "Олд Траффорд"

22:59. у паралельному матчі "Копенгаген" - "Галатасарай" поки нулі. За таких рахунків МЮ вилітає, а турки треті

22:55. а баварці наче на тренуванні. Варто гостям трішки додати у швидкості, як захисники МЮ не знають, що робити, куди бігти, кого крити

22:50. гра МЮ нагадує біганину київського "Динамо" - абсолютно без думки. Біжу вперед - не знаю чому. Якось так

45+3 хв. завершується перший тайм - повернемося за 15 хв

45 хв. до першого тайму Ескос компенсував три хвилини

44 хв. Хойлунн отримав класний пас, але не зміг впоратися з Кімом і кореєць відтіснив його від м'яча

42 хв. Коман справа класно розібрався з захисником МЮ, але потім віддав пас на суперника. А Сане так чекав

40 хв. але ні. Не може Магвайр продовжити гру і під оплески йде з поля. Замість нього з'являється ветеран Джонні Еванс

39 хв. повертається Гаррі у гру

38 хв. Магвайр тримається за ліву ногу. Прибігли лікарі до 5-го номера МЮ

36 хв. справа Коман класно прострілив на Сане, але невеличкий рикошет від Шоу і м'яч летить в руки Онана

31 хв. Сане змарнував 100-відсоткову нагоду після чудової подачі Комана. Замість удару по воротах він пробив від воріт

27 хв. розіграли баварці корнер. Кімміх намагався закинути м'яку подачу на дальню стійку, та перестарався і Мусіала не зміг дістати м'яч

26 хв. Сане по центру як танк прочавив оборону МЮ, але сам бити не став, а відкотив під удар Мусіалі. Хтось з захисників встиг вибити м'яча на кутовий

25 хв. а от з кутовими у МЮ поки не йде. Подачі або на суперника, або в нікуди

24 хв. небезпечно здалеку б'є Шоу - Нойєр кулаками вибиває м'яч на кутовий

18 хв. гостра атака МЮ. Бруну Фернандеш намагався вивести Хойлунна сам на сам, але Кім встиг підставити ногу і вибити м'яч

17 хв. Магвайр у карному майданчику грубовато зіграв проти Мусіали, але судді на VAR підказали головному, що пенальті тут ставити не варто

10 хв. Кейн пробив у дотик з 20-ти метрів - м'яч летів у лівий нижній кут, але не сильно і Онана встиг зреагувати

5 хв. спроба дальнього удару від Антоні - м'яч полетів значно вище і в сторону від воріт

4 хв. а от і перша вилазка МЮ до воріт Нойєра. Справа гостро прострілював Далот - Кімміх у підкаті вибив м'яча на кутовий

2 хв. перші спроби баварців дійти до воріт Онана. Поки без ударів

22:00. гра почалась - баварці починають з центру поля

21:57. слухаємо гімн Ліги чемпіонів. Для гравців МЮ це напевно останній гімн ЛЧ в сезоні

21:53. у воротах сьогодні Ману Нойєр. Легендарний номер 1 баварців відновився після травми. Але це вже фактично завершення кар'єри Ману, принаймні у баварському клубі

21:37. а ось і стартова 11-ка баварців. Томас Тухель виставив бойовий склад

21:35. стартовий склад манкуніанців

21:32. команди продовжують розминку на "Олд Траффорді"

20:45. обидва клуби вже приїхали на стадіон

17:31. мережі веселять меми через останні результати обох команд у чемпіонаті

13:01. вітаємо з півночі Англії, де сьогодні на легендарному стадіоні "Олд Траффорд" відбудеться футбольна битва між "Манчестер Юнайтед" та "Баварією"

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії